ЕТ Силва Трайкова /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Силва Трайкова

радвам се ,че се коментира тази фирма.работех 10 дена за тази госпожа-робовладелец и семейството й,лятото преди 5 год ,в едно хале,при 35 градуса ,без отворен прозорец,заключваха ни,имаш право на 15 мин почивка за 1о часов работен ден.само ще ви кажа,че буквално избягах,дори не исках да ми дадат изработените пари.не искам да ги чувам и виждам,и на най-големият си враг не пожелавам да започне работа при тях.ако бях на този акъл тогава,на който съм сега,щях да подам оплакване където се сетя -в РЗИ,в Агенция по храните,в  Главна инспекция по труда-навсякъде.няма да забравя ,как тая г-жа робовладелка се обади по вътрешния телефон на едната от 2те ми колежки и буквално я разплака

Работя във фирмата от година и половина и съм доста доволна. Персонала е малко, но пък е задружен. Продуктите, които произвеждаме са качествени, от естествени суровини, съвсем спокойно мога да кажа, че съм и клиент освен служител. Доволна съм, че имам сериозен работодател и не се притеснявам за бъдещети си.

Като бивш служител искам да дам моята оценка на фирмата . Работих там през 2003 бях студент още и бъдете сигурни, че нито си измилям, нито си отмъщавам . Само истината. Тогава се произвеждаха основно макарони и имаше една паквтажна машина която беше с фуния , само че отогоре, а машината беше висока може би около 1.80 см не си спомянм точно и трябваше да се качиш отгоре и да сипваш във фунията, целта на това обясние е да разберете, че когато пазиш равновесие на около 2 метра височина може да се случи да разсипеш малко от макароните по земята и ако си мислите, че тези макарони отивха в боклука грешите , сипваха се отново. Но това си е нищо работа. Другото,което ме изуми и си беше направо престъпление, е че когато бизнес семейството напускаше „ производствения „ цех „ в къра те заключваха и единсвено благодарение на Бога все още няма жертви там, това е производствено помещение с машини и ако стане пожар , хората там са си заминали , тък като вратите са доста солидни , а прозорците бяха на високо и с решетки. Като гледах мненията на хората по-долу това не се е променило , към всички настоящи служители , ако имате малко уважение към себе си сезирайте ХЕИ , НОИ ( убеден съм , че там повечето нямат трудови договори ) . Когато ме изхвърлиха оттам след седмица работа, като причинна изтъкнаха, че съм слагал в стековете с повече пакети с макарони, което си е пълна лъжа – стековете събираха по 10 пакета,като последните два влизаха доста трудно, а да сложиш 12 си е невъзможно, ако ми бяха казали, че съм слагал по-малко щях да им повярвам. Сега следва най-голямата гавра , чаках една семица или повече не си спомням , за да ми платят цели 23.00 лева, като собственичката си поиска двата лева ресто това е заплата за около 50 часа интензивен и мизерен труд !!!

Моят съвет е нито да консумирате нито да работите там !!!!!!

Уважаема госпожо "Силва Трайкова ЕТ",
Днес имах удоволствието да опитам Вашия продукт "Руски пелмени". За мен, като за човек живял доста време в Русия, беше истинско удоволствие да си припомня гладните години в тамошната провинция, когато за нас беше голямо щастие при командировки в Москва да си набавим пелмени.
За да си разнообразим менюто ги приготвяхме най-различни начини: варени, без супата с горчица и оцет или със супата и с чубрица (удивително напомня супа топчета). Пробвахме и пържени с краве масло. Пържени, руските пелмени придобиват неповторим своеобразен вкус.
Очарован съм от Вашия продукт. Той отговаря точно на спецификацията: грамажът му е колкото е описан на опаковката и увира за указаното на нея време.
Имам само една незначителна бележка, която, надявам се, няма да възприемете като каприз от страна на клиента. Това е названието на продукта "Руски пелмени". И бележката ми се състои не е в това, че пелмените не могат да бъдат руски след като са произведени в България, а в една незначителна подробност. Руските пелмени, независимо къде са произведени, се правят с месо и тесто, а не с тесто и лук, в който може би има малко кайма.
Само това.
С най-искрено уважение,
Захарина

Г-жа Мила , във връзка с Вашето изявление като клиент,  моля да обърнете внимание на продукта, който сте закупили - обявения  от Вас продукт не се произвежда в предприятието. За тези 18 години, в които произвеждаме паста,  нашите купувачи, обичайно са познавачи на продуктите и не правят грешка с терминологията, а марката се ползва с доверие.
Вашето изказване създава впечатление на тенденциозно злепоставяне на фирмата и като израз на отношение несвързано с продуктите. Ако имате въпроси по качеството, трябваше да представите закупения продукт във фирмата, заедно с опаковката и Ви уверявам, че ако имаше проблеми с качеството щяхте да бъдете обезшетена.

Здравейте, току-що пробвах от продуктите на фирма Силва - прясно замразени карфиоли със спанак. По неприятна миризма от тази, която идваше от готовите равиоли не бях помирисвала. Силно съм разочарована от този продукт - не бяха никак вкусни и всичко изхвърлих на боклука. Не бих препоръчала на никой да ги пробва, камо ли да си купя още веднъж някакъв продукт от същата фирма.

Има доста работа, но когато дойде време да си получавам заплатата аз нямам проблеми със сумата. Е да, моята е всеки път малко повече от на останалите колежки но пък да се напънат и те като мен аз нямам нищо против.

в момента тече тяхна обява за шофьор и съветвам всеки който е кандидатствал или има намерение да започва работа в тази измислена фирмичка ДА НЕ ГО ПРАВИ  В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!!Това е сигурно 5 обява за една и съща позиция в рамките на няколко месеца, да не говорим за другите позиции за които имат по две обяви на месец най-малко...

Аз работих във фирмата зимата на 2004/2005 година и по мнениета нещата не са се променили. При мен положението беше същото работа при -5 градуса, студена вода за миене защото по това време нямаше чистачка и ние трябваше да мием. Наричаха ни всякакви и ни набеждаваха че крадем и изнасяме кашкавал в бельото, нищо че една сутрин донесоха месото от къщи което беше нахапано от котката. Накрая не ми изплатиха една заплата плюс отпуската която ми беше от 6 дни а не цялата която ми се полагаше. След напускането ми се обърнах към инспекцията по труда но резултат нямаше. Това ми бяха най-кошмарните 10 месеца които работих там.

Абе шемет, тоест Миро, какъв труд си полагал бе? Да си загубиш половината стока и да не помниш къде си я свалил! Ами нормално е да обикаляш по 12 часа, само че през половината време си търсил загубената от теб стока. Че не можа и да си я намериш! Какви пари? Това което си заработил не покрива дори изгубената от теб някъде стока. Ходите като мухи без глави, не знаете къде се намирате, а после целия свят ви е виновен за нещастието.