Кредисимо / Глобекс Финанс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Витоша 146 А, ет.2&markers=София,бул.Витоша 146 А, ет.2

Кредисимо / Глобекс Финанс

Хора, привет, Част то екипа на Кредисимо съм вече 2ра година. И до момента плюсовете са повече от минусите. Идеално няма, все си е работа, но екипът е задружен и когато има проблем все има кой да удари едно рамо. Имаме си часове по йога и е много готино. Локацията трудно би могла да е по-добра. Излизаш от офиса и си на пъпа на София. Шефовете са либерални и винаги може да закъснееш или да си тръгнеш малко по-рано, все пак всеки си има зачачи и извън офиса. Заплащането е добро и като сложим всички останали придобивки - Мултиспорт, Допълнително здравно, плодове, кафе, спорт става си чудесно. Разбира се, не всички хора са ОК, но то няма как да е иначе. Аз лично съм доволна от избора си.

От скоро съм част от екипа на Кредисимо. Смених няколко работи преди това, но като нов служител веднага видях разликата. Супер готини и отзивчиви хора!! Лесно стигам до всяка точка след работа, офисът е ТОП. Има голяма динамика, а и стрес не липсва ама е нормално. Стандартите са високи и не трябва да се скатаваш. Заплатите са на ниво, останалите придобивки също са супер – Мултиспорт карта, допълнително здравно осигуряване, свежи плодове всеки ден, спортна зала в сградата. А бе не за са пренебрегване.
С отпуските – нямам никакъв проблем! Когато сте се уговорили навреме има кой да те замести и всичко се напасва.
Ако човек иска да работи на перспективно място си заслужава да опита Кредисимо, препоръчвам го.

BG RabotodatelGoogle

July

21.07.2021Здравейте, Работя в Кредисимо вече почти 2 години. Работата е интересна и динамична, колективът е ок и винаги има към кого да се обърнеш. Локацията на офиса в центъра е топа, защото не ми се налага да ходя до околовръстното като на предната ми работа.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Нямате нищо общо с изверга Константин Кръстев ли? А факта, че меката китка Косето има 15% дял в компанията чрез собствената си фирма Адвенкос“ ЕООД?
И отделно фирма Кредисимо Холдинг Лимитид“ АД която сте регистрирали в Малта за да избягвате данъци също има скрито участие на пендела.
Той долнище, ама и вие не сте по-назад.

Константин Кръстев с огромния резил с Хелп Карма така ви разклати имиджа, че няма накъде. Да сте имали изпълнителен директор като тоя , а сега член на Управителния съвет говори само за едно: морал нулев!

След няколко месеца работа в Кредисимо, мога категорично да заявя, че фирмената култура там е на ниво селски мутри от 90те. Изпълнителният директор е 100% егоцентрик, който, по мои лични впечатления, живее с усещането, че служителите му са стока и не заслужават нито човешко, нито професионално уважение. Изисква от служителите му да са 24/7 на разположение и ако случайно не желаеш да удовлетвориш капризите му, вече си отритнат от стадото. Почти 100% от мениджмънта там е съставен от безпринципни и коварни хора, чиято основна цел е да хванат някой колега "в крачка" (или да си я измислят), за да блеснат пред Великия вожд със своята "лоялност" и така да влязат в доверения му кръг. Там се толерира липсата на воля и гордост - колкото по-наведен си, толкова по-дълго ще се задържиш, макар че във фирмата текучеството е огромно и хора с по 1 година стаж ги наричат дългогодишни кадри. Ръководството не взима предвид мнението на експертите, освен ако случайно не съвпада с неговото собствено. В противен случай, същите биват демонстративно прескочени, а след това се очаква от тях да коригират проблемите, вследствие на неадекватните мениджърски решения.
Относно заплащането: средно към ниско ниво. Залъгват хората с бонуси, но моят така и не го дочаках, въпреки че нямаха никакви забележки към работата ми.
В заключение: напуснах дружеството по собствено желание, защото ценностната ми система не позволяваше да продължа да работя в такава среда. Не бих ги препоръчала като работодател дори на врага си.

В компанията съм от повече от 5 години и мога отговорно да заявя, че Кредисимо е компания, която осигурява всичко необходимо, доста често и повече от това, за да може да развива кадрите си и да им осигури отлични условия във всяко едно отношение. Голяма част от служителите са добри професионалисти и качествени хора, и винаги може да се разчита на тях. Месечните възнаграждения винаги се изплащат навреме, има и бонусна схема, базирана на резултатите на всеки служител. Ако човек иска да се развива като професионалист Кредисимо е едно много подходящо място. Има напрежение, има голям обем от работа, но също така има и изключително много възможности за развитие и надграждане на знанията! А най-хубавото е, че на всеки се предоставя възможност да се докаже.

Здравейте, искам да изкажа негативната си среща с човешки ресурси т.е. служителката.
1. Отивам на интервюто за контактен център и ми се задават лични въпроси (Непрофесионално отношение от HR служителката) имам ли си гадже, защо нямам.. какво правя в свободното си време...
2. Тест за оценяване без резултат от него.
3. Съвети изцяло не уместни.
4. Никаква обратна връзка след проведеното интервю... вече 1 месец чакам без отговор.
Пълно неуважение от тяхна страна!!!
Заключение: HR служителката ми каза, ако стигна до второ интервю, ще имам среща с психолог и детектор на лъжата!
Не си губете времето с тях!
Обявите за работа в контактния център не се свалят целогодишно от jobs-a, което знаете какво означава...постоянно текучество на служители!
Не си заслужава човек да се занимава с тях!!!

Искам да подчертая, че мнението ми е изцяло лично и на база опит и никой никога не ме е задължавал да го изказвам, решението е мое! Работя в Кредисимо от 4 години и половина. В момента съм в болничен преди майчинство. Надявам се и след 2 години да се върна на работа!!!
Не знам от къде да започна... Заплатите са много добри и винаги се изплащат без закъснения всеки месец, има бонуси, както и 13 заплата в края на всяка година. Работното време и локацията на офиса са перфектни. 99% от служителите са страхотни млади хора, доброжелателни и винаги усмихнати. Разбира се, като на всяко място има 2-ма/3-ма служители, които не са ОК, но на фона на може би вече 150 човека - това е нищо и се преживява. За времето, в което работя там намерих истински приятели и съм много щастлива!
Ръководството на фирма Кредисимо - страхотни! Не знам как по друг начин да се изразя за тях. Това, което те искат от служителите си е да работят и да дават всичко от себе си за общото благо на фирмата и всички в нея! (Ако очаквате да се размотавате там и да не вършите нищо, това не е мястото за Вас, имайте го предвид!) Толерантни към всеки, готови да ти помогнат винаги! Ще се изкажа непрофесионално, но са големи пичове!
Доволна съм от отношението им към служителките, които забременяват и им се налага да излязат в болничен преди термин и също така им се налага 1 или 2 години да са в майчинство. По мои наблюдения също така са толерантни и то изключотелно със служителите, които имат малки деца, които често боледуват и поради тази причина трябва да излизат по-рано от работа или да си пускат болнични.
Голям плюс според мен е, че в сградата на фирмата има зала за масажи и тренировки по йога и бокс, веднага след работно време. Имат си дори собствена маникюристка за всички жени служителки!
Пожелавам на Кредисимо да продължават да са номер 1!