Иновекс България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Кремиковци, бул.БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ, 316, ет. 3&markers=София,Район р-н Кремиковци, бул.БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ, 316, ет. 3

Иновекс България ЕООД

1 точка от 10 мнения

Страхотна фирма страхотна работна атмосфера . За съжаление ми се наложи да напусна поради непредвидени обстоятелства , но ако започна пак да работя бих искала да съм в същата фирма.

Няма по смешна и лъжлива фирма от тази. Назначават за едно , а в договора пише друго. Осигуряват на минималната заплата .Не плащат командировки , а те карат да се разписваш че си взел пари. Имат се за голяма фирма , а са само 5 човека .И имат само 2-ма сервизни техници. Повечето части които продават са купени от дистрибуторите в БГ и след това препродадени на клиентите с 200% надценка. Ако искате да ви използват като момче за всичко, визирам като общ работник буквално, кандидатсвайте. В противен случай , бягайте надалеч !

Аз бях кандидат за тази фирма преди 7 месеца. Обадиха ми се вчера.
Аз ги потърсих в интернет, попаднах на страницата им в bgrabotodatel.
И им отказах, и ги попитах защо хората говорят така за тях, и получих цветущ отговор:)  :

Т***о,
Гнидо жалка,

Просто сме сгрешили с поканата и след поглед в снимката ти и Loop телефонния ти номер се поправяме веднага.
Според теб бихме ли наели сопол с име Т***о и визия на Т***о?
Отговора е не Т***о.
И си прав ,че много бихме се ебавали с теб Т***о.

Pozdravi,/ Best regards,

Nikolay Mitev
Managing Director

INOVEX Group EOOD

1839 Sofia, Bulgaria
316 Botevgradsko shose Blvd.

Tel.: +359.2.841 1100; +359.88.910 5050
Fax: +359.2.841 1101
Mobile: +359.88.7297107
e-mail: [email protected]
"

Г-н Митев, да Ви покажа, че съм на светлинни години напред от Вас и Вашият атрофирам мозък. Няма да Ви отговарям. Всеки сам си прави лошото.

Заплащане -5. защото такова не получих за времето във, което работих там :) допълнителен коментар не е нужен
Уважение -5. Какво уважение големият Николай Митев даже не си вдига телефона, като му звънна да го питам дали ще ми даде парите
Привилегии -4. Какви привилегии чакаш служебният си телефон 10 дена, стационарният не работи явно нямат пари да си го платят, ми няма как търговец да продава
Фирмена сигурност -5. Каква сигурност Отиваш на интервю за търговски представител, а те назначават като продавач консултант, при положение че изрично си казал на големият Митев че няма да му разпишеш продавач консултант, защото си търговски представител. Една добавка г-н Митев много добре знаехте че аз съм работил само във най - големите фирми във бранша си и напуснах работа за да се присъединя във вашият екип и това беше най - голямата греша в живота ми. Но всичко се връща нали знаете ...
Ангажираност -3. Няма кой знае каква ангажираност но аз съм свикнал да работя и да се срещам със хора а не да стоя във офиса и само да използвам връзките, си за хора който не заслужават
Потенциал за развитие -5. Такова нещо няма там
Местоположение -4. Варна, цар освободител до авто-къщите
Колеги -5. Здравко Здравко. Много му пазиш гърба на този Митев гледай да не станеш като него, не е хубаво това. Павеле това не се отнася за тебе и ти като мене изкара много малко време там но беше забавно :)
Работна среда -5. Като ходите на интервюта там ще видите сами, мизерията във офиса, скапаният компютър, мастилено струйният принтер явно че Митев за лазерни устройства не е чувал, или няма пари което е по - вероятно

Здравей Николай,
Нали ти казах застани пред мен като пич и ми кажи че нямаш пари, да дадеш заплата на служителите си във Варна и няма да ги търся тези пари, аз не съм за някакви си 260 лв. Не съм обеднял чак толкова. Може би ако бях останал във твоят екип щях да обеднея.

Към потенциалните кандидати за работа. В първата търговска фирма в която съм работил като представител бяхме 900 човека персонал в България и не знам още колко в Европа, във втората фирма бяхме 170 в България и още един офис във Сърбия. Аз специално се подведох по лъжите на, г-н Митев вие преценете дали ще се подведете като мен и да напуснете сигурна работа, с заплата която не пада под 1000 лева и да отидете във фирма която дори и офиса и във момента е затворен и няма никой.
С най - голямо удоволствие бих ви казал каквото ви интересува за фирмата, който иска нека да пише

Тя тази фирма май фалира или не ? Ам собственика ме запали с пари , както впрочем прави май на доста места . Ем кофти е като има криза , ама работника какво е виновен , че да го оставят без изработената му заплата ! Нямам думи не ходете там бе хора , големи обещания от фалиращ бизнесмен това е фирма ИНОВЕКС!

Много обещания , много малко истина. Първо те омайват , после те оставят без пари , даже и без заплата . Много жалко е самия собственик да няма пари да ти плати заплатата , а по-жалкото е , че не смее да ти го каже като мъж , а те оставя без пари и те лъже в очите.Нямам какво да кажа , в тази фирма хляб няма дори за шефа или поне така ми изглежда на мен.

Фирмата Иновекс глътна вода ,като всички останали търговски фирми в Б-я.Отношение работодател -служител:пускаш си молбата сам и се спасявай...Коректност,уважение,благодарност,няма такова нещо...Няма смисъл да се пише повече тя рибата се вмирисвала от към главата....Фирма с 2 офиса-ха-ха-ха.

И аз искам да науча повечко за тази фирма - условия на работа, заплащане, отношение, мениджмънт. Някой ако има впечатление, моля да сподели :)

Работя във фирмата от година. Обстановката е повече от чудесна. Колегите са млади и усмихнати хора, които не се стремят да те прецакат, а точно обратното - гледат да помогнат.
Отивам на работа и се прибирам от работа с усмивка! Мисля, че това е достатъчно показателно за работата.

Някой може ли да сподели информация за условията на работа в тази фирма?