МИРЕЛА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МИРЕЛА ЕООД

Ето какви бяха условията когато аз работих:
Никаква колегиалност - мои оферти и клиенти са взимани от колеги от съседен офис.
Няма платена остпуска - само 5 дни може, но дефакто и те не са платени, защото само фиктивно се подписваш на фиш, че получаваш заплата.
Няма разлика между брокер и младши брокер.
Подписваш граждански договор след като си работил един месец. Не ти плащат заплата първия месец, от сделките взимаш 25 %. Трудов договор подписваш след 4 до 6 месеца.  Глобяват те без да има правилник, който си нарушил. При напускане не ти плащат нищо, да не говорим, че и докумети не ти оформят. Престъпници! Един приятелски съвет - избягвайте всякакви отношения с тях!

Първо, знайте, че всичките оценки са абсолютно искреното ми мнение и след това прочетете какво искам да Ви кажа.
Да си брокер означава да си клюкар, куче и т.н., но да не си безпринципен. Заплащането тогава зависи от това колко те мързи или респективно колко хъс си даваш. Аз одобрявам това да се работи само на %! Иначе как да те накарат да бачкаш? Със заплатка от 450 кинта и 2-3 сделчици, те ти ги 1300, за някой с типично български трудови навици си е супер! Вие преценете дали ставате или не, на мен ми беше бая трудно да започна!
За МИРЕЛА в частност - да, имаме брутален шеф, няма спор! Но му признайте - играч е! Няма таква тактика, изказ, концентрация и т.н.! Само стой и попивай! Толкова неща ще научиш, че ще забравиш за това как се е отнесъл с тебе. Друг въпрос е дали въобще ти стига до процесора, че има и такава страна на нещата...
Според мен грешката беше, че извежнъж наводнихме София с МИРЕЛА - офис до офис! Ако не ги бяхме отворили можеше и да не се напълниме с целия работен плевел. Има хора дето нямат никаква етикеция, никакъв подход и най-лошото не им занимава да се усъвършенстват.
Последно към недоволните - МИРЕЛА си е фирма като фирма - никъде няма да Ви плащат за хубавите кафеви очи или стегнат гъз (в този случай има известни изключения:)), тука имаш шанс да докарваш добър доход в трудна работна среда! А като си доволен от парите си нито шефа, нито мениджърите няма да толко черни!

прочетох с интерес мненията, също така и изградих свое след интервюто и реших да го споделя с Вас!

Казано с две думи, олеле мале! :) Фирмата ще глътне вода, след като ги видях с удоволствие казвам, добре дошла на кризата!...тези са... и заслужават да глътнат вода :). Докато чаках за интервюто имах възможността да ги послушам как правят бизнес! :) хихи
Ако думата трагедия, Ви говори нещо значи ще ме разберете "голяма трагедия" !Говорят на висок тон по телефона, опитват се да покажат авторитет като "селски бек в хоремаг" ... :) Пълен уестърн са!
За 5 мин. чух повече глупости от, колкото можете да си представите!А човека написал предният пост, е мнооого прав, системата на работа е "добре подреден хаос"...имат си служебна кола, една за всички!
Попитах каква е разликата между брокер и младши брокер! :) хехехехе отговора беше: "ами никъква, но като видят хората младши и са склонни да правят компромиси с грешките" :) и загадъчна усмивка! :)хахахаххахахаа Абе за какви компромиси говорите :) хахаххахаа
Боже благодаря за кризата, тя е като "бизнес потоп" да измрът всички некадърници, които провалят бизнеса на можещите с глупостите си!

Ако някой "важен" Софийски шеф чете това от време на време, моля вземете мерки!
- обучение
- курс
- семинар
- практика/стаж
- нормален мениджър с делови вид!

Как искате да имате нормален екип от хора с езици, образвание и стаж, като сте "комикс"...
заплати няма, има процент!Какъв процент, луди ли сте?В момента почти не се изповядват сделки!!!Това е абсурд!!!Прочетете статистикте и ми кажете колко сделки има мирела за поседните 3 месеца!!!

