Bros. Service Ltd /img/frontend/nomap.png"

Bros. Service Ltd

Аз няма да описвам всичко,което са написали останалите преди мен поради простата причина,че това което ще напиша е идентично и не е продиктувано от омраза или завист,а от реалността.
Работих там преди доста време,за съжаление разбирам,че нищо не се е променило,не защото чета коментарите тук,а разбирам от случайни хора,които се оказват познати на сегашни или бивши служители на фирмата(или в заведението,или в офиса).
Единственото,за което съжалявам е,че вече не съм с прекрасните си колеги,бяхме наистина един много силен колектив.
Моля ви,не ходете там!Ще съжалявате!

Фирмата притежава BACI cocktail lounge на бул.Васил Априлов.Фирмата е много некореткна по отношение на заплати.Взимат се от време на време по малки суми , а ако решиш да напускаш не полу4аваш нищо.В на4алото слушаш митове и легенди , а после реалността за сыжаление е сывсем друга.заговориш ли им за пари отношението кым тебе става много злобно и лошо.Дылжат се пари на персонал , дистрибутори , тырг.представетели.Сывет ми е по дале4 от там.$ак се 4удя как успяват все още да си намерят балами да работят за тях.

V zavedenieto BACI ne sme vzimali zaplati ot meseci.Podhvarlqt ti po 100leva na mesec kolkoto da imash pari za patni.Vijte v JOBS.BG vsqka sedmica puskat obqvi , teku4estvoto e nenormno silno,

За заплащането: Три месеца и половина без заплати и два месеца в неплатен отпуск. С две думи пари на кукуво лято.
Уважение: Само ако искат нещо от теб, иначе не им пука дали имаш с какво да живееш.
Привилегии: Кафе в офиса ако има пари, а то все няма и все се чакат от някъде, ама все не пристигат.
Фирмена сигурност: Тя фирмата ще продължи да я има ама на гърба на служителите й.
Съотношение работа / свободно време: Работи се и в събота и в неделя и в извънработно време.
Потенциал за развитие: Може да научите софтуера от колегите евентуално. Иначе ти дигат заплатата ама забравят да ти я дават.
Местоположение: След моста на Герджика е, но не се опитвайте да си намерите място за паркиране.
Колеги: Не са лоши, ама да се чуди човек те как още седят там 5 месеца без заплати.
Работна среда: Напрегната - много работа, никакви пари.
Положителните мнения ги е писала въпросната секретарка.

Заплащане – ниско за областта в която се работи, с постоянни закъснения на заплатите по месец и повече. А при напускане в повечето случаи не получваш парите си, макар че работиш на трудов договор. Работи се повече от нормалните 5 дни в седмицата, в замяна - заплати не се получават. Става въпрос за офиса им, за работещите в заведието мога само да предполагам.
Уважение – няма такова, ужасно отношение към работещите и несериозно към работата. Вместо това можеш да се наслушаш на груби коментари по адрес на клиенти, бивши служители и други известни и неизвестни личности. Служителите не само, че не са ценени, те не означават нищo. А и какво значение има, че работят по 6 или 7 дни седмично, и заплатите им се бавят някой друг месец, когато шефовете искат да сменят джипа си с по нов модел или да отидат някъде по света в скъп хотел.
Развитие – какво може да бъде в подобна фирма. Няма какво да научиш от шефовете си освен дребни тарикатски номера, а по въпросите с дизайна (което е сферата на работа) можете да се сетите колко са запознати. Шанса им е в това, че са попаднали на някой друг добър служител. А и умеят да лъжат и клиенти се намират. А услугите, които предлагат са на същото ниво, както и всичко останало.
Ако имате избор не започвайте там, служителите се задържат около година, докато не намерят нещо по добро. Единсвения плюс са колегите, и това че благодарение на тях можеш да научиш софтуера, ако това е целта ти.

