Шон и Жо Трейд ООД /img/frontend/nomap.png"

Шон и Жо Трейд ООД

Здравейте, от доста време работя във фирмата и написаните по-долу неща абсолютно не отговарят на истината, към настоящия момент. Работи се 5 дни в седмицата, по 8часа. Заплатите са абсолютно адекватни, според позицията на служителя. Плаща се редовно. Хората си почиват по график и си получават парите за отпуски на 100%. Твърдението, че асансьора и климатиците не работят е смешно! На всеки етаж има битова стая, където служителите могат да се хранят. Освен това, специално за персонала има помещение за почивка и кафе -около 80кв.м, доста луксозно направени. Пари при започване не се задържат, а както си е по закон- заплатите се изплащат за свършена работа. Служителите работят в екип и се подкрепят. Единственият недостатък към момента е липсата на работна ръка. Предполагам, че коментарите и оплюванията на предните !Бивши! служители, също са изиграли своята роля. Предложението ми към тези, които мислят да кандидатстват по наша обява е просто да дойдат на интервю и да сверят информацията!

Нямах намерение да се занимавам, ама като видях захаросаното мнение написано явно от фрау Аветисян, в което нагло разгръща литературните си фантазии, ще изложа някои факти:
1/ при започване на работа на всеки се удържа от заплатата една сума около 350 лв, която се връща чак при напускане на фирмата
2/ графикът е така направен, че се работи повече от 8 часа на ден
3/ заплатите се плащат със закъснение
4/ осигуровките са на минималната работна заплата
5/ отпуската не се заплаща на 100%
6/ на всички официални празници се работи без компенсация
7/ магазинът е подреден без визия и идея и освен сезонните промени постоянно се разместват тежки рафтове и стоки заради прищявките на шефовете
8/ работниците, особено мъжете, постоянно биват карани да вършат несвойствени за длъжността им дейности: товаро-разтоварни работи, поддръжка на сградата, колите и дома на шефовете
9/ няма удобен транспорт
10/ асансьорът не работи редовно
11/ климатикът не работи редовно
12/ няма работно облекло и консумативи
13/ няма топла вода (някои от стоките са прашни, ръждиви и мазни)
14/ няма помещение за почивка, обядва се на крак или в съблекалнята, където има място само за 1 човек
15/ отношението на шефовете е надменно и грубо
16/ всеки ден при напускане на магазина персоналът се обискира и проверява с металдетектор
17/ не е вярно, че няма глоби, при напускане задължително се измисля някакво нарушение, заради което се глобява работника със задна дата и се удържа част от дължимата сума, както беше при мен
18/ да продължавам ли?
накратко: семейство Аветисян нехаят за служителите си и се опитват да работят с минимални разходи за заплати и поддръжка на магазина и затова има високо текучество на персонала

Работата е подходяща за силни, упорити и трудолюбиви хора, които желаят да се развиват. Динамична е - не е за хора със застоял начин на живот. Отлично поле за придобиване на нови знания, не само в сферата на строителството и техниката, но и в търговията. Дружелюбни и отзивчиви шефове, на сто процента коректни относно заплащането. Информацията написана дотук относно ниски заплати и глоби не е актуална. Възнаграждението е в рамките на обичайните за отрасъла.

осигуровките не са на реалната заплата, а са на минимума за длъжността
а Люба наистина е една проста селянка, но се мазни на шефовете, доносничи и те й вярват

работих там няколко дни и ви казвам бягайте далеч
Началник склада беше едно страшилище Люба, много груба и невъзпитана жена - беше студено в магазина, асансьора не работеше, работни дрехи не ми дадаха, а тя ме караше да нося на ръце тежки кашони по етажите и постоянно беше недоволна и ми се караше
разбрах, че наскоро са я направили някакъв началник и веднага 5-6 магазинера са напуснали едновременно заради нея

Търсят работници за няколко длъжности. Някой може ли да каже нещо актуално за фирмата и дали има промяна, защото старите мнения не са много положителни?

Съгласна съм за Снежана

Видяхте ли най-новата им обява за Охрана на склад, публикувана в Джобс.бг? Условия на труд отлични-15 дни по 24 часа!? Заплащане, адекватно на положения труд - 300 лева нето!? Извинявам се, но това си е един вид робство! Нормалната продължителност на работното време е около 170 часа на месец, а при Шон и Жо - 360 часа на месец за има - няма минимална заплата!? Тези хора са само за Инспекцията по труда!

Хора моля не почваите това е най-лошата фирма в която сам работил, а заплатите са под сякаква критика между 400-450лв. и то ако нямаш глоби.Аз за почти 2ве години всеки месец сам бил глобяван 40-60лв.И ако питаш защо и те немогат да ти отговорят. начин по който пести пари АРМЕНЕЦА. А да ви кажа за управителката на фирмата казва се СНЕЖАНА една сервитьорка която от ништо не разбира която се еб.... с АРМЕНЕЦА и затова е стана ла упр.Направете си сметка за каква фирма става на въпрос.Работното време е Понеделник до Събота от 08,00до19,00ч. събират ви се мажду 230-240часа на месец

егати бе !! Които не му се вярва да отиде да пробва бе хора .
Кви гаранции кви факти ..!! 450лв 6/7 работна седмица кви доказателсва ти трябва още ?