Съливер ООД /img/frontend/nomap.png"

Съливер ООД

Аз съм клиент на фирмата от 1996 год. и до днес. Вече 15 год. Мога да кажа само най-добри думи за Росии, Васил, Жоро, Бай Наско (лека му пръст), Ани, Живка, Теди и по- новите служители като Галя, Мони, Митко и др. да не ги изброявам всички, защото може да пропусна някой. През годините тези хора съм ги чувствал като приятели, които се стремят да отговорят на моите изисквания и нужди като клиент. За мен това са шефовете и служителите, които дават облика на фирмата. Аз виждам една стройна организация подчинена на добри колегиални отношения, която няма аналог на друго място В България. Разбира се имало е и пропуски в тяхната работа, но къде ги няма!? Важното за мен е било доброто отношението и стремежа към моментално отстраняване на грешките, допуснати неволно в процеса на работата. Пожелавам на Васил Стефанов и на Роси и техния колектив да бъдат живи и здрави и за в бъдеще да работим ползотворно както до сега.

Не знаех, че в задълженията на секретарката влиза и защита на фирмата.
;)
Добре е да накарате работниците да са по учтиви с клиентите вместо да се ровите в нета.

Хората които пишат тези небивалици,при назначаването им знаят ,че фирма Съливер не предлага длъжности като директори или управители,характера на дейноста на фирмата е в отрасъл дървообработване и длъжностите са именно тези дълводелец ,складажия,оператор компютри.Незнам тези хора къде са работели при превъзходни условия като тези им се виждат под всякаква критика,Никой не пише че там заплатите се взимат най редовно на определената дата ,както авансите ,почивните дни ,националните празници и регламентирано работно време И само едни ограничен тип може да дава оценка за външия вид на човека който му подсигурява работа.Препоръчвам на хората който са писали мненията си да си основат производствена и търговска фирма ,да осигурят работни места на 100 души и да управляват и да създадат условия които на тях им харесва.Но това едва ли би било възможно за такива хора с такъв манталитет.На фирма Съливер желаем успехите и за в бъдище,които са показали до сега

Направо не зная от къде да започна.Тази фирма няма аналог.Тук работника е пълна нула,но това е само капка в морето,става въпрос за абсолютен стрес и ужас.Тук можеш винаги да започнеш работа,защото непрекъснато някой напуска,но моля Ви ПОМИСЛЕТЕ