ATS Bulgaria ООД / АТС България ООД /img/frontend/nomap.png"

ATS Bulgaria ООД / АТС България ООД

Имах големи очаквания като отидох да работя за тях , но се оказаха напразни. Сега са се прикрили под името ПРИНТРЕФИЛ ЕООД , но са си същата трагедия.

Отидох в новата им сграда , а тя горката и тя трагедия.
Шефовете на топло , а служителите на студено.
Нямаха да ми дадат инструменти , носех си собствените от вкъщи , нямаха бюро , дори стол не можаха да ми намерят 3 дни. Работих им 3 дни без договор , без никой да ме попита да донеса ли документи , какво да донеса и т.н. , но от първия ден имаха изисквания. Течеше вода от тавана на бюрото ми което си освободих сам , зад мен и на още няколко места в помещението в което бях.

Пълна трагедия. Това беше преди около година. След като осведомих шефа на 4-тия ден по телефона , че няма да се явя на работа , говорихме по телефона и се съгласи с всичко написано до тук. Дано да са си оправили проблемите , но строго се съмнявам. Не си губете времето с АТС България - Принтрефил ЕООД не са това което бяха.

Абсулютно некомпетентни и нагли!Загубиха ме,като клиент!

Защо няма вече компетентен персонал? Какво стана с момичетата отпред, които си разбираха от работата?
Редно ли е да чакам някоя от тези госпожици да разбере какъв чип искам?
Оправете си обслужването, в склада включително, както и си наемете адекватен РАЗБИРАЩ персонал!!!

Всеки да си гледа работата и да си я върши, без да коментира другите и да гледа в техните ръце.

И в крайна сметка твоите  клиентите са останали в АТС ,не си си ги взела с теб като си напуснала :)  Ах бедно и заблудено дете ......

Когато човек започва работа, трябва поне малко да познава Кодекса на труда (КТ).
По принцип не трябва да започвате работа без трудов договор, но ако това се случи се опитайте да съберете колкото се може повече документи, доказващи, че сте работили в конкретната фирма. Това ще ви помогне да докажете, че сте работили във въпросната фирма пред съда. Трудовоправните спорове в съда се решават безплатно за работещите и понеже от опит знам, че такива фирми не дават никакъв документ за получените суми, като работна заплата, бонуси или ДМС, командировъчни и т.н., то е много вероятно да ви повярват за уговорената заплата.
От друга страна липсата на трудов договор води до не плащане на здравни осигигуровки и други задължителни плащания от работодателите. Ако това се разкрие и докаже, ще им се стъжни положението. Затова почти всички работодатели омекват, когато нещата опрат до съд и са навити да платят всички дължими суми и повече, но да не се стига до съд.

Кандидатствах за работа в тази фирма и много се надявам да започна работа там, ако е такова положението просто съм изумена. Ако някой има и друго мнение,нека да го сподели.

Към мнението на разочарован:
Моля ако прочетете това мнение да свържете с нас. Имаме делово предложение за вас, т.к. се впечатлихме от вашето мнение. Моля пишете на: [email protected]

Когато започнах работа в АТС бях най - щастливия човек на земята, защото се радвах, че започвам работа, която ми харесва, която бих работила с удоволствие и желание. Радвах се, че ще работя в екип с млади и креативни хора, защото се разбирам с всеки тип хора и ще ми бъде приятно с тях. Радвах се, че първоначалната ми заплата е 500лв. като има възможност за развитие нагоре, да доказваш себе си и уменията си и заплатат респективно да расте. Ходех с голямо, много голямо желание на работа и давах всичко от себе си. Минаха се месеци, аз свикнах работата, започнах да привличам нови клиенити, както български, така и чуждестранни фирми. Мислех за работата си и прекарвах по - голямата част от времето си там, защото ми харесваши наистина много. Но понеже това не е приказка на братя Грим, а реалния живот нещата не завършиха много добре. За шуро-баджанащината във фирмата няма да говоря, щото тя е факт на всякаде, както и тук. Оказа се, че младите и креативни хора от моя екип не са нито повече, нито по малко от едни бедни и зависливи душици готови на всичко за да те прецакат, да ти вземат клиентите и да те злепоставят пред шефа. И не само да те злепоставят ами и да очернят колкото се може повече, с цената разбирасе на какви ли не лъжи и измислици. Имало е случаи в които съм оставала изумена. Как в тия млади момичета има толкова много злоба?! Давам пример с .... .... ...., която и понятие си няма от счетоводство, но работи като счетоводител там. Идва си по всяко време, прави каквото си поиска и ходи със самочувствието на човек, който коли и беси. То хубаво да имаш самочувствие, ама на база на нещо, което можеш, в което си добър, а не на база на един грозен селски манталитет. Та въпросната \"дама\" заедно с още една от същия произход не само ходеха така сякаш всеки, който мине покрай тях има дава по 1лв. а имаха навика да се правят на великите шефове и командват и ако някой се осмели да не изпълни нарежданията им гледай какво става. Скандали, ходене при шефа, лъжи и обиси по негов адрес. Страшна работа. А ако си ном колега направо те изяждат с парцалките. И за всичко се ходи при шефа, за да са те отгоре. Не може ти да си добър, да имаш клиенти и те да са доволни НЕ! Взимат ти клиентите, сърдят се, че вдигаш телефона и ги обслужваш за да не види шефа, че си по - добър от тях и можеш нещо повече. И най смешното е, че те мразят да вдигат телефона и да обслужват клиентите, като им се наложи се правят на луди и не обръщат внивание. А за шефовете какво да кажа. Уж са готини, уж по цял ден седят във фирмата, а виждат само това, кото им изнася, защото както вече споменах шуро-баджанащината в тази фирма играе съществена роля. За това ти винаги си виновен каквото и да стане. Да не говорим за трудовия договор. Той е като призрак, за него само се говори, но никой не го е виждал, поне аз не съм. Когато попитах за него се измисляше някаква лъжа за момента. В цялата тази обстановка чевек се натоварва толкова много психически, че идва един момент, в който не издържа. Така стана и смен. Започнах да идвам с нежелание на работа. Шефовете ми от двама станаха поне 10. Договорът беше мистерия. И един ден просто си тръгнах и не се върнах повече. От желана работа мечта се превърна в кошмар. АТС завинаги ме изгубиха както като служител, така и като клиент.