ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit /img/frontend/nomap.png"

ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit

Прочетох внимателно какво сте написали всички за ДжетФайненс.Искам да отбележа,че уважавам мнението на всеки един от Вас.Смятам, че Всички си имате своите основателни причини да мислите по този начин.Убедена съм,че написаното е от интелигентни хора с вече изградена лична ценностна система,според която са стигнали до положителните и отрицателните впечатления за Фирмата.
Аз с гордост и подобаващо самочувствие заявявм,че сам част от ЕКИПА на ДжетФайненс.Не всеки обаче има потенциала да стане част от този ЕКИП.Нормално е Всеки,който е разбрал,че няма необходимите качества за тази работа да го е срам да признае пред себе си дори:"Аз не съм достатъчно добър за този ЕКИП". Разочарованието от самия него го изяжда и за да достигне вътрешен мир и да си даде възможност да се оправдае решава да сподели провала си пред целия свят като естествено го скрие зад оплакванията си от ДжетФайненс.От негативните изказвания не открих нито едно мнение-всичко е мрънкане и хленчене на провалили се хора и техни близки.Оцелелите :)в този ЕКИП на тази Фирма са хора знаещи какво искат,мислещи как да го постигнат и смели да предприемат необходимите действия да го постигнат.Резултата от това е на лице-ДжетФайненс е ЛИДЕР НА ПАЗАРА!Банките умират да вземат на работа Нашите колеги,защото знаят школата,която са минали при Нас!Останалите се опитват да ни копират и да приричат на Нас!ЗАЩО бе,Хора?Помислете!Никой не върви по стъпките на провала,заложено в човешката природа да се стремим към Успех!И това е нормалното!А за тези които искат да започват работа при Нас ще им цитирам един от Директорите на ДжетФайненс,който каза така:"...Всеки да си помисли добре дали му се работи в ДжетФайненс.Ако отговорът е ДА,тогава очакваме здрава работа.Място за хора,които не гонят целите си няма!Място за хора,които се помотват,също няма!Ако някой от Вас още се чуди дали целите са постижими,а не как да ги постигне-направо да си търси друга работа!"Така,че помислете дали Ви се работи,ако е ДА,тогава смело напред Нашият ЕКИП ще Ви подаде ръка! :)Ако обаче не сте сигурни и незнаете какво да правите не ни търсете,защото текучеството на хора при Нас се дължи на чудещи се хора, все още незнаещи какво искат!

Поздрави,
Димитрова! :)

Джет кредит е ужасно място за работа!Текучеството на персонал е огромно!Колегиалност - това е дума непозната за тях!Обслужване- махленско!Компетентност-никаква!Нямам думи!!!!!!

nai omraznata firma koqto sym imal ne6tastiteto da rabotq

Лицемерието трябва да е основното ти качество в тази фирма. А по-некадърно ръководство не знам дали съществува в България.

Тук пишат мнения някои шефове явно на Джет понеже аз не съм срешнал доволен от заплащането взимам аз лично 300лв. на какво да съм доволен нали всички работим за пари??????
за другите простотии не ми се говори
така че този който пише че е радостен че работи в тази прекрасна фирма е агент на Джет

Колективът е стахотен - млади и забавни хора, с които се общува безпроблемно!Работната среда е приятна. Да, заплащането е ниско, но от друга стана с шефовете не съм имала проблеми за работното време, почивки и т.н. Освен това винаги проявяват разбиране към проблемите на персонала. Нещото,което наистина ме кефи е,че дори с изпълнителния директор можеш да си говориш на ти и на малки имена - не ти се дуят и да се правят на недостъпни! За развитието - ами просто трябва да бачкаш яко и да докажеш че си добър в това, което правиш - тогава имаш развитие в тази фирма. Ако си посредствен и просто отмяташ задълженията си (което при динамиката на нашата работа в ЦОК е почти немислимо) тогава ще си останеш един прост оператор!За свободното време - ами аз нямам такова,защото съм студентка и трябва да карам смени според лекциите ми, а не че ме държат там насила! Абе като цяло в тази фирма, който е напуснал- то причината е само в заплащането. И всеки, който напуска се разплаква, защото знае, чеедва ли ще попадне в такъв екип от готини хора и шефове, с които можеш дори да си пиеш пиенето!

Нямам думи.На 32 години съм и до сега не бях попадал на по несериозна фирма.Работя от близо 10 месеца,а съм получил заплата за 3.

Заплащане: смехотворно, изпобщо може ли да се говори за заплата :eek:
Уважение: ако nonstop овикването е признак за уважение ОК. :rolleyes:
Мотивация: основното мото е Вервайте ми или за тези който повярваха :lol:
Свободно време: че има ли такава опция в другите фирми ?!
Потенциал за развитие: нулев, намираш се на дъното и там си оставаш.
Колеги и Работна среда: ако искаш да си калиш нервите и търпението към идиоти то това е точното място ;)

Експлоататорска организация с възможно най не гъвкавите условия на предлаганите продукти.Заплатите са символични и много по-ниски от тези на конкурентните фирми.Мениджъри са некомпетентни и самонадеяни.

Jet e gotina firma za purva rabota,korektni sa no nqma vazmojnost za razvitite i zaplatite sa niski.svobotdno vreme - kakvo e tova??? raboti se na vsi4ki praznici