Technopolis / Технополис /img/frontend/nomap.png"

Technopolis / Технополис

Реших да си закупя малък електроуред от магазина на бул.Цар Освободител 267, за съжаление в търговския обект не успяха да намерят 30 минути артикула, при налични 4 такива (по тяхната система) и като цяло ме изпратиха да си ходя. Реших да поръчам продукта online, с цел да избегна всичко това по-горе и след 13 дневно чакане ми доставиха уред със следи от изпускане, драскотини и следи от експлоатация. Помислете следваият път, когато решите да похарчите някаква сума в тази верига, аз едва ли бих повторил!

Комар та си не гледаш фирмичките който подържаш в Монтаня и инсталацииките на лаптопите в магазина та се занимаваш с глупости!

ДО Ръководството на Технополис Монтана!
Това е пародия което се случва в магазина ви!
Не компетентни продавачи,едно пълно човече май управител го играе,леко изпотено с надменно поведение не може да даде адекватен отговор каквото и питане да имам!

Пълни мършляци може ли да те осигуряват на минималната заплата и да имат изисквания до небесата компетентност ала бала и да те изгонят за нищо без да си виновен ай сиктир!!! Боклуци!!!

аз съм доставчик със над 20 години опит във София веднъж след като паркирах дъ мол двама застанаха до камионът ми и започнаха да ми крещят и да ми казват къде трябва да паркирам и колко не се разбирам от работата след това аз не им отговорих нищо но това не ги успокои тогава излязох от камиона а те се приближиха и закрещяха още по силно и казваха как трябвало веднага да си преместя камиона това не ми се беше случвало никога единият беше висок и плешив а другият беше със брада и дебел дори не се представиха но като се доближиха до мен вонята на алкохол бе голяма и беше и от двамата държаха се агресивно все едно че са собственици на мола по прости хора не съм виждал за да не се стигне до бои със тези простаци премесих камиона след като го преместих те започнаха да пушат и да ме гледат на кръв после един колега ми каза че тези двамата са управителя и неговия заместник на склада на технополис

С ръка на сърцето мога да кажа, че по-точни хора от управителите на склада в The Mall за мен няма. Във всеки един момент, в който съм имал въпрос или нужда от помощ винаги са били насреща. Цигари сме пушили - всеки пушач пуши, но на отредените места. Не виждам къде е проблема... Относно алкохола, не съм виждал алкохол в скада.

Като бивш служител искам да отрека долунаписаното по адрес на управителитя и зам.управителя склад в the mall. Няма нищо общо между казаното и действителноста там. Работих 4 месеца и за това време нито един път е нямало спор между колегите и в склада и в магазина. Там когато се работи, работят всички и няма анархият, както на повечето места в големите магазини. Недопустимо е и да се говори за пиене и пушене, тъй като на първо място е сериозна работа, която не допуска употребата на алкохол . За пушенето има уточнено време когато всички пушачи отиват и пушат, а непушачите-почиват.А за адрес по Краси мога да кажа, че се държи както с управителите, така и с другите служители. За мен коментара е излишен и е крайно не компетентен без никакви доказателства.

НАЙ- ДОЛНАТА ИЗМЕТ СА УПРАВИТЕЛЯ И ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛЯ В СКЛАДЪТ ИМ В ДЪ МОЛ НО ТЕХНИТЕ БЕЗОБРАЗИЯ СЕ ТЪРПЯТ ОТ КРАСИ КОЙТО ЗНАЕ ЧЕ ПИЯТ И ПУШАТ ПО ВРЕМЕ НА РАБОТА И ЧЕ СЕ ОТНАСЯТ ЛОШО С КОЛЕГИТЕ СИ СЪЩО ЗНАЕ НО Е РЕШИЛ ДА ГИ ТЪРПИ ПОНЕЖЕ СА СТАРИ СЛУЖИТЕЛИ

Защо в Технополис служителите на банките са най - нахалните човешки създания? Човек не може да си избере на спокойствие, преследват ме в целият магазин!!! Моля обърнете внимание!!!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018