ЗБ Ню Едишън ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЗБ Ню Едишън ЕООД

Доста некоректни, погледнати като цяло! Не бих работил за тях и ден. Няма да влизам в конкретика, защото ми се повръща от дребнавостта и злобата на мениджа (ите). Не разбирам защо все още съществуват на пазара, но все пак - това е БГ.

P.S към "някой"
Ако са ти свършили "личните причини", защо не се върнеш там ?!? Те имат нужда от такива съвестни работници.

Ще коментирам написаното от "някой". Смятам, че този "някой" не е работил точно в тази фирма и се е объркал ?!?!?!?????? А сега по същество. Относно заплащането и осигуровките, нямам забележка-това си го извоювах сама. По повод уважението, то по Вашата скала няма "-100", за да сме най-точни. За привилегии, не може да става и дума.Най-много, да направиш добро и да изядеш л...о За ръководителя, ти си "прост служител" и си виновен за цялата некомпетентност, която е обхванала фирма и то по вина на ръководителя. Ако смятате, че думи като"да й разбия устата" или " да я паркирам на земята" дават фирмена сигурност, то това е Вашата фирма. Натовареността е много голяма, но за фирмата важи: Не колко ще работиш през работното време, а колко ще останеш след това. Разбира се, си длъжен да го направиш, дори събота и неделя по прищявка на ръководителят, който пропуска моментът с извънреден труд и заплащане, да не говорим за обедната почивка, която просто я няма. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ПОЧВАТЕ РАБОТА ТАМ. Това ще Ви коства много нерви и здравословни проблеми, произтичащи от тях. Това писание е за хората, които могат да се подлъжат.
Аз имам причини да крия името си, но питам този "НЯКОЙ", който е така доволен, защо крие своето?!? Може би, защото няма такъв, а трябва да има "прах в очите" и нещичко добро за тази фирма. ПОВЯРВАЙТЕ, познавам всички напуснали от фирмата и категорично - НЯМА ДОВОЛЕН.

Аз мога да кажа,че заплащането,както и осигуровките и отношението са на ниво.Наистина има моменти,в които има много работа,но това е нормално и бих казала,че е добре да има повече работа:)Наистина се е сменявал често персонала,но това е защото явно не са успяли да си вършат работата...Аз съм доволна от работата си в тази фирма и съжалявам че се получи така че трябваше да напусна поради лични причини:(

Най-лошо е когато хората ръководещи фирмата не разбират какво и как трябва да се прави ,камо ли да научат персонала си .Така е тук в "Ню Едишън".Служителита на фирмата се задаържат не повече от година-защо ли ?Некоректност ,неуважение-това са само малка част от нещата

В началото докато те зарибят да останеш на работа всичко е добре - обещания,сладки приказки и "свобода на действие" .Да ама не
Осигуровки по-ниски от минималната заплата ,плащане може и да ти се размине ,защото не си бил направил уж нещо - глоби за това че дишаш.текучество огромно ,уважение никакво,обучение никакво.каквото и да направиш все е малко,вечер се стои до към 9-10 ,а работното време е от 8.30 до 18 без обедна почивка ,обикаля се по всички компании с градски транспорт и мъкнеш като луд полици по рейсове и трамваи