Делфин -1 МТГ / DOLPHIN 1 SHIPYARD /img/frontend/nomap.png"

Делфин -1 МТГ / DOLPHIN 1 SHIPYARD

Фирмата е добре, плащат навреме и корекно въпреки кризата има работа. Който си разбира от занаята не може да се оплаче

Да! наистина в тази фирма на почит са подмазвачите.

Bqgaite mom4eta ot tam ve4e evropa otvori vrati zavas stiga ba4kahte bez pari na tezi FEODALI!sprete da rabotite v s1bota te ne mogat ni6to da vi napravqt l1gat vi 4e nav1n ima kriza Gospoda na4alnici sprete da t1p4ite kad1rnite specialisti zapo4vate b1rzo da gi gybite v1rnete starite zaplati ot 2007g mesec oktomvri....................................?

kato kazvam -5 oznna4a ,4e poslednite 5 meseca raboti6 6 dena a poly4ava6 za dva I sega pitam za6to vsqka s1bota se raboti i na horata ne se zapla6ta IZVANAREDEN TRYD?kato doide inspekciq 6efovete kazvat 4e idem po gelanie i se izm1kvat ot ODGOVORNOST za dop1lnitelno zapla6tane. SK1PI KOLEGI sprete da xodite v s1bota za6toto taka samo p1lnite bezd1nnite 6veicarsi smetki na firmata a za vas ostava samo bolkata i t1gni detski o4i4ki 4e TATI pak e na rabota i e zabravil 4e ima i SEMEISTVO!!!Ne e taina 4e na4alnicite vzemat 900lv. na fi6 i ot 5 bona nagore na faktyra. A za Gosodin P.Kal4ev moaga samo edno -Pazi bge slqpo da progledne! ZA Kamen,Mitko i Ico vsi4ko dobro. A na biv6iq na4alnik K. Georgakiev s1rde4no blagodarq za dobroto koeto napravi za vsi4ki rabotnici. Sk1po delfin4e mnogo skoro 6te zagubi6 dosta korabostroiteli pri tova te sa Spec zanaqt4ii a ne AMATIORI!.......................................................?

бивш работник сам на тази фирма и искам да кажа 4е тази фирма е някакъв малък ужас и 4е жси4ко казвано там е лъжа и докато не се сменят бригадирите нищо няма да е наред.еи осъзнайте се губите ценни кадри дано сем стоянови са наясно какво става в техния завод

Г-н Осъзнал се,

Много си прав – наистина не е правилно човек да не е оценен подобаващо. Още по-неправилно е да гледа в чуждите канчета и постоянно да следи кои хора не работят колкото него, а вземат повече от него. Защото от много следене, може да не му остане време да работи.
Ако имаш проблем или въпрос, който преките ти ръководители според теб не са решили или са решили неправилно, редно е да се обърнеш към хората, които стоят над тях, вместо самоволно да спреш да идваш на работа и да бъдеш дисциплинарно уволнен.
Освен това, би било добре да се подготвиш преди да пишеш и да имаш конкретни факти, като тези например:
1.Осигуровките се плащат върху работните заплати на 100% и това много лесно може да се провери, защото всичко е документирано в НОИ.
2.Трудовият стаж се зачита в календарни дни, т.е. дали работиш 20 или 25 работни дни, се зачитат 30 календарни за трудов стаж, т.е. никой нищо не губи.
3.Охрана на труда прави редовни проверки, при които не са констатирани нередности и това също е лесно за проверка, защото е документирано.
4.Всичко, което знаеш за занаята, който сега практикуваш, си научил в Делфин, защото си преминал през обучение, поето от фирмата.
5.Би трябвало да разкажеш и как си издържал повече от три години в завода, в който „цари страх и напрежение”?
6.А също и че средната ти работна заплата за последните шест месеца е 1066лв.

pazete se ot tazi firma az raboteh tam izvestno vreeme za koeto ujasno sajaliavam sam si tragnah ne sa me uvolniavali i ne sa me sakrashtavali biah dobar vav rabotata si ne sam bil niakoi nekadarnik no kogato vijdash che nikoi ne ceni trudati pri polojenie che se staraesh togava mnogo boli kogato kajesh che zaplashtaneto ne otgovaria na svarshenata ot teb rabota nachalnika ti kazva kato ne ti otarva chao na portala chakat drugi no da se skusah ot rabota da te gledat nakrivo kogato hodish do toaletna a te zadurjat sled rabotno vreme da rabotish vsiaka subota i da ne ti se plashta nito edna stotinka da rabotish i sled rabotno vreme i nakraia da ti dadat 500 lv. mislia che tova ne e realno da ne govorim che ima hora koito ne rabotiat kolkoto teb i vzemat poveche ot teb e tuka veche ne sam saglasen .Raboti se i vav nedelia sashto taka znachi vav sabota kato te izvikat a tova e vsiaka sabota ne ti se zaplashta nishto i dori ne si osigoren ne ti se vodi trudov staj i ako sluchaino stane zlopoluka sas teb dokato si na rabota nachalnicite shte kajat ama nie ne sme go vikali na rabota toi sam po svoe jelanie hodi da raboti ami napravete si smetka vav godinata ima 48 saboti kato smetnem chasovetekoito sme bili na rabota znachi sme zagubili 208 chasa trudov staj znachi okolo edin mesec trudov staj i se molia da gi nabara inspekcia po truda tezi napravo plachat a badat zatvoreni kato predpriatie i iztriti ot zemiata dokato onia PRESLAV KALCHEV koito e grupov maistor i ATANAS VALCHEV koito e nachaalnik ceh sa vav zavoda niama opravia vav zavoda cari strah i naprejennie gospod da e na pomosht na tezi rabotnici napravo gi sajaliaam gorkite te sa napravo kato robi a nachalnicite kato robovladelci

bravo na onzi s komentara za firmata
toy e sukratil dosta no i tova e dostatu4no

bravo na onzi s komentara za firmata
toy e sukratil dosta no i tova e dostatu4no

emi to v na6ata firma rabotnika e jivotno-na4alnicite sa nomer edno za rabotodatelite.neza4itat mnenieto na rabotnicite.ima hora koito ne sa vijdali korab nosa podmazva4i.vsi4ki na4alnici na operativkite samo se lujat,za srokovete,ot koito strada obiknoveniq 4ovek.nqma prozra4nost.......na absoluitno vsi4ko.nqma elementarni instromenti osigoreni ot rabotodateli i na4alnici.i nie si mislim 4e sme eu.ami to sas seleni i kradci ot socialisti4eskoto vreme kakvo o4akvame.........