Майнинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Шипченски проход 18; Галакси Бизнес Център; етаж 2; офис 206&markers=София,Шипченски проход 18; Галакси Бизнес Център; етаж 2; офис 206

Майнинг ООД

Уважаеми бивш колега от МАЙНИГ, защо намесваш племенника и майка му. Аз напуснах, защото имах личен конфликт на интереси. Сина ми и сестра ми работеха в една област. Не предадох и не подведох нито един от тях. С наученото в МАЙНИНГ племенника си създаде собствен бизнес. Така че ползата да се работи при взискателен ръководител е много голяма. Напускането му беше коректно, с предизвестие изпълнено и от двете страни.
Ти вероятно си афектиран от напускането си, но не са лоши условията за работа в Майнинг. Имате работни дрехи и обувки, работите с отлични инструменти, колите за монтажи са нови и в отлично състояние. Благодарение на пословичната работоспособност на управителите винаги имше заплати на точната дата. При желание може да се научи много. Вероятно и Вие  сте научили много и лесно ще си намерите нова работа. Сигурна съм, че да си работил в Майнинг е добра препоръка за намиране на работа.
В частните фирми е така, имаш право да напуснеш, ако не ти харесва, не можеш да уволниш собственика. Все пак той е създал фирмата си сам, защото има качества, които ние с Вас вероятно не притежаваме. Желя Ви успех и работа от която да сте доволен.

Собствениците Цецо и Нели 2004 година за 250500 лева копуват 8,8 декара имот в София-Обеля 2 /спрян строеж на детска градина/-Връбница.Последват покупки на скапарски имоти в Пловдив,Варна,В.Търново и Бургас. Та като така, отчаяният български работник , е нает да бъде възпитаван и ограбван естествено. Не, за да забогатява при тези 30 годишни комунисти.Протяжно работно време, некоректни трудови договори, за хигиена на труд не се говори.А влаганите некачествени ефтини електроники,боклуците на боту6а, са срам за майстора. Далеч от тези хора.

МОето мнение напълно съвпада с написаните до сега, може би ще се повторя, но искам да кажа още няколко неща,като например това, че управителите се интересуват най-вече от печелене на повече и повече пари, за тях работника е роб. Обичат да "наказват" като удържат по 10-20 лв. от заплатата (което е напълно не законно) и си мислят, че работниците не значт това. Правят го уж за да накарат работниците да разберат,че не трябва да го правят повече, а всъщност просто им се свиди и се чудят как да пълнят портфейла си. Безкрайно много обичат да вмешават чувството на вина на работника, леко уж го казват или показват, но в крайна сметка извода е един ВИНОВЕН СИ !!!Ако не си им угоден просто си тръгваш. Цялата бъркотия и хаос в тази фирма е не за друго, а защото всичко се диктува от ТЯХ. Те нямат и елементарна представа как се ръководи фирма. Работил съм в други фирми и повярвайте ми няма толкова неорганизирана фирма, такъв хаос никъде няма. Ако някой е решил , че там може да гради кариера просто да си избие тази мисъл. Персонала се сменя много често (нормално), няма проблем да се започне там работа, също и да напуснеш. С две думи, бягайте от там!!!

Аз съм поредния служител на ф-ма Майнинг, който не е доволен от фирмата, работата във фирмата,отношението към служителите и заплащането. Ако ръководството на фирмата имаше поне малка представа как се прави бизнес, щяха да доминират на пазара, а не да разчитата на стари соц връзки по учрежденията и пари под масата за да си намират обекти. Не може да си дошъл от село в големия град и да си мислиш, че си открил топлата вода и света е в краката ти . Само да спомена че фирма Майнинг е нагледен пример как се прави бизнес от аматьори и то успешен. Да много добре прочетохте УСПЕШЕН. Изцеждаш всичко от работниците и все намираш кусури на работата им и ги режеш с парите. При положение че работата е специфична няма кой да се намери да ти направи едно обучение как се работи с апаратурата. Хвърлят те на обекта (обикновенно някой важен та като се издъниш да има за какво да се заяждат с тебе) и се оправяй. Но стига толкова. Само ще спомена, че дори племенника и майка му (сестра на Нели)на Нели и Цветан напуснаха със скандал. Ако искате да се отвратите от работата в малки семейни фирми започнете работа там, но ако издържате семейство ЗА БОГА НЕ СИ ГО И ПОМИСЛЯЙТЕ !!!!

Здравейте на всички разумни хора! Аз вече не съм служител на фирма Майнинг, за което безкрайно се радвам! Досега в краткият си друдов стаж от около 5 години, не съм срещал по измамна фирма от тази!!! В тази фирма, всичко става на шано, тоест самата фирма е "Екпериментално дружество" ООД , а не както се казва. Абсолютно НИКОЙ, ама НИКОЙ в тази фима не знае за какво става на въпрос или ако знае, то е под минимума за извършване на определените задачи и обекти поставени от клиентите! Заплащането е критично и под минимума за оцеляването на един човек през 21 век. Вариантът за оцеляване с тази заплата е фотосинтеза или само праскови и сини сливи както практикуват някои служители. Премии или % няма да видите или ако има такъв максимум 1 път да го получите, а уговорката е за всеки месец, което е мн лошо. Почти всеки път има разни проблеми на самите обекти, я нещо не е организирано както трябва, я нещо липсва и такива работи. Просто не си заслужава човек да си губи времето там. По добре не рискувайте!!!

