ЕТ Таня Митова - Формоза /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Таня Митова - Формоза

трябва ми тел на ет формоза

"Колега", не съм Петко, аз съм си Илиева. Бях деловодител при Петко.
Написала съм моето мнение и не съм излъгала, че съм получавала винаги добро отношение и висока заплата.
Вярно - завлича много хора с пари, на шофьорите не винаги им плаща всичко, понякога се държи безобразно с тях.
Но с мен лично всичко беше ОК. Не мога да се оплача. С мен Петко беше много точен и коректен.
Моето мнение е: Работиш много, честен си, слушаш шефа - взимаш добри пари и получаваш добро отношение. Не работиш много, чудиш се как да го измамиш или да си откраднеш бензин - получаваш малко пари и много псувни.
Петко не е "цвете за мирисане" - но се радвам, че работих с него.

Колежке Илиева не те познавам и не знам коя си но едва ли си работила при Петко "Таня Митова Формоза" щом си доволна от фирмата.Аз не познавам човек който да си е взел всичките пари(макар и малко) от тази фирма а вярвай ми познавам вече доста хора който са минали от там.Наи вероятно самия Петко си пуска постовете да си се хвали сам защото друг не би го направил.Поздрави Петко ти беше единствения до сега който ме е замъкнал с пари.То и за тва се иска бая акъл макар че у теб го нама.

Работих 4 месеца в тази фирма и заплащането беше редовно и високо. Уважението и отношението на собствениците към мен беше много добро, за което им благодаря.Работата беше с нормирано работн време, но винаги, когато ми се налагаше да закъснея, или да изляза замалко от работа, нямаше проблем. Местоположението на офиса е много удобно за всички- на лесно място, в центъра на София.Работната среда и колегите са просто неповторими. Щастлива съм, че работих там и винаги ще си спомням за всички от офиса с много добри чувства. С уважение:Красимира Илиева

Работих там без заплата и познавам много още такива като мен.