Енергоремонт Пловдив АД /img/frontend/nomap.png"

Енергоремонт Пловдив АД

Страхотна новина!!!
Да не би да са се завърнали обратно на работа най-кадърните и дългогодишни работници и инженери, които напуснаха и в обучението на които вложихте толкова средства?!?!
Не съм чул да са...........

Компанията заема важен дял в енергетиката на Южна България ,предоставяйки винаги високо качество, прозрачност и лоялност за служителите си.
Екипа от специалисти е на отлично ниво, а напрежението е сведено до минимум.
Препоръчвам подобна работна среда за хората, които търсят стабилна осигурена позиция по специалността си и добро заплащане.

В "Енергоремонт Пловдив" АД цари пълно безхаберие и разсипия. Другаде такава каша не бях срещал! Единствено липсата на пряка конкуренция позволява на тази фирма да функционира. Четвърт от работниците в нормално предпиятие ще ги изгонят или те ще си тръгнат вътре в един месец. Ръководните кадри също са много зле. Такива сакатлъци видях за много кратко време, че просто е невероятно! И най-неприятното - никой не поема отговорност, няма наказания. Ако, нещата се стегнат, може и заплатите там да станат поне средни за сектора.

Заплащането е наистина много ниско, без шанс за увеличение. Фирмата е добра...имат добри намерения и ако се увеличат заплатите всичко ще е ОК.

Добри условия на труд, отношението на колегите е добро, НО НИСКО ЗАПЛАЩАНЕ!!! Няма много работа, така че който иска да работи като "едно време" - " ... аз те лъжа, че работя ... ти ме лъжеш, че ми плащаш..." ще се чувства добре. Заплащането е НИСКО за всички, работници и служители. Пълни осигуровки, но като ти махнат дамъците... и :)))))))))))))))))))))