ХЮМАН ПАУЪР АД /img/frontend/nomap.png"

ХЮМАН ПАУЪР АД

Много съм доволна от тази фирма!Изключително коректни и точни служители!Работих 4 месеца във Франция и преди 2 седмици се върнах .Всичко е много стриктно: договор ,осигуровки ,заплащане. Помогнаха ми в труден момент за моето семейство.Благодаря!

Доволна съм. Само това мога да кажа.Всичко беше коректно.
В такъл труден момент за мен и при тази безработица в България, аз успях да замина на работа във Франция.
Изненадана съм колко бързо ми подгонвиха документите и уредиха заминаването. И то без комисионна.
Работата е временна, беше за около 3 месеца. Но отново мога да повторя- доволна съм. Надявам се пак да ме одобрят и догодина.

Бях  изпратена от тази фирма на работа във Франция. С две думи : много коректни и отзивчиви служители.
Не се плащат комисионни !!
Защото от друга агенция само ни взеха парите и ни накараха да чакаме.
Тук всичко стана перфектно. Организацията по заминаване, настаняването там и самата работа беше лека и приятна.Преди няколко дни се върнахме / бяхме с една приятелка/ но искаме пак да заминем, ако има възможност.
И другото което е важно - сключват трудов договор с осигуровки.
Може да звучи невероятно, но и аз съм изненадана приятно от тази фирма

Извинявам се за оценките ,но не обърнах внимание ,че са положителни и отрицателни.Още един път се извинявам

Работихме като командировани служители на фирмата във Франция.Фирмата осигурява пътуването,подсигурява квартира и работа.  Всичко записано в договора се изпълнява точно.Ежемесечно се изплащат авансови плащания и един месец след завръщането ни в България ни беше изплатена остатъка от заработената сума.Служителите са много любезни и от сърце им желаем много успехи.Хубаво е че, в България все още се намират коректни и точни Фирми за работа.С удоволствие бихме приели ново предложение за работа.

Работих 9 месеца като кофражист във Франция и съм много доволен. Всичко, което ми беше написано в договора, беше изпълнено!След като си голям професионалист в професията кофражист, никакви проблеми няма да имаш. Очаквам ново предложение. В момента съм в Германия, но съм по доволен от работата във Франция

От тази агенция получих предложение за работа в Франция като строител.За тримесечния си престой получих до стотинка заработеното от мен.Останах доволен и очаквам ново предложение.С много благодарност Ангел 0886405449

blagodarq za infoto, az 6te se probvam i posle 6te vi kaja kak e! Do Skoro!!!

работих с тази фирма в Италия като командирован служител,вси4ко което ми беше обещано и написано в договора се изпълни.Агенцията рабти то4но и много коректно и пак о4аквам друга оферта от тях.Хубаво е да знаеш 4е вси4ко ти е подсигурено-квартира, работа и билет.

rabotq za tazi firma i e mn dobra. napylno sa korektni