Лакал ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Лакал ЕООД

Този линк описва всичко!   http://www.youtube.com/watch?v=Mq_nHnpce2M

Взимам си думите обратно. Фирмата не е пред фалит и заплащането е редовно.

Фирмата е на фалит.И много зле се заплаща

Ами както вече се изказах, предпочитам да получа малко поощрение от емоционална гледна точка, а не крясъци и обиди в лицето. Да, на мен също са ми увеличавали заплатата след като видят, че са прекрачили границата на добрия тон.
Бизнес, бизнес, но хората са си хора и имат чувства.
Лошото на всичко това е, че щом изобщо някой е решил да пише негативни мнения тук явно има нещо гнило.

Лакала са само готини хора. Няма да казвам кой познавам там, но оставам с впечатлението, че имат много работа и не могат да смогнат.
Заплащането верно, че го бавят, но това е защото шефа им има толкова много работа, че не може да смогне да даде заплати.
А вие стига сте се оплаквали. Българите сме мързелив народ. Стегнете се и дайте всичко от себе си, за да дойде BOSS и да каже
- "Евала майна", ще правим банкет за добрата работа. Ако други месец се справите отново добре ще има поощтрения.

Но това ще го каже само ако е видял някакво отношение към работата, заинтересованост и рбота в екип. Иначе Китайците идват и ще си ги купуваме от пазара за работници.
Помислете все пак!!!!

Благодаря, че ми отворихте очите. Мнението ми е единственото тук, за съжаление на някои бивши колеги. Но като гледам наистина хората са прави и ги подкрепям. Един съвет към бъдещия мениджър на фирмата, да вземе да вдигне диоптъра, защото между Таня Неделчева и Румяна Неделчева има лека разлика, та като рови по чуждите неща да не вземе да се обърка отново. И наистина цървулката си е цървулка. ;)

Благодаря за мненията!!!! Защото мислех да кандидатствам в тази фирма, но благодарение на отзивите добих представа и ме предпазихте от грешна стъпка. БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!!! Трябва да има повече форуми като този и да обменяме информация, за да се предпазим от некоректни работодатели. Това са местата, за които мислех да кандидатствам: http://jobs.bg/f357699 и http://jobs.bg/f206762 А сега на вниманието на хората, които пишат в защита на фирмата и пускат обявите за работа, МОЛЯ ПИШЕТЕ В ОБЯВИТЕ КАКВО ЗАПЛАЩАНЕ ПРЕДЛАГАТЕ вместо да плюете по работниците си, това единствено е във Ваш минус. Такива обяви почват да НЕ представляват интерес за хората, които знаят и могат, те знаят колко струва труда, опита и познанията им. Хора като мен си ценят времето и ВЕЧЕ не си го губят с такива обяви. Ще се радвам да получа отговор от страна на формата, относно това, което съм написала.

Ами затова се дават мнения тук всеки сам си преценава. Като прочетох мненията даже и 1/3 от тях да са истина... аз лично не бих почнала работа там.

Прочетох коментарите и искам да знам да ли всичко това е истина или чешене на езиците? Фирмата е обявила свободно място за секретарка и дали си заслужава да кандидатствам за тази позиция?

Явно истината боли май, някои са се засегнали