Unilever Bulgaria / Юнилевър България /img/frontend/nomap.png"

Unilever Bulgaria / Юнилевър България

мнението ми е добро

sichko e OK

Otnosno Doli."Skapa Doli",imeto ti podhojda na porno zvezda ili na production manager,te sa edno i sa6to.Otnosno za intervuto ti za rabota,to ne e v tozi grad i darjava,za6toto ako ostane6 tuk 6te bere6 mnogo iadove.Pazi se .

Ало,"кфалифицирания",явно си доста зле с българския език.Още прякора ти е сгрешен.Пред "че" винаги се пише запетая."Смелост" е от женски роди при членуване става "смелостта".Ако си напишеш името сигурно ще разберем колко некадърен си бил.Мога да ти открия още десет правописни грешки,но нямам време,защото отивам на интервю за работа.:)

EE To6e!Kak da si napi6e imeto be priqtelio!To na toq glavata mu e tolkova navytre v sedali6nite 4asti na Mariq ,4e ne se znae kade svyr6va tq i kade zapo4va toi!No na takiva pleveli firmata be6e dosta bogata."Kadyrni",bezbojno jenstveni i sys tipi4na jenska izteri4nost mom4eta ima6ti pretencii da se 4islqt kam myjkata 4ast ot personala!No vseki si ima mnenie!Ve4e i da govorim e nai malkoto bezpolezno!USPEH NA VSI4KI NAS "NEKADYRNICITE" V TYRSENETO NA NOVA RABOTA!Pyk opravnite ne gi mislete te imat golemi ezici i sa usvoili lizaneto i peeneto do savyr6enstvo!

Защо ти не си написа името бе ОТВОРЕН .

каквото и да говорите Скапаняци,вече е прекалено късно.Фирмата в крайна сметка фалира и това че вие сте стояли в нея до последно при положение че не сте били доволни,говори за вас че сте абсолютно некадърни и трудно бихте си намерили работа другаде.Жалко е да работиш някаде и да опсипваш началниците си с подобни на вашите ругатни,НИКОЙ,НИКОГА не е бил насилван да работи във фабриката без негово желание.Работа има много и както всеки трябва да знае-срамна работа няма.ЗАЩО ВИЕ ОТВОРКОВЦИ НЕ НАПУСНАХТЕ И НЕ СИ НАМЕРИХТЕ РАБОТА ЗА ПО ДОБРИ ПАРИ,И ЗАЩО НИТО ЕДИН НЯМА СМЕЛОСТА ДА СИ НАПИШЕ ИМЕТО?????Сега ви уверявам че след като прочете думите ми и след два дни вече не сте на работа ,ще ги помните доста дълго време.Бъдете сигурни че въпросната Мария Минкова,която всъщност е доста кадърна и образована ще си намери работа доста по бързо от всеки един от вас.и на края искам искам да ви кажа че сте толкова некадърни че допускате повече правописни грешки дори от един първокласник!!!!!Успех на Мария и всички кадърни работници,които след два дни остават без работа.

stikerova4 veroqtno si edin ot bezbroinite miova4i prez taz fabrikai o6te ne si usetil promenlivoto nastroenie na momi4eto s izteri4nite pristapi!no neka nqkoi kato si nqmat li4en jivot si go izkarvat na pod4inenite si!To v Planeta-Payner uj propovqdvat samo za lubov a tq e 4est posetitel tam gorkata!Tq e Fatalnata folk diva na industriqlnata zona!Be 6te q razbere6 sled vreme ako se zadyrji6 pove4e ot 2-3 sedmici!

Не разбирам,защо се ядосвате на г-жа М.Според мен тя е добър шеф.Тя просто изисква от всеки работник да спазва правилата поставени в цеха.И едва ли бърка производството на маргарин,с това на тоалетна хартия.Тя си точно на мястото там,защото е завършила такова образование и сега в момента е на върха.Това ли ва притеснява,че тя от млади години постигнала това,което много хора се опитват цял живот даго постигнат.
Мария да не ти пука от тези зли хора!

Напълно съм съгласен с предния колега!То би трябвало да се отбележи като раионен празник.за това на 7-ми април призовавам всички служители на фабриката да се саберем за да констатираме кои е изтарпял "приумиците" на М. и да се почерпим както само ние си знаем!Присъствието на М.М. е краино нежелателно!@!!!!!!!!!