Фирмата е сигурно номер 1 по най-ужасно място за работа в Пловдив.По долу мнението на бившата колежка е направо смешно.В офиса им се работи с много стара програма , постоянен ненужен натиск от Н.Д. , такива неща като кафета и сокчета няма, нямаш никаква консумация , заплатите се забавят постоянно , и съответно има голямо текучество на персонал с изкл'чение на Стеф. който май стои от много време там.
Заведението им е добре направено но пък това не е никакъв пл'с за персонала който издържа максималн един месец.Голямо текучество има там.Ник.Диев в началото се държи страхотно към всеки новопостъпил , разказва му басни и легенди колко велик бил , как бил Алкес фергюсън а заведението Ман Юнд , направо да не знаеш да се смееш л да плачеш ли ........След което се започва як тормоз , психически , такъв каквто не сте си и представяли.И то за смешните им рядко получавани заплати.Осигуровки забравете.То и затова обявите им не слизат от Jobs.bg.Управителите на заведението издържат по месец , незнам колко се смениха вече.Интриги до побъркване , дребнавост....абе пълно губене на време.

Заплащането в Bros_service е много добро за гр.Пловдив.Вярно има закъснение но никога не е повече от седмица.Заплатата се преразглежда на няколко месеца,като увеличенията са чувствителни.При извънредна работа има бонуси.Собствениците са винаги учтиви,внимателни и отзивчиви.Фирмата е абсолютно коректна по отношение на осигуровки.По принцип се работи много,дори понякога се остава извънредно,но ако някой се чувства изморен винаги може да си тръгне или просто да си вземе необходимата почивка.Обучението и практиката която дава фирмата е много добра имаш перспективи да се развиваш много.Местоположението е удобно за всеки един от служителите и лесно за намиране от клиенти.Тимът е много сплотен,няма интриги и разногласия.Работи се спокойно и с усмивка на фона на "леко хаусче".Софтуера е просто много добър.Едва ли някоя друга проектантска фирма може да се похвали с такъв.Всички PC-та са 4 ядрении и мониторите са подходящи за тази работа тъй като са доста големи(22"). Разбира се има безплатни кафе(Lavazza и Illy),вода, сокчета и сладки в неограничени количества.
Общо казано аз съм доволна от работата си във фирмата, шефовете се справят добре и има какво да се научи от тях. Обстановката е приятна, колегите са приятни и нещата, от които мога да се оплача са малко (само забавянията на заплатите, които все пак не са фатални и безкрайни).

Обещанията са големи, но истината е, че е странно как все още успяват да си намерят персонал. Просто отвратителни условия на труд, заплащане отвреме навреме и постоянни интриги.

Лоша фирма или по-точно не добра фирма за развитие.То пък и какво развитие в тази сфера - какъв може да станеш от барман или от сервитьорка.Заплащане - средно спрямо заведенията в Пловдив т.е. нищо общо със заплашането на елитните заведения ( а братята имат своето за такова).Заплатите понякога се забавят сериозно. Уважение - първите 2 седмици са интересни докато слушаш какви велики бармани и менаджери са братята, след това тази история започва да ти омръзва да я слушаш а и те започват с пренебрежителното отношение ( по точно единия брат , другия не се занимава много много ).Привелегии - няма такива.Фирмена сигурност - ако ти харесват условията може да работиш там с години, ако не напускаш.Съотношение работа/свободно време -ако има персонал всичко е наред , но ако няма тежко ти , може от барман 1 смяна , да си сервитьор или мияч на чаши 2 смяна. Потенциал за развитие - по горе написах да не се повтарям - никакъв.Местоположение - ако не си от Каршияка тежко ти .... Колеги - интриганти , не можеш на разчиташ на никой , но докато работих там имаше 2ма колеги които бяха страхотни да не се за4удиш как работеха в такова място, но разбрах че и те не са вече там.Работна среда - скандалите, клюките , интригите са на 1 място там.Понякога се чувстваш супер натоварен от всичко това.
И последно да отговоря на горното мнения.С какво точно са известни и уважавани братята в чужбина и в коя чужбина?Май някои се е наслушал на истории.

ami 4esno da vi kaja tova sa kleveti,za6toto kakto vinagi ima zavist.Nikoi ne moje da kaje,4e sa lo6i hora i 4e ne zapla6tat na vreme i t.n.... .. sa poznati ne samo v Bulgariq ami i po sveta.Dano vse pak ne se pi6at takiva raboti za napred...za6toto e glupavo!