Маркан ООД /img/frontend/nomap.png"

Маркан ООД

:Д някога може и да е била ФИРМА ама сега е нищо преди 15 дена търсят арматуристи отиваме назначават ни 4 дена работим 10 почиваме но само тези които са наели в момента а иначе и договори тези детд  са си били там си бачкат та незнам зашо наемът хора като не им осигоряват работа само 4 дена
работихме и 10 почиваме страшна ФИРМА но не и сега някога

Не работя повече от една година във Фирмата!Искате ли да знаете, че все още мисля и се вълнувам, за съдбата на Маркан, за хората там и за хората които се опитват да я спасяват.Искате ли да ви кажа, че имам страхотни приятели от Маркан с които се виждам и чувам редовно!Искате ли да знаете , че често гледам снимките от различни събития на които съм била и не мога да повярвам колко лоши можеме да бъдем когато ни кажат истината в очите!Как е възможно да отричаме положителните неща, да забравяме добрините, да искаме още и още и да се самозабравяме до такава степен!Някои хора са се взели много насериозно!Отидете в друга фирма, поработете там и ще оцените това , което сте имали в Маркан!Има много хора от Маркан които обичат и уважават шефовете на Маркан и ценят усилията и труда им!Аз съм един от тези служители и благодаря на всички-начело с Каназирев!С уважение и към всички по-малки шефове от мъжки и женски пол!Не е нужно да пиша имената им!Вярвам, че ще успеят и ще се радвам от сърце, ако го направят!

РАБОТИЛ СЪМ ВЪВ ФИРМАТА 11години БЕШЕ ДОСТА ДОБРА РАБОТА.ЖАЛКО ЧЕ ВСИЧКО ОТИДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ.даваше хляб на много хора.ЖАЛКО.

Много е тъжно да четеш подобни коментари за Маркан за служителите и за управлението на дружествата. А най грозно е че на хората им липсват чувства като благодарност лоялност съпричастност доброта и т.н. Лично познавам много хора като започвам от служителите до шефовете. Работила съм с тях чрез обслужващата им банка и не мога да си изкривя душата. Този колектив беше най хубавия най сплотения и най добре управляван от които и да било друг. Изтинско удоволствие беше да работиш с тях и да си част от голямото семейство което създадоха Г-н.Каназирев и Г-н. ЙОвев. Отправям своите почитания и най вече благодарности за времето коеот съм прекарала при тях.
Момента е тежък но вярвам че ще се справят с кризата и отново ще бъдат на върха

Преди време кандидатствах при тях за работа.Обявата беше за "Специалист офериране част:Електро".Познайте когато отидох на интервюто какво се оказа - търсеха човек ,който да върши работата на проектантите - не да оферира съставени количествени сметки ,а да ги съставя и същевременно да оферира същите!Почти се бях съгласила да работя при тях - работила съм във строителна компания,с инженерно образование съм - силни токове и материята не ми беше непозната!Стигнахме до въпроса за заплащането - беше ми предложена заплата от 700 лв. със осигуровките,с тях тя щеше да е може би 580-600 лв.(говорим за 2008 год.)!Всички (поне които са в тази сфера ) имат представа ,че за подобна работа заплащането е двойно по-високо!Оказах естествено , но това което ми направи впечатление е ,че госпожата или тоспожицата ,не благоволи да се представи ,беше доста груба и нелюбезна!Прочетох по-надолу в коментарите ,че качествените служители са напуснали - защо ли!

За слабият меднижмънт, не знам дали някой може да го отрече. Пълна безотговорност на управителите. Тази фирма затъваше още преди настъпването на кризата. Тя просто дойде на време за оправдание. Относно заплатите не знам някога да са плащани на време. Високи заплати взимат само определен кръг от хора.

Възмущава ме мнението и на бившите, но и на нактоящите служители на фирмата.Когато получаваш, приемаш без да си даваш сметка колко си дал от себе си.Когато фирмата, която ти е давала хляб е в затруднение и закъснява със заплатите, всички стават зли.Мисля, че е несправедливо да се хвърлят камъни в извора от който сме пили вода.Всеки от нас в голяма част от времето в което е работил в Маркан, се е чувствал добре.Мисля, че шефовете просто много глезеха служителите и това е единствената им вина.За съжаление добрите неща се забравят!Спомнете си условията на труд в сградата, коледните партита и заплатите които са се изплащали и редовно! Лично аз си спомням най-прекрасни неща и за шефовете и за колегите си.Един прекрасен период на работа и човешки отношения ! Това беше времето в което работех във Фирмата!
Благодаря на шефовете, които ми дадоха възможност да изкарвам хляба си!Моите почитания към най-големия шеф на Маркан!

И управителите, и колегите, и фирмата, и всичко беше прекрасно.Жалко, че я има тази стагнация в строителството.

Чета негативните оценки,написани типично по български и се питам къде бяха всички тези хора миналата година,когато получаваха огромните си заплати от Маркан и защо тогава нямаше мнения?!Никой никого не държи на сила!Всеки може да си направи фирма,в която работещите да вземат огромни заплати и да тънат в благоденствие!На всички бивши и настоящи служители го пожелавам от цялото си сърце!!!

Работех 2 години в маркан ненормална история е маркан загазили са го яко, шефовете си купуват коли, правят си без пари къщите, надменноста е пословична, имат зверски дългове към доставчици и подизпълнители
Няма мениджмънт ама грам адски са застрелянии всиките им под фирми.
ъважение - грам никакво. дори си продадоха сгрдата в която са преди 3 години
това е една разложко-сампоковска фирма и тези които са на по-водещи позиций са свпй, другите са стъпкани