Дюни АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Созопол, ВАКАНЦИОННО СЕЛИЩЕ ДЮНИ&markers=Созопол, ВАКАНЦИОННО СЕЛИЩЕ ДЮНИ

Случайно попаднах в този сайт и не мога да остана безучастна.Работих до 2004 год.на Дюни.Прекрасно място,ужасни интриги.Грешите като нападате персонално Красимира Иванова.Единствено когато ,,Меджик лайф''менажираха комплекса там се работеше нормално,но за жалост за кратко.След това условията на работа станаха точно такива за които говорите и без Иванова.Тя още не се беше върналаЖалко за райското кътче,едно от малкото по нашето черноморие.  Друг е въпроса,че ние българите сме варвари и не си знаем мястото.Погледнете първо и себе си.Всички искаме уважение,а ние уважаваме ли?Изпълняваме ли си стриктно задълженията?Не,само искаме и ако не стане-плюем и нападаме  ДАЙ ЗА ДА ПОЛУЧИШ

Работих в "Дюни" АД преди осем години.На 5.03.2010 г. се явих на интервю при г-жа К. Иванова и бях не само розачарована,но и потресена.Много СЛАБ Мениджър. Ето, защо:
1. В обявата за работа има груба  грешка (2 бр.) в само едно изречение-"качествено обслужване и сЕрвис".Това е едно и също, ако е сървис.
2.В обявена дата 4.03.,не прие чвкащите на портала, а тези хора бяха за възлови позиции.
3.След покана по телефона за интервю, на което си принуден да нахлуеш с талпа като хуни, без никав създаден ред и уважение към бъдещи колеги.И.... директно обявяваш на кандидата, че вече си назначила човек.?! Добрия Мениджър, не  си губи времето така, защото уважава себе си и хората с които ще брандира курортния комплекс.
4. Кандидата за работа, може да не е подготвен за интервюто, но добрия Мениджър трябва да е, т.е. на бюрото му трябва да има вече изпратеното CV и да се говори по същество.
5.Защото добрия Мениджър г-жо Ижанова, би се възползвал от кризата, която изкара на улицата много  качествен персонал с различен профил, но с много персонални умения или "качествен материал"( Б.Б.), и за тях би направил индивидуален подбор.Би поканил на работа миналогодишния персонал и едва тогава, би предприел такава мащабна акция по набиране на персонал.Така се пести време, пари, нерви и се намират, а и задържат скапоценни камъни.
На самото интервю се чувстваш като статист във филм за Спарта( 300 )толкова хора заклещени в пераметър 3/ 3  и охраната крещи ,а Спартанците нахлуват.Около теб преминават служителки от администрация които изглеждат досущ ...т като г-жа Иванова(нямам предвид униформата), а прическа, цвят на коси и общо поведение.Какво ли означава това??? Във  всеки случаи,не е по-различно от телевизия за поп-фолк.Или всички  приличат на шефката. Добрия Мениджър има собствна визия строга индивидуалност,радва се на различни личности,а брандирането на персонала се прави по друг на начин( разбирате ли какво е брандинг?) Създайте си собствен стил на управление и не управлявайте шаблонно, макар,че сте обречена  и Слаб Мениджър, но не проваляйте добрия и различен курорт DUNI RRR.

Привет.Искам да искажа и сжоето мнение за Дюни.Работих там 7 години.След сезон 2009 напуснах.Защо ли?-защото всичко на Дюни,градено с години-колектив,начин на работа,фирмена политика,отношение към туристи,отношение към персонал,качество на работа-започна да се руши през последните 2 години.На Дюни научих много неща в областта в която ряботих-учех се от професионалистти,но както виждатеговоря ж минало време.Сега на Дюни можеш да научиш как се пишат докладни,доноси,как се плетат интриги,как се лъжв.Там ве1е лъже всеки-от главния мениджър до най-ниският пост в йерархията.Но на който не му оттърва-да се маха-е махнаха се доста кадърни кадри.И знаете ли какво направиха-излагаха ги със заплатите.Така че добре си помислете-щом лъват стария си песонал -какво правят с новите????Зимния сезон беше що годе добре,ноооо БЕШЕ.....Сега си ползват персонала за всичко-попстъпваш за сервитьор,но те ползват за какво ли не-метач,чистач,носач,общ работник.Нооо всеки е длъжен да пробва.Пробвайте се и вие,нищо че нямате опит,там не им трябжат опитни хора-трябжат им роби.А на Дюни предиси подбираха персонала,но вече не е така.Вече не подбират-вече прибират.Просто нямат друг избор.Така че всеки е добре дошъл,върнати няма да има.УСПЕХ....

