ХЮМАН ПАУЪР АД /img/frontend/nomap.png"

ХЮМАН ПАУЪР АД

Нека поясня за всички,които се колебаят да тръгнат с Хюман Пауър,Мултипро и подобните на тях фирми.Осигуряват Ви на 2400 лева,за целта автоматично от заплатат Ви вадят около 400 евро.Осигуровките си ги поемате само Вие.Квартирите са около 300-350 евро на легло.Ако имате късмет ще сте в добра квартира,ако ли не Господ да Ви е на помощ.Съвсем сериозно Ви го казвам.Дори реално квартирата да Ви струва по-малко,фирмите ще Ви удържат повече,да има и за тях.Пътни ,храна и други разходи си поемате Вие.При изравняването започва да се търси под вола теле само и само да не Ви изплатят заработените от Вас с къртовски труд пари.ЗА БОГА БРАТЯ НЕ ТРЪГВАЙТЕ С ХЮМАН ПАУЪР И МУЛТИПРО ТМ ВЪВ ФРАНЦИЯ!!!

Откажете се от услугите на тази фирма! Не изплащат сумата при подписването на договора. Условията им на работа са ужасяващи.Работят по добре замислена схема,колкото повече часове имаш ,толкова повече ти удържат за осигуровки.Когато бях там хората мадово си тръгваха по групи.На изравняването пак почти никакви пари не получаваш.ОЩЕ ПЪРВИЯТ МЕСЕЦ НИ УДЪРЖАХА ОТ АВАНСА,а вторият направо 200EVR.без обяснение.Хората се подвеждат от слухове и приказки на познати,които са били преди години във Франция ,чрез тази фирма.

Никак не съм доволна от фирмата.Ходих във Франция на работа,чрез нея.Първият месец ми дадоха аванс 650EVR./ по договор е 700EVR/.Отделно ,че получих парите на два пъти в рамките на период също не съотвртстващ на договора / два пъти по 200EVR/.Вторият месец получих аванс в размер на 500EVR.Без да кажат защо!?!?! Схемата е добре измислена - колкото повече работиш,толкова повече да ти режат от парите.Работихме на 40градуса температура на полето по 8-9часа на ден.Имаше припаднали! Дават ти дребни пари,колкото да не умреш.ТАМ СИ РОБ !!!! Но вече подписал се - край в схемата си.Заплатата ти я облагат с космически данъци и накрая не получаваш нищо при изравняването.Хората се уговаряха и бягаха от там посреднощите,естествено защото не съм им превели парите.Не бяха малко ,по 20 ,30 човека си тръгваха.

знaм зa тaзи фирмa от моя познaтa и вече към три години рaботи във Фрaнция,искaм дa кaндидaтствaм,но съм в Чехия с мои двaмa приятели.Кaк може дa кaндидaтствaме от Чехия или трябвa дa се приберем в Бг

Напишете frognews или тв Алфа и ще научите за Василев, Агов, Нейков и Хюман пауър.

Вижте какво каза Димитър Манолов от КТ Подкрепа за другаря Васил Василев в предаването лице в лице по бтв,какъв измамник е!!!!!Василев по времето на комунизма е изпратен в чужбина като културен аташе от Комунистическата партия,а сина му на изборите 2013 бе в листите на БСП.Честито на излъганите!!!!!!!

1 точка

Фирмата е на Васил Василев от съюза на работодателите ,Иван Нейков бивш министър и Асен Агов.Подписваш договор на минимална заплата за Бг и минимална за Франция 1400 евро,обаче ти удържат 11 евро всеки ден независимо дали работиш или не .Като не получаваш документ за това,както и фиш за заплата.Лъжат че дадена къща под наем във Франция струва 2000 евро ,а наемът и е 600.Остатъка е за тях ,като ще бъдете настанен с още поне 5 или 6 човека.Плащате си транспортните разходи до работа,понякога 60-70 км.Не се изплаща overtime.Ако не вярвате вижте телевизия Алфа с предаването си за тази фирма.От минималната заплата за Франция 1400 евро,ще вземете в най-добрия случай около 700,като поне 150-200 са ви за храна и поне 150 за пътни разходи.Всичко останало което изработите ще бъде за господата Василев,Нейков и Агов!!!!!

Кога ще се научите, че този сайт е за даване на мнения, а не за търсене на информация, кандидатстване за работа и прочее? Толкова ли ви е сложно?

как да осаществим вразка с  фирмата

Искам само да кажа на всички които се  надяват за работа-не го правете-вече втора година чакам и мисля да се откажа,така че преценете сами...