Дитек ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дитек ЕООД

Аз имам едно единствено наблюдение и то е по отношение на текучеството на персонал. Огромно е! Не знам кой прави интервютата за работа в тази фирма, но май не му е леко.

Какво значи:"ДА НЕ ВИ ПЛАТИМ ЗА МОМЕНТА"?Поне кажете- ще си получим ли парите или не,защото не можете да си изкривите душата ,че ние работихме и не сме казвали НЯМА ДА РАБОТИМ ЗА МОМЕНТА.Защо никога не казвате истината.Ние не сме животни кажете поне евентуално кога ще платите.
Надявам се да получа някакъв адекватен отговор на моя въпрос-предварително благодаря!

firmata e super.no vse o6te ima ne6ta,koito 6te se izgladiat s vremeto.tarpenie i postoianstvo e klu4a kam uspeha hora.uspeh

Здравейте, може ли някой да даде повечко информация за фирмата, има ли текучество, мениджмънта на какво ниво е, оценяват ли се усилията, които служителите полагат? Доволни ли сте от заплащането?

Ще кандидатствам във фирмата, може ли някой да ми каже какво е заплащането и какво е работното време? Благодаря Ви предварително!

Фирма дава възможност за развитие и издигане. Има добра матеирална база. От 7 год. работя тук и нещата се случват, фиермата се развива, аз успях да покажа възможностите си и да се издигна в йерархията.

Много добра фирма с отлично заплащане и условия на труд. Заплащането е според постигнатите резултати. Много приятни колеги и е удоволствие да работиш в Дитек.