МИРЕЛА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МИРЕЛА ЕООД

Здравейте пиша като клиент на фирмата от гр.бургас.нищо против към нея,но има техен служител от офиса Анна Евгениева Генчева от която се пазете,продаваше ми два имота имаше ключове за тях и ми окраде вещи и пари които отказва да му върне и за които разполагам с документи и доказателства.отделен е въпроса,че не успя да продад нищо,пазете се от нея като змия е

ОФИС ВЕЛИКО ТЪРНОВО - МИРЕЛА

Не ходете там, супер алчни и с мега висока комисионна, особено Георги Младенов е един от брокерите с много високи комисионни!

Като гледам предишните коментари започвам да си давам ясна представа защо оценките за "Мирела" са толкова ниски. Има два варианта - единият е подривна дейност на конкурентни фирми/брокери, вторият е отявлена неграмотност, която води до грешна самооценка и високи изисквания, като в замяна се дава... едно нищо. Драги колеги, когато не можете да напишете правилно думата ЮРИСКОНСУЛТ не само не очаквайте да получавате огромна заплата, а не очаквайте да получите такава позиция в "Мирела". Когато очаквате г-н Христов или мениджъра на даден офис лично да дойдат и да ви се помолят да направите един-два огледа, за да ви дадат процент за "добре свършената работа", а не си мърдате малкия пръст да намирате клиенти на фирмата и съответно на себе си като нейн служител, не мислете, че ще останете дълго или че ще бъдете високоплатен незаменим служител.
Накратко: заплащането е съответно на положения труд, условията са ясни и предварително определени, а лошото настроение на управителя не е непредизвикано, гарантирам ви. Офисите не са малко и не мога да слагам всички колеги под общ знаменател, но бих казал, че както във всяка голяма организация има и стойностни хора, има и вредители.
Тръгнах си от "Мирела" с добри чувства и съм признателен за това, че ми помогнаха в развитието ми.

За офиса във Велико Търново.
Изключително неприятна офис среда. Неорганизираност и напрежение между брокерите. Неадекватност по отношение на жилищата, които ми бяха предложени. Не бих ползвала повече техните услуги. Ако сте сериозен купувач и търсите професионални услуги, това не е агенцията за вас.

аз имам въпрос попаднах на един брокер, когото попитах дали мога да преведа пари по IBAN беше ми отговорено категорично НЕ... Въпроса ми е защо комисионната трябва да се дава на ръка? Каква е уловката, за да не отчитат данъци или за да заобикалят фирмата?

Както предходните мнения така и моето е по-скоро отрицателно. Фирмата е голяма и е създадена отдавна, но това не ти дава поле за развитие. На какъвто пост дойдеш общо взето на него си оставаш до края, малко са хората, които са получили повишение ( и то при доста странни обстоятелства). Управителят се отнася със служителите като с отрепки или втора категория хора. Обича да вика и да напряга хората, след 15 мин идва при теб все едно нищо не е било ( но ти все пак си изтърпял викането му). Заплащането  не е лошо на фона ан нивото на заплати в София, но те осигурява на минималната работна заплата. За сметка на това колегите са много готини хора. От тях можеш да научиш много.

Преди около месец бях поканена на интервю във фирма Мирела, за позицията на малдши юристконсулт. Лично бях интервюирана от г-н Христов. Една седмица по-късно бях поканена на второ интервю, на което отново разговарях с господина. Във второто интервю той говореше единствено за пари, колко ще получавам и кога трябва да оставам извънредно, като каза че през следващата седмица ще получа обаждане, за да се разберем кога да започна. Още от 1-вата ни среща споделих, че към момента работя и ще се наложи да напусна, за да започна при тех. Обадиха ми се на следващия ден и казаха, че са се спели на друга кандидатура. На следващата седмица отново се обадиха, за да кажат че започвам при тях от 10 март. Напуснах работата си и в деня, когато трябваше да започна секретарката им отново се обади, за да каже, че не се нуждаят от юристи и нямало нужда да се явявам на работното място. Споделям това, за да знаете че оношението в тази фирма е крайно непрофесионално, не се зачита човешки фактор и се подиграха пезбпрекословно с мен. Шефът дори нямаше смелостта да се обади, за да каже лично, че е оставил един човек без работа умишлено, след като ме накара да напусна предишната си месторабота

Избягвам да пиша във форуми, но искам да споделя впечатленията си от работата на МИРЕЛА, с която вече имам и професионални отношения. През пролетта наех апартамент с тях и всичко беше на много професионално ниво. Гледахме 8 апартамента и брокера не се отказа докато не намери това което търсех, дори ми издадоха фактура за плащането, което ми се случи за първи път при наем.
Беше ми предложено да работя за Мирела като външен агент, което направих и съм много доволна. Вече има две сделки с изпратени от мен клиенти, за което получих доста прилично възнаграждение.

Ако ви се работи и искате да се развивате динамично, личностно и професионално, в непрекъснато променяща се среда - това е място за вас. Тук работят и оцеляват само хората с данни за позицията, която заемат. От всяко дърво, брокер не става. Хората се избират внимателно и според заряда на колектива като цяло. Не може навсякъде да сте харесвани, така че не се сърдете, а бъдете реалистични в представите за възможностите си, когато се запътвате да работите тук. Комуникацията е на добро ниво, колегите се уважават, работят и дърпат напред. Заплащането е гъвкаво и според възможностите на човек. Когато си устремен към резултати - получаваш. Плаща се, без забавяне. Да се работи в Мирела е привилегия, защото когато си тръгнеш, си обогатен със знания и незаменим опит. Причините да напусна за мен са предимно здравословни, но бих работила отново тук, заради самата работа.