ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit /img/frontend/nomap.png"

ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit

Някой от вас сега работи ли в друга конкурентна фирма?Въпроса ми е към тези от вас,които са работили в Джет.,и ако сега работите за конкуренцията -Джет завеждали ли са дело срещу вас?

Извинявам се за грешката. Бивш служител съм на фирмата, а не кандидат за работа, както съм отбелязала първоначално. Грешката е техническа.

Работих в Джет Кредит до преди няколко месеца. Работата ми харесваше много. Това което ме накара да напусна обаче, беше колектива. По-лоши същества не съм срещала през живота си. Най-образно казано-змиярник. Да кажеш, че сме били на процент, не сме. Какво толкова намираха в това да се дърлят една друга и постоянно да плетат интриги, не зная, ама факт е че аз не мога и не искам да работа в подобна обстановка. Сега съм в конкурентна на Джет Кредит фирма и съм изключително доволна. Поздрави от Добрич :)

Това е моето мнение за фирмата.

Не съм работила в джет кредит но ми прави впечатление че непрекъснато бълват обяви за работа което намирисва на нещо гнило от пръв поглед...не бих започнала работа там...а тези които се оплакват явно има защо и имат основателна причина,само ще кажа че без да са вложени пари в нещо то просто няма да се получи както явно е в джет кредит....

г
Готини са, но не си държат на условията на работа, както и на бонусите за служителите.................

Скоро бях на интервю в нещо като "централен офис" (Стамболийски №167). Изживях най-голямото си разочарование. Позицията, за която кандидатствах беше "ръководител на екип". За да не закъснея и запазя приличен външен вид избегнах градския транспорт и отидох с такси. Шофьора спря и каза: "пристигнахме на №167". Не можах да повярвам на очите си. Не съм си представяла, че една финансова институция може да се подвизава на такова място- стара, смърдяща, разпадаща се жилищна сграда. Почувствах се като най-големия простак на света. Реших да видя за какво става въпрос. Влизам аз в "апартамента", посреща ме крайно неподходящо облечено момиче. Принтера бил развален и не е успяла да изпринти автобиографията ми. Разказах за себе си и тя реши, че не съм подходяща за тази длъжност. Дори не ми обясни всъщност какво включва работата, какви са задълженията на този ръководоител на екип.
Една уважаваща се фирма, трябва да не допуска да съществуват такива коментари, а още повече с офисите си да се излага по този начин. Явно ръководството е некадърно.
Ама те били студенти, "школо" било... Те студентите не плащат ли квартира (често наема е по-висок от заплатат), не се ли хранят, а облекло-с анцузи ли да ходят на работа, а семестриалната такса- кой ще я плати и с какво самочувствие и желание да учи студента като вижда, че всичко около него му действа толкова демотивиращо.
И в крайна сметка ИЗХОДА Е ЛЕТИЩЕ СОФИЯ.
Предпочитам да робувам в чужда страна, отколкото да мизерувам в собствената.

Много са зле - въздух под налягане.

Работя в Джет повече от три години и пред това време получих пълното разбиране и съдействие от всички колеги с които робатя.винаги съм можела да разчитам на съдействие от страна на фирмата. Заплатат ми е корегирана многократно в зависимост от резултатите които съм показала.
Ако трябва да обобща - Изключително коректен работодател, които дава възможност за развитие на служителите си- тези които искат такова разбира се, а останалите не им остава друго освен да мрънкат и да се оплакват от некадърността си- хората които могат го доказват и биват оценени останалите..... те просто се оплакват колко са онеправдани и прецакани.

Фирмата предлага досто добър изглед за развитие в нея,стига да положиш усилия и да покажеш,че ставаш за тази работа.От както работя в Джет не съм Видяла нищо лошо от никой.Колежтите са ми супер разбрани и приветливи.Прекият ми началник е уникален тип,които ти помага във всяко отношение.Регионалната ни е жена,която знае какво иска и знае какво да даде в замяна на тези,които доказват,че искат да се развиват в тази фирма.Изисквания има,но в коя фирма вече ги няма.Работата е приятна и спокойна.Работиш само с млади хора.Това си е лично мое мнение,моля да не ми се оставят неориентирани комантарчета,за моето мнение,честно казано не ме впечатляват.