Каммартон България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Надежда, ИЛИЕНСКО ШОСЕ, 8&markers=София,Район р-н Надежда, ИЛИЕНСКО ШОСЕ, 8

Каммартон България ЕООД

До "един провенциалист" - вижда се че си доста прост и от често срещания тип на подмазвачите в тази фирма, но това не е чудно за съжаление все по-малко различни от теб останаха. Та ако не знаеш да ти кажа, че Каммартон сервиз в Аксаково няма, та не е много ясно ти какви ги вършиш там, но давай - важното е да ти плащат. г-н Павлов за съжаление не е "свят" човек, а просто един доверчив мил човек, който цялата управа на тази фирма лъже и безсрамно краде. Стара приказка е че "Рибата мирише откъм главата" и тук това си е така с пална сила. Тъжното е че този човек има идеали и наистина европейски разбирания, е разбира се примесени с традиционно скаперничество, но все пак е по-човечен от останалата част от ръководството. За съжаление неговите виждания за т. нар. "Шведска загриженост и социална политика" тук прерастват в лично облагодетелстване на шепа "крадци", тъжно, но факт.
Иначе сладки си говорим за фирмена политика и култура, за разходи и паставени цели в приходите, но важното е какво има на лице - а отговора е просто нищо.
Така че опичайте си ъкъла на време и бягайте, друго няма.

Към "уплашен от финансова криза" , вярно съкратиха 7-8 човека . Но все пак сме в световна финансова криза ,но я се замислете всички ,защо съкращават хора със стаж 10г. "професионалисти" и назначават нови с 6м. ,всички знаем че един професионалист се обучава прекалено дълго време и фирмата плаща за това обучение в София и чужбина и няма никаква логика да съкращава обучени хора .Пък и още нещо щом са съкратили "ПРОФЕСИОНАЛИС" ,то ако той наистина е такъв не би било никакъв проблем за него да си намери по-доходна работа (ако става въпрос само за пари).Аз лично съм имал по-добри предложения (за пари) но съм останал в тази фирма заради УВАЖЕНИЕТО ,ПОЧИТАНЕТО И ГОТИНИЯ КОЛЕКТИВ ,прекия ми началник ,Иван Павлов за когото не мога да намеря точната дума освен СВЯТ човек ,Лили и Мартин,Веско и др. Гордея се с това че съм член в този колектив и всичко писано е само от злобни и настъпани бивши .Но не е това начина ,за да искаш трябва да дедеш и от себе си колкото повече бачкаш толкова повече ще имаш основание да искаш и те ще ти дадат бъди сигурен/а .Това е правило не само за нашета фирма ,а и за всички останали .Нека всички се хванем сериозно да бачкаме и всичко ще бъде ОК.

Първо да отговоря на въпроса за 19.01.09.Бяха уволнени 15 човека,между тях хора работили за тази фирма между около,4,5,и 10 години,всичи бяха помолени да си тръгнат вежливо,все едно са криминален контингент.Останаха на работа хора от 1-1,5 или от 6 месеца,значи може да се очаква професионално развитие.Работната атмосфера е добра,но не трябва да работиш зада имаш време да се"сприятеляваш" с подходящите хора,в противен случай т.е. ако се взимашна сериозно и работиш и не ти остава време за друго ,просто рано иликъсно си отиваш...

Ако искаш да взимаш заплата, под средното ниво и да чуваш само колко е зле фирмата и в същото време да разбереш в тази "финансова криза" по колко пари са взели за коледни премии, нямам думи просто. Не може ти да взимаш за една година заплата, колкото половината им коледна премия, но знам ли - може пък да ти хареса да седиш там, за да си губиш времето и да затъпяваш, някои търсят точно това. Ако обичаш да си похапваш на обяд и на закуска (обилно имам впредвид) в голяма компанияна счетоводно обременени дами - точно това място е за теб!!! Не се колебай. Относно мнението на настоящия работник - нямам думи, единственото, което може да ти се случи е да те понижат, няма място за развитие, не познавам такива, които са израстнали...... Няма смисъл да се лъжем, няма и място да правим четки. С една дума - под всякаква критика!!!!! не си губете времето просто, няма смисъл, няма на какво да се научите там, нито пък да изкарате някой лев, няма начин!!!

Няма ли някой да напише нещо ново. Какво става в тази фирма.Ще я бъде ли.Исках да кандидатствам за работа. Разбрах че се овакантява место в ръководния персонал.Някой си търсел нова работа.Вярно ли е. Чакам информация

1 точка

Заплащане: малко под конкурентните компании
Уважение: Ако си от Русе - ДА
Привилегии: Ако жена ти е от там.
Фирмена сигурност: Има двойни агенти на ръководни постове!!!
Свободно време има за търтеите, назначени на измислени длъжности и безброй директори и мениджъри ключови клиенти.
Потенциал за развитие: Колега заслужи чрез продажби - обучение в USA, а замина Търговския Директор!!!
Местоположение: На Илиенци е.
Колеги: Като на всякъде, има си лизачи има и стабиляги.
Работна среда: Безмислени икономии от всичко.

Не искам да говоря лоши неща за фирмата. Знайте, че простотия има навсякъде, а в Каммартон определено е по- малко. Да не мислите, че като напуснете фирмата, ще се окажете на ново много хубаво и без проблеми място? Напротив- тъпнята е пълна навсякъде. Винаги сме роби и работим за някого. Лошото в Каммартон е, че възможността за развитие е нулева. Много хора сучат сериозно от тази фирма- правят го за сметка на пчеличките.
Между другото, вярно ли е че десетина човека са съкратени днес?

Аз съм настоящ служител във фирмата. Моето мнение е,че фирмата е добра с добри преспективи за развитие(това зависи от нас ). Заплащането е малко над средното за българските фирми и определено зависи от индивидуалните ти качества(за разлика от другаде). Що се отнася до уважението-ина такова но първо трябва да си го заслужиш.Прилегиите са като на всякъде.Колегите и работната среда са също добри.

Моля за мнението и на друг служител, може и бивш. Ще започвам работа и искам да прочета, как е положението там. Благодаря предварително на всеки, който пише обективно за фирмата.

Фирмата е страхотна,като цяло. Коректни във всички отношения.