Здравейте!!! аз сам работила на Дюни 4 сезона.Махнах се защото ме дразнеше това,че хора със завършен 8 клас бяха на една и съща заплата с мен (Завършила Тох) каква е логиката и до ден днешен немога да си обясня но......... така са преценили,така са направили.От шефовете немога да се оплача.Майсторката на Марина Палас е страхотен човек.Определено има хора на които не им е мястото там.Например Петър Стефанов човела от километър мирише на Джибри.Иван Минчев той освен да върви като манекен друго едва ли знае.Красимира Иванова не я познавам но.... явно е въвела малко ред и дисциплина.разбира се не съм съгласна с мн неща който е направила но все пак трябва да има и някой който да стяга персонала. Искам да попитам всички който са писали против Дюни и против Шефовете...Щом не сте доволни и не ви харесва,защо се връщате пак?  Има и други курорти и други хотели.Щом не ви харесва не стойте на Дюни.Никои не ви задължава с нищо да останете или да се връщате следващото лято.

Г-жо Иванова не можете да работите с големи хора. Това не са ви деца от детската градина. Когато човек иска да ви обясни нещо вие бързате да го апострофирате с некомпетентно мнение или го карате да замълчи, с което издавате своето невежество. Отидете си сама за да не се излагате повече. Така или иначе всички разбраха, че не ставате за тази работа. Дори и началниците ви.

наистина трябва да си се намразил за да работиш на дюни в кухнята при майстора Митко.няма как да ви опиша за какво става въпрос-грубо отношение,унижение,обиждане и какво ли още не.на този човек трябва да му забранят да работи въобще с хора.Г-н Стойков моля ви заемете се лично с това.вече ни е срам да казваме каде работим

Аз съм бивш служител на Дюни. Миналата година ми беше за последно, тъй като започнах работа в сферата на частният бизнес. Бих искал да кажа на всички Вас, че явно позицията на госпожа Иванова Ви е твърде неудобна. Това е решението на господин Стойков и след като човек на неговото положение сам е стигнал до извода, че госпожа Иванова е човекът, който трябва да ръководи Дюни, то ние, служителите сме длъжни да го приемем. Мисля, че госпожа Иванова е безкрайно квалифициран и стриктен човек с висока ценностна система. Уважаема госпожо Иванова, ако четете тези редове бих искал да Ви помоля да не обръщате внимание на всички тези хора, които се опитват да Ви ядат краката. Те никога няма да престанат.

Голяма част от работниците в дюни са започнали работа неквалифицирани, вероятно 90%. И след като поработят един сезон, около 70 % от персонала се подменя, може и повече. Не съм си водил статистика. Е в голяма част началниците не. Макар че поради ниските заплати за сезонна работа, много хората и на по-високи постове се подменят. Изнервящо в Дюни, когато започнеш работа шанса някои нискоинтелигентен да ти бъде началник. Поради принципа, че ако си нормално мислещ човек няма да можеш да изкараш толкова дълго там за да достигнеш до висок пост. Или трябва просто примирение, както по времето на комунизма. Одобрение на всяко нареждане с "управляващите" . единственото добро , че всеки един неквалифициран човек може да си направи някакъв стаж в сферата на туризма.

време е вички на ръководните постове да си заминат.нека да доидат нови хора на които наистина да им се работи и най--вече да си разбират от работата.А това, че ако Митко Стоянов си тръгнел с него щели да си тръгнат много хора са пълни глупости.майка ми го познава и не ми даваше да започвам работа там и по точно при него.това е най-кривият човек и най-големият циник.него го интересуват само клюки и да вкарва интриги за да се караме помежду си персонала.Неможе един мъж на годините на баща ми да застане пред мен и да ми говори цинизми и аз трябва му се усмихвам защото ми е ШЕФ.сега е пуснал слуха че сте напуска, ама как да остави тази златна мина тук,а и кой ще го вземе на работа другаде,там трябва да се работи, а не цял ден да мята крачоли и да се подиграва н хората.това е дискриминация г-н Стоянов.И ако незнаете има такъв закон срещу дискриминацията и съответните служби които се занимват с това........

Направи ми ужасно лошо впечатление поведението на ген. директор на Дюни. Страшно неприятно впечатление ми направи вулгарното и невъзпитано отношение към персонала.
С Визията си , отношението си и поведението си гони туристите, а предполагам и персонала.
За пореден път наблюдавам неподходящ служител на отговорна длъжност, а може би и с неподходящо образование.