Няма да работя като брокер в близките 3 години, а в мирела никога!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здрашейте,
ще дам и своето мнение, дано да помогне на някой заблудил се да кандидатства за работа!
Мили мои, не се лъжете, това не е нормална/ реална фирма!Кандидатствах, харесаха ме и запоюнахме да си говорим конструктивно за това кой, какво и как(те ме лъжат аз се правя, че вярвам)!
Това е тагедия, искат да имаш собствен автомобил, работиш само на процент, нямаш права и социален пакет! :) Обучения никакви, ситема на работа няма! Ти си чошека машина, търсиш си сам оферти, клиенти, огледи с твоя автомобил, правиш сделка и им даваш парите :) ... Нали се сещате, че това можете и сами да си го правите!?
Аз се занимавам с недвижими имоти от както се помня и повярвайте ми, от това се печели само ако си професионалист, а те не са такива, просто са измекяри които разчитат на случайността!
Работил съм със строителни фирми, преди да започнат сроежа, възлагат продажбите на ЕДНА фирма и това е, а в Мирела НЕ Е ТАКА, отваряш вестника и газ на офертите :) ... чакай да продадеш нещо :) ... а за извънградските имоти в условия на криза :) хахахха тези са луди и нагли да пускат обяви за работа!Това е най-голямата лъжа, която съм виждал!!!

Не съм работил във фирмата, но кандидатствах там и искам да изкажа мнението си. Заплащането, което ми бе предложено не беше адекватно за позицията, за която кандидатствах. Беше значително под средното за тази област.
В договора имаше няколко точки, според които Управителят Мирослав Христов има право да ми намали заплащането или изобщо да не ми го изплати, ако не съм си свършил работата „както трябва”.
Времето за което трябваше да прочета всички клаузи по договора беше крайно недостатъчно, за да не забележа всичко написано. Когато поисках да го разгледам и да го подпиша на следващия ден, ми беше обяснено, че от правна гледна точка нямам право на това. Може би Мирослав Христов го беше страх някой да не види какъв договор иска да подписват служителите му???
Отначало се бяхме разбрали за едни условия, след това нещата се промениха и се оказаха съвсем различни. А когато му припомних , ми каза че това не било вярно и аз нещо съм се бил объркал.

Писна ми е от измамни лисици!!! Само ни губят времето!!!

Заплащането е атрактивно - само дето те глобяват за щяло и нещяло без право на обжалване, няма платени отпуским подписваш се фиктивно, че получаваш заплата, няма възможност за развитие, пак па не по осмотрение на Миро се дават и парите за представителни нужди, фирмата е толкова зле, че тази година събираха парички за коледно парти, понеже шефа няма. 100 души персонал правят 3 продажби месечно. Отношението на управителя - като феодал от средните векове - няма обедна почивка, няма заплащане за извънреден труд. Като напуснах не ми платиха нито последна заплата, нито отпуски, нито болничен. А подписах договор и платих депозит 500 лв за да са сигурни 4е съм лоялна. Не си губете времето със селяни. А клиентите ни караха ту да им взимаме ДДС, ту не - и тука схемата не е ясна. А тези дето са писали хубавите мнения - 100 % са им го спуснали от горе като задача!

Работих в тази фирма известно време.Пълна простотия , промениха организацията на работа и сега е ужас,хаос,страх и неяснота.Преди всеки офис разполагаше със собствени оферти ,сега всичко е разбъркано.В една и съща фирма ,един офис краде оферти на друг офис .Брокерите се карат по между си,много напуснаха ,аз също.На шефа Миро ,изобщо не му пука.Само се спотайва и прикрива.Забавя ти изплащането на парите,които и без това не са достатъчно.Преди да напусне ,служител е много унижаван.Все едно не си работил в тази фирма.
Моля Ви, хора ,не кандидатствайте в Мирела.

Колективът е супер, а и тези които си вършат работата са доволни.

За фирмата като цяло мога да кажа, че няма друга агенция която да осигурява тези неша който Мирела осигурява. За среда в офиса много зависи от тебе и самите хора мен сециялно мноо ми е гот.

Екстра работа!!!
Незнам човекът за какви работи пише просто няма такова нещо...

Служителите там не се броят за хора. Пълна експлоатация, гавра с персонала. Лъжат, като ......, не изплащат комисионните и заплатите на служителите, които решават да напуснат. Отвратително място. Ако мразите живота, мястото Ви е там!