EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп /img/frontend/nomap.png"

EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп

Добър анализ на г-н Илчев! Такива г-н "Илчевци" за съжаление ги има във всяка бг фирма, фирмичка, организацийка, държавна институция. Модата да си медАджер, менЕжерче и други величаещи титли в БГ е в апогея си, нищо че по класификатора на професиите се водят разсилни. Въпросите са защо се допуска тези хора да вървят нагоре, кой го допуска и как. Нали има модерни HR отдели, които освен другите си задължения трябва да оценят и мотивират безпристрастно хората. Къде са висшите менАджерчета, които го допускат? Много фирми в БГ с чисто балкански манталитет на търговийка, с привнесени практики отвън с безволеви и безхаберни хора начело не дават пет пари за правилата. След човека от Божурище е писал някакъв човек тип съветник-анализатор. Господа и дами, ясно ли Ви е че БГ голям процент от дневния паричен оборот е от търговийка - вафлички, пиратки, хлебец, автосервизи (части за коли), т.е. добрите търговци организират продажбите водени от добри мениджъри. Но по стара нашенска традиция менАжерчетата пречат на добрите търговски практики, а не ги налагат като ежедневие. В повечето чужди фирми фийлд тъговците са хората зад които стои останалият персонал, докато в БГ търговците са необятно поле за експерименти, стратегии, тактики и сейлс планчета. Рядко някой събира адекватно информацията от търговците за пазара, конкурентите и ги анализира печелившо. Така че не се сърдете на човека от Божурище, а му благодарете за информацията и се възползвайте от нея. Дали е писана във форум, дали е казана на уше информацията си е информация. Който не иска да се възползва от нея и на тоалетна хартия да му се напише той няма да я използва като информация а по предназначение, прието за тоалетната хартия.
Аман от мастити менАджерчета, директорчета, регионални ръководители и всякакви безхаберници!

Пиша като клиент на Евромаркет. Използвахме услугите на Евромаркет и останахме изключително недоволни. Съветите за подбор на техника бяха извънредно непрофесионални, а отношението на част от ръководния персонал-неадекватно. Не искам да обиждам никой, но, че има проблеми във фирмата се вижда и отстрани. Обстановката е сложна навсякъде, но поне може да се компенсира с по-добро управление. Обръщайте повече внимание на и без това намалелия брой клиенти. Билбордовете пръснати навсякъде не помагат. По-добра реклама от тази на клиентите-няма.
Честно казано не бихме се обърнали към Евромаркет за напред. Не бихме ги и препоръчали.
Дано някой обръща внимание на такива коментари, защото те са полезни. Успех все пак!

Ама верно сте обърнали този сайт на "кошче за душевни отпадъци"!!!
Давайте нормална и проверена информация,на това може би разчитат и бъдещи Ваши колеги,и настоящи или бъдещи Ваши клиенти.Място за "психологични" съждения и душевни терзания няма.
Клоуни,да и ние си имаме,ама и това си е вид "изкуство",не всеки го владее,важно е колко "билетчета" ще продаде цирка!

Супер пак разбихме конкуренцията на панаира. Толкова много площ супер. Панаир като на Панаир. А кои са най-големите клоуни и циркаджии на панаира. Разбира се че познахте, пак сме ние от Евромаркет. И няма как да не се поклоним на най-големият, най-смешният клоун и на този панаир : г-н .... Всички знаем кой е той. Е успешен пореден Панаир, колеги клоуни.

Вярно лие,че мениджърът на отдел "компресори" Данаил Димитров не е вече във фирмата?Или е на друга позиция?

кандидатствам за ПР отдела, чух много слухове, кои отрицателни, кои положителни, за фирмата. Някои има ли представа какви са условията? Тук виждам нещо за заплата от 500 лева, което е смешно за фирма от такъв калибър... И тези заплати за всички служители ли са или само за определени, защото за такава заплата никой уважаващ себе си ПР няма да се съгласи да работи... И колко ПР-и има? Няколко, един или?
Дано някой да ми отговори...

Радвам се 4е ве4е на сьм Евромаркетка вьпреки всичко тази жена я уважавам много. Останалите не заслужават. До преди един месец ськращаваха поголовно, сега се пускат обяви, 4е фирмата се разраства и набира служители. Просто не е честно спрямо тези дето ще се подлъжат и ще се навият да бачкат там. Прочетох мнението за данъчната измама да това е факт, но се оказа, че вьпреки опитите на тези, които не си подписаха споразуменията да доведат инспектори, нямаше резултат и всички бяхме в кюпа на тези, които прикриват това деяние, а тези които останаха след юлската сеч, продьлжават да са в този списьк. За сьжаление ние всички имаме вина и не е луд този, който яде баницата. Жалко за фирмата, имаше потенциал, сега остана само екип от близки и приятели на приятели, които все някак ще свършат някаква работа. И не е необходимо да изливане гнева си вьрху рьководния персонал, те просто сами ще се закопаят.

Здравейте всички,
обръщам се към БАЙ БЛАГОЙ с един единствен въпрос:
Ти приятелю, след като имаш такова мнение за фирмата, която те храни, какво правиш там?!
Изказването ти показва само едно – липса на себеуважение!
„Черната дупка“, както я наричаш, успява да изхрани теб и другите 500 служители. Дали не е по-добре да впрегнеш усилията си в усилена работа или в търсене на друга фирма, където може и да получаваш „благинки“, но май не ти стиска, защото е повече от сигурно, че сега в ЕМ получаваш много по-висока заплата от сумата, за която пишеш.

Първо към "няма значение" - Приятелю/приятелко, очевидно, че работиш за Евромаркет в отдела драскачи, който се занимава със спам по форумите  -възвеличаването на "великата" фирма, като се опитвате да хвърляте прах в очите на потенциалните бъдещи "риби", които щели да се редят на опашка пред вратите на ЕМ за 500 лв на месец (любимата фраза на г-н Илчев). Едно нещо се чудя - предполагам, че и на теб ти е досадно да се ровиш по форумите и да пишеш глупости и да заблуждаваш хората, че това е "мечтаната фирма-работодател"...."да ама не", както е казал един журналист. Балонът се спука и фирмата продължава да затъва и ще продължи..
Към "BBB"  -  На теб мога да ти кажа - ако искаш пробвай се..... ако желаеш да се държат с теб като с парцал, ако искаш да ти плащат мизерни пари и да те осигуряват на минимална заплата, ако те кефи да си плащаш като ползваш служебна кола и служебен телефон, ако обичаш да лижеш задници, ако нямаш нищо против да ти обещаят нещо, а да се случи нещо съсвсем друго.....както и много други "благинки". Ако тези "социални придобивки" те кефят - това е твоята фирма!
И накрая, искренно се надявам фирмите партньори(доставчици) на ЕМ да се осъзнаят и да си намерят друг партньор в БГ. И ще го направят, защото няма още дълго време да търпят да не им сеп плаща за доставена стока в продължение на месеци и години. Евромаркет е една "черна дупка", в която всичко само потъва и нищо не излиза.
Върхът на всичко беше промяната на трудовите договори с цел намаляне на оосигурителния доход наполовина или повече, като остатъка от парите се плаща "на ръка", за да се пести от данъци и осигуровки. Това, приятели се нарича: ДАНЪЧНА ИЗМАМА  в особено големи размери! И бъдете сигурни - скоро ще им излезе през носа!

Здравейте на всички.
Искам да знам, защо никой не отговаря на кандидатите за работа когато ви питат за работните условия?
Аз кандидатствам за търговец в София и искам някой компетентен, навярно бъдещ колега да ми обясни ситуацията.
Благодаря ви предварително.