Отношенията-нефирмени и несветски,арогантни,на всички нива.Осигуровките са под секакво приличие.Заплатите се получават на ІІ-я месец, за аванс не може и да се говори.Рабитното време не се знае от колко до колко е.Празничните дни са за подмазване на робите с купони и рафтинзи по ручейте на страната-нали Цури си е надвил на масрафа,кво му пука,че хората му не могат да оцеляват след като ги е ограбвал достатъчни дълго.Хаус и безпаметна експлоатация.Общите работници по строежите работят за надница 60 лв,наквалифициран труд. Цецо мята дребни грошове и все наказва,граби,граби.Совственика на фирмата-Сталиниста Цветан Йорданов и Лисицата йена му Нели-без коментар.Зад секи смазан там човечец от гърбене, 1 семейство оцелява. За годишните отпуски,болничните и кадровото развитие да не се говори.Далече от тези ...
Стойковите...

до Цветан Цветанов
Уважаеми Цветане, малко ли е това, да има какво да научиш на едно работно място, за това хората пари дават и време, а в Майнинг две в едно. За работното облекло не вярвам и до сега ги виждам с работни облекла и маркови служебни обувки. За командировките, също не вярвам едно време ги плащаха напълно и хотелите бяха много добри.
Радвам се за теб, ако си успял да научиш нещо, защото като кажеш, че си работил в Майнинг ще те вземат на друго място на работа. Предлагам ти когато си подаваш молбата за ново работно място да помолиш някои да ти я напише.
Не са прави в Майнинг, че не са ти провели един курс по правопис. Поздрави желая ти успех!

Във фирма Майнинг наистина можеш да научиш много и да натрупаш стаж също така инстроментите и автомобилите са в много добро състояние но само това .Условията на труд са много зле няма уважение към служителя ,няма Вътрешно убочение ,заплатите се бавят, процента ако има такъв се бави с месец -два ръботно ублекло няма ,не те усигоряват на пълната заплата ,несе заплаща инзванредния труд който го има доста често ,командировачните са на половина от това което трябва по закон да ти дадът.Уволненията стават на деня без предопреждение независимо виновен ли си или не. Иначе контрола на достъп и видео наблюдението ми харесваха

Видях мненията на колеги , публикувани тук и смятам че са правилни, макар и да съм работил не години, само няколко месеца за тази фирма и повярвайте ми дълбоко съжалявам и още си търпя поаледствията от това, тук слушам само за "бонуси", "неизплатени заплати", "измислени наказания", "тиранично отношение от страна на работодателя" , аз бих добавил : "неизплатени дежурства" , наложени неправомерни измислени наказания с цел изнудване и какво ли не още. За атмосфера на работа няма какво да се говори . Напуснах миналата година август месец и си тръгнах без последните заплати, без бонусите за два месеца и половина които така не разбрах на какъв принцип се определят, да не говорим за неплатените дежурства за същия период , най ми тежи обвинението за повредена техника , нямах нищо общо с това но така им беше изгодно за да ме изнудват, дори не проведоха разследване за случая, няма показания нама мнения, просто казаха "ТИ СИ ВИНОВЕН И ЩЕ ТРЯБВА ДА НОСИШ ОТГОВОРНОСТТА " , после ми обясниха че дори и да не съм го извършил аз трябвало да понеса потговорноста защото така им изнася ... нямах вазможност да се защитя и никой не ме подкрепи във фирмата а другите причини които не ми позволиха да предприема мерки са лични и не е тук мястото да ги споделям.Най наглото, което ме отврати бе "Не споделяй с колегите си за случая и не го обсъждай" .. е не го направих , разписах им всички документи и си тръгнах само и само да се отърава от тях , но съжалявам че не го споделих , защото дълбоко ме измъчва, ... нарицарелното "ВИНОВЕН".
На всички които искат да работят в "Майнинг' бих им дал съвет да изискват да ги осигуряват на пълната заплата, която им се обещава, за допълнителна работа или дежурства да изискват копие на графика за текущия месец, и заповед за извънредна работа, както и фишове за изплатени заплати , ... иначе повярвайте ми ще си тръгнете като мен от тази фирма и като всички по долу дали мнение колеги.

Сажалявам че инвестирах в тази фирма ... не като пари ( защото колко може да инвестира човек работещ на заплата) , а много труд, нерви, някакви знания и ненжен ентусиазъм.

За тези, които искат да споделят мнение или имат възражения към изложеното по горе, могат да го направят на e-mail: [email protected]

С уважение:
Тодр Тодоров

JET M няма никога да си видиш тези монтажи, в тази фирма аз работех преди 2-3 години и освен че се ядосвах от както влязъх в нея и ми се появиха още бели коси нищо друго хубаво не съм видял.ПАрите си от монтажите забрави да ти ги плати господин ЦУРИ...., дано поне последната си заплата си си взел, а не ти е измислил, че си изгубил, счупил или не знам си какво друго извинение инструментите си за да не ти дадат парите.Иначе с ХИЛЯДА РЪЦЕ СЪМ НА ТВОЕТО МНЕНИЕ И ДАНО БЪДЕЩИТЕ РАБОТНИЦИ ПОВЯРВАТ НА ДУМИТЕ НИ, ЧЕ В ТАЗИ ФИРМА БЪДЕЩЕ НЯМАШ, РЕАЛИЗАЦИЯ НЯМАШ, ЗАГУБЕНОТО ВРЕМЕ И НЕРВИ НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ГИ ВЪЗВЪРНЕ, ТАКА ЧЕ АКО НА НЯКОЙ МУ СЕ РАБОТИ ЗА ДА МУ ПЛАЩА НА СОБСТВЕНИКА ЕКСКУРЗИИТЕ МУ И ПОЧИВКИТЕ МУ Е ДОБРЕ ЗАПОВЯДАЛ ДА МУ РАБОТИ.