МИРЕЛА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МИРЕЛА ЕООД

Супер некоректна фирма!

Дават недостоверна информация за имотите, които предлагат.

Никога не бих им бил отново клиент!

Пичове от три години не работя никъде и си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Здравейте пиша като клиент на фирмата от гр.бургас.нищо против към нея,но има техен служител от офиса Анна Евгениева Генчева от която се пазете,продаваше ми два имота имаше ключове за тях и ми окраде вещи и пари които отказва да му върне и за които разполагам с документи и доказателства.отделен е въпроса,че не успя да продад нищо,пазете се от нея като змия е

ОФИС ВЕЛИКО ТЪРНОВО - МИРЕЛА

Не ходете там, супер алчни и с мега висока комисионна, особено Георги Младенов е един от брокерите с много високи комисионни!

Като гледам предишните коментари започвам да си давам ясна представа защо оценките за "Мирела" са толкова ниски. Има два варианта - единият е подривна дейност на конкурентни фирми/брокери, вторият е отявлена неграмотност, която води до грешна самооценка и високи изисквания, като в замяна се дава... едно нищо. Драги колеги, когато не можете да напишете правилно думата ЮРИСКОНСУЛТ не само не очаквайте да получавате огромна заплата, а не очаквайте да получите такава позиция в "Мирела". Когато очаквате г-н Христов или мениджъра на даден офис лично да дойдат и да ви се помолят да направите един-два огледа, за да ви дадат процент за "добре свършената работа", а не си мърдате малкия пръст да намирате клиенти на фирмата и съответно на себе си като нейн служител, не мислете, че ще останете дълго или че ще бъдете високоплатен незаменим служител.
Накратко: заплащането е съответно на положения труд, условията са ясни и предварително определени, а лошото настроение на управителя не е непредизвикано, гарантирам ви. Офисите не са малко и не мога да слагам всички колеги под общ знаменател, но бих казал, че както във всяка голяма организация има и стойностни хора, има и вредители.
Тръгнах си от "Мирела" с добри чувства и съм признателен за това, че ми помогнаха в развитието ми.

За офиса във Велико Търново.
Изключително неприятна офис среда. Неорганизираност и напрежение между брокерите. Неадекватност по отношение на жилищата, които ми бяха предложени. Не бих ползвала повече техните услуги. Ако сте сериозен купувач и търсите професионални услуги, това не е агенцията за вас.

аз имам въпрос попаднах на един брокер, когото попитах дали мога да преведа пари по IBAN беше ми отговорено категорично НЕ... Въпроса ми е защо комисионната трябва да се дава на ръка? Каква е уловката, за да не отчитат данъци или за да заобикалят фирмата?

Както предходните мнения така и моето е по-скоро отрицателно. Фирмата е голяма и е създадена отдавна, но това не ти дава поле за развитие. На какъвто пост дойдеш общо взето на него си оставаш до края, малко са хората, които са получили повишение ( и то при доста странни обстоятелства). Управителят се отнася със служителите като с отрепки или втора категория хора. Обича да вика и да напряга хората, след 15 мин идва при теб все едно нищо не е било ( но ти все пак си изтърпял викането му). Заплащането  не е лошо на фона ан нивото на заплати в София, но те осигурява на минималната работна заплата. За сметка на това колегите са много готини хора. От тях можеш да научиш много.

Преди около месец бях поканена на интервю във фирма Мирела, за позицията на малдши юристконсулт. Лично бях интервюирана от г-н Христов. Една седмица по-късно бях поканена на второ интервю, на което отново разговарях с господина. Във второто интервю той говореше единствено за пари, колко ще получавам и кога трябва да оставам извънредно, като каза че през следващата седмица ще получа обаждане, за да се разберем кога да започна. Още от 1-вата ни среща споделих, че към момента работя и ще се наложи да напусна, за да започна при тех. Обадиха ми се на следващия ден и казаха, че са се спели на друга кандидатура. На следващата седмица отново се обадиха, за да кажат че започвам при тях от 10 март. Напуснах работата си и в деня, когато трябваше да започна секретарката им отново се обади, за да каже, че не се нуждаят от юристи и нямало нужда да се явявам на работното място. Споделям това, за да знаете че оношението в тази фирма е крайно непрофесионално, не се зачита човешки фактор и се подиграха пезбпрекословно с мен. Шефът дори нямаше смелостта да се обади, за да каже лично, че е оставил един човек без работа умишлено, след като ме накара да напусна предишната си месторабота