Technopolis / Технополис /img/frontend/nomap.png"

Technopolis / Технополис

Заплатата е минималната. Уважението е кръгла нула. Служителите там постоянно те гледат на кръв. Фирменото им обучение също е кръгла нула. След като почти нищо не е обяснено като хората по време на обучението постоянно заплашват с уволнение.

Не съм срещала такова ужасно отношение работник-управител.Повечето ми колеги ме гледат на криво през повечето време.Не бих препоръчала технополис.

Не препоръчвам технополис.

Много несериозни още прес да започнеш работа при тях. Кандидатстваш за работа за онлайн магазина им. Обаждат ти се, канят те на интервю. Уговаряте се. Отиваш навреме на срщата, макар да е един от най-студените дни и да идваш оъ другия край на града, сменяйки 3 вида транспорт. Никой не те посреща. Звъниш. Не ти вдига. Чакаш. Чакаш... Благоволяват да слязат да те вземат. Започват с лош коментар за предишния кандидат.
Сядаш. Мълчат. Сещат се, че са те викнали на интервю. Да разкажеш за себе си. Разказваш. Те нищо конкретно не могат да ти обяснят за позицията. Нищо конкретно не се иска и от теб. Не знаят какво да кажат. Не знаят какво да питат. Знаят само, че освен за Технополис ще обслужваш и Практикер. А смените са по 12 ч. В процеса на разговора разбираш, че до офис/администрация се само като си вече техен служител и не допускат външни хора... Питат те каква заплата опакваш - ти проявяваш смелост и безразсъдство - казваш честно, както и че държиш на редовни осигуровки. Те смутено ти кимат. Разговора уж е добре. Обещават, че ще ти се обадят дори и при отрицателен отговор. Ти ги хвалиш, за което, защото смяташ, че така е най-коректно... Казват приблизителен ден..
Чакаш. Чакаш... Не се обаждат. Виждаш, че обявата я няма. Чакаш... Минават 2-3 дни. После пак се появява. После пак я няма. Решаваш да се обадиш ти. Не видигат. След няколко дни пак се обаждаш. Изключват ти.
Каквото и да кажа в случая ще е малко. Толкова ли е сложно да се обадиш на неодобрените канидати и да кажеш, че си избрал по-подходящ
кандидат (дори и да не си избрал никого, или да е било проформа интервю за вътрешен човек с цел да се разбере за каква заплата са готови да работят хората на тази позиция), най-малкото поне от уважение, че някой е дошъл на минусови температури, отделяйки време и средства да дойде. Много несериозно, некоректно, обидно и дори грубо отношение. Сякаш някой се е натрапил да отиде и да им проси работа, а не те да го канят на интервю. Хубаво, че липсата на отговорност и коректност се проявяват още на този етап.
Не си губете времето въобще да кандидатствате. Загуба на време.
Нещо куца в системата.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Работих известно време в магазина.
Напуснах по собствено желание.
Работил съм и на други места и на различни длъжности , но таково отношение към подчинени не съм срещнал!
В магазина цари омраза и лицемерие между колеги (по голямата част).
Но както се казва в поговорката че рибата се умирисва от главата ...
За мен Боби е за лечение!
Пълен ПСИХОПАТ!!!

Реших да си закупя малък електроуред от магазина на бул.Цар Освободител 267, за съжаление в търговския обект не успяха да намерят 30 минути артикула, при налични 4 такива (по тяхната система) и като цяло ме изпратиха да си ходя. Реших да поръчам продукта online, с цел да избегна всичко това по-горе и след 13 дневно чакане ми доставиха уред със следи от изпускане, драскотини и следи от експлоатация. Помислете следваият път, когато решите да похарчите някаква сума в тази верига, аз едва ли бих повторил!

Комар та си не гледаш фирмичките който подържаш в Монтаня и инсталацииките на лаптопите в магазина та се занимаваш с глупости!

ДО Ръководството на Технополис Монтана!
Това е пародия което се случва в магазина ви!
Не компетентни продавачи,едно пълно човече май управител го играе,леко изпотено с надменно поведение не може да даде адекватен отговор каквото и питане да имам!

Пълни мършляци може ли да те осигуряват на минималната заплата и да имат изисквания до небесата компетентност ала бала и да те изгонят за нищо без да си виновен ай сиктир!!! Боклуци!!!