ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit /img/frontend/nomap.png"

ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit

Честно казано,продуктите им са много добри.Предлагат добро обслужване,Кредитните им консултантки са супер мили и ти обръщат голямо внимание.С такъв персонал,как да не започнеш работа там!

Работя в тази фирма от 5 месеца и искам да кажа,че заплащането си зависи от това,кои как си върши работата.Хората,които не са били доволни явно не са се и опитали да се докажат като можещи.Фирмата дава много възможности за развитие и сам да си вдигаш заплатата,като покажеш,че ставаш за тази работа.На хората,които явно не им е изнесло злословят по нейн адрес.Екипа от Кредитни Консултанти е много ГОТИН.Колегиалните отношения са повече от добри.Има изисквания,да!!!Но коя фирма няма.Надали някои ще плаща на хората,които работят,ако те не си вършат добре работата.Шефовете са много приветливи и лъчезарни хора,с които наистина може да си пиеш и коктеилите с тях.Много си я обичам фирмата и не бих я напуснала за нищо на света!!!!

Това са обективните оценки. Всичко друго са само клевети от конкуренция, или пък от изгонени смотаняци. Много прексрасните мнения също не ми се виждат достоверни. Обичам си фирмата много, но съм се постарал да бъда честен с Вас.

Тай като аз бях само на интервю там,ми се стори много зле!Оценката която давам е само за заплащането,защото беше наистина смешно и то за 6 месеца!!!!!
Иначе за всивко друго не мога да коментирам!

Във фирма като JetCredit няма развитие.Работих 5 месеца,но не видях никакво разбиране от шефовете.Мисля,че това е хубава работа,но само ако е временна.Колективът с който работех се менеше по-често,отколкото можете да си представите.Шефовете изискват много,но не дават нищо в замяна.Аз съм на 20години и изхабих нерви за 5години напред.Ако искате временна работа,тази е за вас,но си направете услуга като не оставате там повече от 5-6месеца.За ваше добро е!

Пиша само заради такива ,които не знаят какво представлява тази фирма и мислят да кандидатстват за работа или да бъдат клиенти на "джетаджиите"
Абсолютна парашутна организация са! Чест им прави че все още съществуват , респективно явно има много балъци ,които работят за тях или им са клиенти.
Ще започна с мнението ми за тях като работодател.Не съм работил за тях ,но ходих на интервю.Предложиха ми нещо между пощальон и касиер , а бяха обявили позиция ръководител екип(за обявите ще пиша по-долу).Това стана в най-големите жеги като в офиса им се чувствах като баничар...облях се в пот като пор и се зачудих толкова "иначе" лъскава фирма нямат 400 лв за един климатик, само в стаята на "Шефа" имаше един вентилатор (спрян).
Да продължим с продуктите които предлагат.Възможно най-неизгодните заеми,кредити кешове или както там ги наричат.Всеки който поне малко разбира от кредити ще ви каже да бягате като опарени само като им видите логото или чуете за тях.Не ми се навлиза в подробности че продукта им граничи с обирджийство.
И накрая за обявите им във интернет и къде ли не из цялата страна.Абсолютен рекордьор по обяви :))) във всяка област по 10 обяви на ден ,да не говорим че обявяват едно пък като идеш те цанят за третокласен зарзаватчия.Факта само че една компания няма твърдо ядро а постоянно сее обяви като някакъв октопод дето чака само нещо заблудено да мине си е направо притеснителен.
Заключение: Трябва да сте мнооого закъсали откъм кфалификация,опит,усет и т.н за да се примирите с такъв работодател.Нямам информация за поне един щастлив техен служител,който смята да остане там да прави кариера.Впрочем кариера е антоним на "джет".
Айде че стана много дълго......

D. - просто не мога да повярвам на очите си. Наистина ли са толкова розови нещата тук?
а за последното мнение - как успяваш с 50% всеки месец да си вдигаш заплатата и то точно в тази фирма??? Кажи к`во крадеш?

Аз от 8 месеца работя в тази фирма и с минимум 50% си вдигам заплатата всеки месец. Писнало ми е от такива мрънкащи хора, които ги мързи и филмите са им по-важни и после :"аз нищо не получавам"! Заплащането е според труда, който си вложил. Как може с човек който е започнал заедно с мен работа, аз да взимам 4 пъти по-голяма заплата от неговата. Така че системата на заплащане е много сраведлива според мен. А относно колегите, сменил съм 5 работи и много малко хора са били като тях - ГОТИНИ. Нямам какво повече да кажа: просто винаги ще има мрънкащи хора , които не са доволни или от едно или от друго, а дефакто тази работа просто не е подходяща за тях!!! :)

част от ЕКИП, какъв екип бе?? от некомпетентни студенти,който са принудени да работят й през почивните дни и празниците за 300лв. БРУТО само за да ходят на лекций. Школа, каква школа бе?? Изтичат ти очите и се каляваш да ползваш тоалетната само веднъж ( на почивката )!! Перспектива за развитие, каква перспектива бе?? От оператор - на какво????
Фирмата била лидер на пазара, да в тази наша красива държава, нека да продължават да кредитират сульо и пульо и после всички агенций за лоши вземания да наемат, пак няма да им съберат кредити!!!
УЖАС!!!!

Заплащането е нормално в началото да е по-ниско.Все пак това е една от малкото фшрми, които наемат на работа хора без стаж.Ако на човек му се работи има реална възможност за растеж и адекватно заплащане на точно определена дата.Свободното време наистина недостига, но на определен етап няма нищо лошо човек да се отдаде на работата си дори и само, за да се опита да промени "махленското обслужване".