КМСГ /img/frontend/nomap.png"

За времето, което прекарах във фирмата, осъзнах че практически нищо там не си заслужава освен може би по-голямата част от колегите, с които съм в прекрасни отношения и до днес. Работната среда е кошмарна - когато в началото бяхме разделени в два офиса беше малко по поносимо - но сливайки двата офиса в един стана кошмарно. Има една група от около 10-ина човека които правят всичко възможно да направят атмосферата непоносима - крещят като малоумни непрекъснато, смеят се и псуват като каруцари. Искам да подчертая че естеството на работата изисква малко или много тишина, тъй като разговаряш по телефона с потенциални клиенти, които чувайки тези животински звуци се чудят от коя лудница им звъниме. Рабира се никой не прави забележка на въпросните колеги, тъй като те се ползват с някакъв своеобразен толеранс и си правят каквото си пожелаят за сметка на съвестните хора в офиса, които търпят селянийте им. Освен това голяма част от недобросъвестните колеги изкарваха бонусите си по нечестен начин, представяйки непълна информация в профила на потенциалните клиенти, с цел за възможно най-кратко време да направят максимален брой лиидове. Тва е меко казано жалко, защото имаше адски много кадърни колеги, които по този начин оставаха недооценени. Иначе мениджърите наистина са много свястни и разбрани, поклон защото вярваха в нас и ни помагаха страшно много. Шефката не е особено в час - изпадаше в накакви фази на умопомрачение и събирайки ни на meeting често си позволяваше да повишава тон без видима причина и да се прави на велика за щяло и нещяло. Моето лично мнение е, че не си струва да си губите времето със CMSG.

Работих във фирмата 3 години и ако не ми беше излезнала оферта за чужбина още щях да паботя там.
Шефката си е типичен шеф - ако ти си коректен и тя е коректна.
Мениджерите са просто перфектни - толкова много време ни отделяхя, толкова много внимание....
Заплащането е отлично. В миналото имаше много добри (като сума) бонуси, но поради естеството на работата и сегашната икономическа ''криза'' в момента не чак толко, но ги има! А колко фирми организират Team building за служителите си? Всички на които съм присъствал са НЕЗАБРАВИМИ.
Колегите и атмосферата са просто невероятни. Работата е в екип. Ако се впишеш в него няма напуксане. 30-40 човека, средна възраст 20 и няколко - сами си го прдставяйте.
През моите 3 години уволнените са ТРИМА, напусналите много. Както казах работата е екипна и не всеки се справя. Но шанс ти се дава.
Изискваше се приличен английски, желание и хъс. Никакъв опит, никакви препоръки.
В заключение ще кажа, че всички с които съм работил (от шефката до чистачките) са ми все още много добри приятели!!!
all the best to Cristine, Sonia, Simona, Vlady and the rest.

Аз работех във фирмата преди няколко месеца и бях сравнително доволна. Плащаха навреме и обещаното, имаше и добри бонуси и мениджърите бяха разбрани хора. В интерес на истината ако бяха по-стабилни като фирма още щях да работя за тях.

Скъпи бивш, Аз работя в тази фирма от началото и не съм виждала 20 уволнени. Напуснали да , но уволнени не. Ти явно си от малкото такива и явно си спял на кюбикъла и не си идвал на работа за да те уволнят. А сега къде работиш и на кави пари. Или още си без работа защото те мързи да започнеш нещо дето ще трябва да работиш. Аз не съм работила в по-добра атмосфера и по-добър екип. Винаги ще те разберат и ще намерят решение за проблем стига да се отнасяш сериозно и да идваш на работа.

Фирмата не става в нито едно отношение - заплатите са доста по-ниски отколкото в други подобни фирми, а отношението на начaлниците е под всякаква критика. Не мисля, че "безплатното" кафе може да се нарече привилегия. Фирмена сигурност бих дал - 10, ако имаше, защтото спокойно може да бъдеш уволнен, ако шефката не е на кеф. За 8 месечния ми престои във фирмата бяха уволнени 20-30 човека.

Някой знае ли нещо за тях ?

Работя във фирмата от 4 години от тогава заплатата ми се е вдигнала двойно. Всеки месец получавам комисионни в рамките на 100 - 1000$. всички във фирмата работим в екип. Заедно сме и в добри и в лоши моменти, но разбира се преобладават добрите. Водят ни всяка година на team building на Златни пясъци. Абе изобщо мнго се раджам, че имам честта да работя тук

Като цяло аз вече изкарах 1 година в CMSG Lld. и до скоро бях много доволен и от средата, в която работех, но също така от позитивно настроените колеги и мениджъри. Много научих за тази една година в компанията, бил съм и под голямо напрежение, и съм имал и много щастливи моменти в тази прекрасна фирма, моменти който ще помня със сигурност до края на живота си. Относно уважението, мога да кажа, че в по-голямата част от времето мениджърите се опитват да ни помогнат, дори и да не се получава по нещо както трябва да бъде все пак се опитват да ни помогнат. За привилегиите - имаме винаги топло кафе в специялният кът на фирмата, винаги можещ да идеш и да си сипеш без някой да ти се кара за това, също така имаме и по един сандвич за обяд, допълнителни пари за добро представяне и др. За сигурносста обаче давам по-ниска оценка, тъй като нищо във фирмата не е сигурно, не се знае дали ще продължава по същия Американски проект или не?
Развитие има много голямо - научаваш се как да се държиш и контролираш хората по телефона и доста полезни качества развиваш.