Unilever Bulgaria / Юнилевър България /img/frontend/nomap.png"

Unilever Bulgaria / Юнилевър България

Никой не казва заплатите какви са?

В момента фирмата е добро състояние. Броя на персонала започна да се увеличава.
Политиката на фирмата е огромна грижа за Продажби и Маркетинг, и оставяне на самотек на останаите отдели.

Заплащането е добро.

Превилигии: 4лв храна на ден и вузможност за закупуване на фирмени продукти на ниски цени.

Уважение: от шефа няма ако не си сред избраните.
уважение от колегите трябва да си го заслужиш.

Възможности за развитие: В продажби и маркетинг са добри.
В останалите отдели, са потчти нула.

Като цяло пресъедините ли се към продажби и маркетинг няма да съжалявате.
Пресъедините ли се към някой от другите отдели, следваща та ви позиция ще буде в друга фирма.

П.С.
Повечето от предишние мнения са свърани с бившата фабрика в Добрич. Тези отношения са вече минало, реалноста е съвсем друга.

Със сигурност има и по-добри места. Споделям казаното по-горе относно слабата организация и липсата на инициатива в някои отношения, както и наблюдаваните разлики в състоянието на отделните звена. Някои са добре, други - не чак толкова. Вкл. по отношение на работна среда, привилегии, заплащане. Освен това, човек винаги иска повече:)
Иначе лично аз нямам проблеми при взаимовръзките с колегите и в това отношение смятам(или поне си вярвам :)), че се намирам в хармонична работна среда.
Относно потенциала за развитие мисля, че при изразено желание за повишаване на квалификацията, ръководството рядко възпира някой служител от специализирано обучение. Друг въпрос е доколко след това му се предоставя възможност да приложи наученото на практика чрез осигуряване на подобаващи средства и стимули.

Абе, тук един и същ човек дава сума ти различни мнения. Той очевидно е луд.

интересно защо се ругаете така?Нищо кой знае какво не се е случило,поработихме в голямата международна фирма,съобразихме се с всичките им изисквания,но за жалост те не се съобразиха с нашите .Живота продължава колеги и колежки,все някак си ще оцелеем.Късмет на всички

Abe hora az li4no stoqh edin mesec i ne6to i nqmam oplakvanoq otnosno kolegite!pi6a na latinica za6toto taka moga i za6toto sam typ i neobrazovan.iskam samo dapozdravq vsi4ki kolegi ot smqna "G"i da im pojelaq skoro da si namerqt rabeta i da se utyrsqt ot stresa!Ina4e za Mariq moje da se kaje mnogo!Az li4no ne bih q pozdravil dori i da se blysne v men!Prosto ne mi ponasq jenata!Dano preuspee!i Uspeh na vsi4kiiiii priqteli ot amqna "A" i nai ve4e ot smqna"G":)

Всичко свърши .Успех на всички.С

Аз не сьм спал по време на работа бе глупак.Защо не си напишеш името гьзолизец.Не съм стоял и 1 ден без работа.Ами ти ?За гореспоменатия майстор знаем всички.Без коментар.А за жена му -супер човек.И защо си дал оценка 0 навсякаде .Нямаш ли собственно мнение?Аааа забравих трябва да питаш МИМЕТО.Знаеш ли колко е жалко да гледаш как "големи" мъже се мазнят на едно момиченце .И си напиши името да ти обясня още някои работи.Да не би случаино да поканиха г-жа инжинерката да работи навънка?

Тодоре ,разнасяй си вестниците и не се прави на голяма работа,защо не се махна по рано като си такъв отворко?А по повод майстора дето спял по време на работа,Вие да не би да не сте спали???всеки е спал и какво от това?Глупаци сте вие да споменавате миналото на жена му,поне се претставете за ви упонира човека!

Moite vpechatlenia sa otlichni