ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit /img/frontend/nomap.png"

ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit

Искам да кажа на всички"недоволни" от Джет,че работя в тази фирма от 1 година и не съм видяла нищо лошо.Повечето от Вас които се оплакват от фирмата ни дори не могат да пишат грамотно като съдя от коментарите им,да не говорим как изглеждат.Изплатила съм много кредити към тях преди и по време на работата ми и досега още не са ми се обадили да ми поискат по-голяма вноска от определената.Това са пълни лъжи.Ще има и недоволни разбира се на които не им се работи или не им се дават пари за вноски.За заплащането нямат равни.Какво не е доволен господина които взел 700лв.заплата?Нека ходи да работи като сервитъор сигурно ще му дават повече и няма да се оплаква.Тези които искат да кандидатстват за работа при нас да не чакат.Джет Кредит нямат равни.Благодаря!!!

Искам да кажа, че имам стока на изплащане към Джет Кредит и наскоро прочетох общите условия по договора, в които пише, че лихвата се преизчислява годишно според инфлацията, но кой да чете. Слушам като баламурник уж компетентните кредитни консултанти сумата ви е ТОЛКОВА, оскъпяването ТОЛКОВАр равни месечни вноскир дрън дрън, ама кажете, че ще ги коригирате, какви са тези СМС-и пет дена преди да сте вдигнали месечната вноска! Печелят, като премълчават, от нашата финансова некомпетентност и така те пришпорват, че кога да изчетеш я общите условия, та те са 5 страници.

ЗДРАВЕЙТЕ!Искам да попитам някой има ли представа как стоят нещата при мобилните консултанти в Джет кеш.Какви са процентите?Ако някой има по подробна информация нека я напише.Предварително благодаря.

кажете ми реално в отдел "Сабиране" каква заплатка може да се докарва средно на месец, ама откровенно, мерси предварително

Искам да Ви напиша впечатление: В голям магазин предлагащ Джет станах свидетел как едно момиче явно се явяваше ръководител екип или някакъв шеф незнам крещеше по момичетата, които работеха в магазина как нямали достатъчно сключени кредити и т.н много грозна картинка. Как се допуска това нямат ли си място за оперативки или нещо подобно не сме длъжни да им гледамепредставленията като отидем да пазаруваме.

Аз съм бившя Джетка!!!! За щастие- бивша. Толкова нерви, колкото изпотроших там.... не мога и за цял живот! Отгоре само те тъпчат- "Още договори, още договори.." отношението на клиентите- отвратително- или те свалят по най-селския начин или ти казват , че си нахална и да ги оставиш на мира, а все пак шефовете ти искат да си нахална. Ако в магазина има и конкурентна лизингова компания става направо касапница. Ставала съм свидетелка дори и на побой между колежка и служителка на Ти Би Ай. Най- ужасно е заплащането, като се има предвид и какво съм давала аз на фирмата- тези пари бяха направо подигравка. Израстването е мираж. Единственото хубаво е , че оттам имам много добри приетели , с които съм работила.

По отношението за заплатите-горгите все се бъхтят,ноооо няма как да се получи само с красота,трябва и дар слово но това го отдавам на бедният им речник.
По отно6ение на уважението-които уважава,ште бъде уважаванн.
По отношение на привилегии-това става само там където управителите на магазини го допускат като пример(ТМ Шумен)То такова лизане няма на света!
По отношение на развитието им-все едно слабоумен да получи нобелова награда!:)

Работих в Джет Кредит в Плевен доста време. Напуснах заради отношението на "колегите", които издигат на по-високи постове с по-големи заплати, а те дефакто са най-некомпетентните и най-малко работещи в екипа. Заплащането е ок, както е по договор, без забавяне, без рязане без повод, дори на уволнените си дисциплинарно служители плащат колкото са казали. Единствено им пречи това, че явно след като фирмата е толкова голяма, нямат ясен поглед върху нещата вътре в нея и не издигат тези, които заслужават, а възможно всички останали. И както някой по-надолу беше написал за това, че търсят хора постоянно - това е, защото разширяват екипа постоянно (зимата около 100%), освен това вземат на работа хора, дошли само за по 2-3 месеца, тъй като работата е почасова. Не бих работила в конкурентна фирма, защото съм видяла как стоят нещата от близо.

Някой има ли информация как е в Джет Кредит в Русе. Мисля да кандидатствам за работа там.

мислех да кандидаствам за работа в Джетфайненс,но кото прочетох всичко писано за тази фирма се ОТКАЗАХ!!!!