Мания Принт ( Мегалан ООД , дъщерна на Мегалан Нетуърк ООД) /img/frontend/nomap.png"

Мания Принт ( Мегалан ООД , дъщерна на Мегалан Нетуърк ООД)

смях отвсякъде, няма такава смешна измислена фирма!
Супер стресиран персонал, минимална работна заплата, никакво уважение, никакви привилегии. Упрителите/ките са супер зле, и няма как да е иначе след като за отговорник се назначават едва ли не пуберитети, какво отговорно лице може да е жена на 20-23-25 години с 3-4 години трудов стаж?
Просто един голям цирк.

Vsi4ko e ok dokato nezapo4ne6 rabota obe6taniq hilqdi na finala za vsi4ko e pod vsqkakva kritika. Slujitelite sa vinovni tva ne e firma koqto darji na personala gledat samo sobstvenicite da sa dovlni. Vseki ima nqkvi treski za dqlane nikoi ne e idealen no pri tqh ti za vsi4ko si vinoven. ima 6efowe i 6efowe

За нови хора,които се интересуват- не си губере времето изобщо.
Нивото пада с всеки изминал ден все повече.
Привилегий- нулеви, само лъжи... да не навлизам в подробности
За заплащането:
Обещания за повишение на заплатата- преди на всеки 3 месеца, преразгледаха и решиха че е по-добре да е същото но на 6 месеца, сега отново преразгледаха и решиха че след посленото преди 8 месеца сега все още не е време и няма и да настъп такова.
За уважението- никакво такова.Унижение, глоби...Свободно време - няма !
ПОтенциал за развитие- също
Местоположение- горе долу е сносно, близо до центъра
Колегите- също са свестни ,но текучеството расте заради некоректният и нелоялен работодател.
Нека спре тази манипулация поне относно нови хора които се интересуват и желаят да започнат работа- Не си губете времето тук.

Абсолютно съм съгласна с Клео..! Това е положението...! Наистина и аз бях една от всичките, които отиде с огромно ЖЕЛАНИЕ да работи там! Но на първо място слагам отношението....наистина е ужасно !!! Да не те пускат да ядеш, защото има хора отпред...!Предполагам че и другите ми колежки са го усещали..този момент...да си умираш от глад..и да чакаш хората да се изпарят, а те прииждат ли прииждат...и стомахът ти си стърже!:)Фаида от почивката ти като не я ползваш или успяваш да я използваш на 10-тия или 11-тия час от 12 часовата ти смяна :)))
Глобите...:)))!!! са фантастични...докато се обучаваш, ако сгафиш...
за твоя сметка :)))
Новите момичета се плашат от отношемнието, затова всеки си бие шута още в началото :)и са малко тези ГЕРОИНИ задаржали се повече...наистина трябва да имаш не здрави, а железни нерви!!!
Не отричам че имаше хубави моменти...момичетата не са лоши, самата изнервяща обстановка ги кара да се държат по-грубо и това плаши най-вече новите момичета. Тъй като в началото те разчитат най-вече на помощта на някоя от колежките си...а всеки ги реже!!! ...не заради друго, а зарди това че всеки си има нещо друго за вършене.
Наистина и на мен единственното нещо което ми липсва са КОЛЕЖКИТЕ МИ!!!

ne mi se pi6e

Напълно съм съгласна с Клео, която очевидно знае доста добре за какво става въпрос в тази фирма. Да работиш ти по 8,12,16,18 че и повече часове, да оставаш извънредно и едно благодаря да не чуеш. Най-много като отвориш листа с глобите да видиш някоя солидна. Относно привилегии от сорта на осигурен транспорт, храна, та даже и почивка-няма такива. Трябва да се молиш понякога, че да те пуснат да ядеш, защото видиш ли имало клиенти отпред. Потенциал за развитие-нулев. Сам се учи, пък като сгафиш-твой брак, твоя глоба. Уважение от страна на шефове-ха ха ха! Персоналът се сменя като носни кърпички именно заради лошото и некоректно отношение. В коя друга фирма набират персонал целогодишно-в никоя! Почивни дни и лично време-няма такова, твоят живот е отдаден на Мания, как така ще имаш свое пространство. Единственото хубаво нещо там бяха колежките.

Много много зле...

E, колежке от 5 години, сподели с останалите в такъв случай къде са привилегийте,(храна, транспортни, отстъпки,-това е само блян), къде е фирмената сигурност, за потенциала на развитие няма да коментираме защото е нулев,за съотношението работа/свободно време също...ясно е 4е няма такова, за кое "добро заплащане" говориш? 500 лв за София на денонощен режим на работа , огромното напрежение и условия в мания са "добро" ли ? Съгласна съм,че има девойки, които не държат мн. да работят, но все пак говорим за Мания- а там 90 % си отиват заради лошото отношение, ниското заплащане, НИКАКВИТЕ привилегии, а не защото не са имали желанието да работят. В мания всеки идва с желание и си отива с още по-голямо такова. А да изтъкваш факта,4е работели само студенти е безпочвено- фирмената ви политика е такава- да наемате студенти,като етака-поне сеопитайте да ги задържите,пък ако не ви харесва- пенсионери- бол...

Новоизлюпена фирма, която прави пари на гърба на хората и работниците.
Ще мине доста време преди да става за работа за нормални хора. Засега е само за студенти, както писа колежката по-горе.

Ако работиш във мания няма как да не си доволен условията ти се спускат отгоре като не ти харесва си тръгваш.

Rabotja v tazi firma ot 5 godini,da teku4estvo ima,da za6toto masovo rabotjat studenti re6ili mejdudrugoto da izkarat po o6te edin lev za kafe i kra4mi do momenta v kojto vidish li az u4a i shto da se tormozja kato mama i tate 6te pratjat kinti.Ne sym syglasna s ocenkite na predishnite potrebiteli, po nito edin ot kriteriite.Masovo ot vsi4ki napusnali po4vat rabota kato servitjori,magazineri i t.n za mnogo po malko pari.No taka e vseki si ima prioriteti