Technopolis / Технополис /img/frontend/nomap.png"

Technopolis / Технополис

аз съм доставчик със над 20 години опит във София веднъж след като паркирах дъ мол двама застанаха до камионът ми и започнаха да ми крещят и да ми казват къде трябва да паркирам и колко не се разбирам от работата след това аз не им отговорих нищо но това не ги успокои тогава излязох от камиона а те се приближиха и закрещяха още по силно и казваха как трябвало веднага да си преместя камиона това не ми се беше случвало никога единият беше висок и плешив а другият беше със брада и дебел дори не се представиха но като се доближиха до мен вонята на алкохол бе голяма и беше и от двамата държаха се агресивно все едно че са собственици на мола по прости хора не съм виждал за да не се стигне до бои със тези простаци премесих камиона след като го преместих те започнаха да пушат и да ме гледат на кръв после един колега ми каза че тези двамата са управителя и неговия заместник на склада на технополис

С ръка на сърцето мога да кажа, че по-точни хора от управителите на склада в The Mall за мен няма. Във всеки един момент, в който съм имал въпрос или нужда от помощ винаги са били насреща. Цигари сме пушили - всеки пушач пуши, но на отредените места. Не виждам къде е проблема... Относно алкохола, не съм виждал алкохол в скада.

Като бивш служител искам да отрека долунаписаното по адрес на управителитя и зам.управителя склад в the mall. Няма нищо общо между казаното и действителноста там. Работих 4 месеца и за това време нито един път е нямало спор между колегите и в склада и в магазина. Там когато се работи, работят всички и няма анархият, както на повечето места в големите магазини. Недопустимо е и да се говори за пиене и пушене, тъй като на първо място е сериозна работа, която не допуска употребата на алкохол . За пушенето има уточнено време когато всички пушачи отиват и пушат, а непушачите-почиват.А за адрес по Краси мога да кажа, че се държи както с управителите, така и с другите служители. За мен коментара е излишен и е крайно не компетентен без никакви доказателства.

НАЙ- ДОЛНАТА ИЗМЕТ СА УПРАВИТЕЛЯ И ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛЯ В СКЛАДЪТ ИМ В ДЪ МОЛ НО ТЕХНИТЕ БЕЗОБРАЗИЯ СЕ ТЪРПЯТ ОТ КРАСИ КОЙТО ЗНАЕ ЧЕ ПИЯТ И ПУШАТ ПО ВРЕМЕ НА РАБОТА И ЧЕ СЕ ОТНАСЯТ ЛОШО С КОЛЕГИТЕ СИ СЪЩО ЗНАЕ НО Е РЕШИЛ ДА ГИ ТЪРПИ ПОНЕЖЕ СА СТАРИ СЛУЖИТЕЛИ

Защо в Технополис служителите на банките са най - нахалните човешки създания? Човек не може да си избере на спокойствие, преследват ме в целият магазин!!! Моля обърнете внимание!!!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

А бе тъ**к, малък х** си изял :).
Кой ти стои тука и ти чете жалката история със счупения радиатор, върви си купи радиатор от пазара щото са американски и не се развалят.

Закупих радиатор от технополис два месеца преди температурите да паднат за да не купувам в последният момент когато стане студено, когато пристигна на първо включване грее и помислих, че е изправен, но се оказа дефектен, действително когато стана студено и си го пуснах да стопли стаята която е доста малка, радиаторът топли за точно десет минути и се изключва! За 2300 вата на максимална мощност след като е загрял и се изключи не може дори да ми опари ръцете, тъй като срокът за връщане на стока е 2 седмици и е изтекъл отдавна го върнах за поправка след като е нов и е в гаранция, тия пияници в ремонта само са завъртяли копчето и са видяли, че започва да грее и го върнаха с бележка, че му е извършен "преглед и уреда е технически изправен". Уреда НЕ Е изправен, гаранцията не признава, че е повреден термостата или термометъра и не мога и да го върна, сега съм заклещен с уред който не работи и съм със 100 лева назад, а работещите твърдят, че "след като от сервиза са потвърдили, че е здрав значи аз не съм знаел как се борави с него". Никой няма да обърне внимание към проблема и да го оправи и аз изядох големия ***. Не купувайте стока от технополис никога повече, въпреки, че съм сигурен че и техномаркет са същата манджа.
Ако някой управител реши да ми даде телефонен номер за да подходим правилно към проблема да напише мнение тук, ще го видя!

HRa на фирмата е пълна смешка. Назначават се само тъпанари на отговорни позиции. Страшно много им куцат кадрите особено на по-отговорни позиции. Не могат да обелят и дума а само мучат. И от тях се очаква да управляват хора?

С участието си в "Мениджър за един ден" аз видях как се случват нещата от гледната точка на управителя. Макар и за един ден управителя на Технополис успя да ме въведе в дейността на фирмата. Запозна ме със задълженията на един управител и видях как той действа в различни ситуации. Останах неочаквано доволен от наученото.