EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп /img/frontend/nomap.png"

EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп

Здравейте Уважаеми колеги,
Казвам се Николай Симеонов и имах честа да работя в групата на Евромаркет като Мениджър Ключови клиенти.Тази длъжност заемах в Евромаркет Кари с Изпълнителен Директор Николай Станчев.
В Евромаркет постъпих защото виждах потенцяла, широката гама продукти и завидните темпове на развитие.
След като започннах работа още от първия ден ми стана ясно, че начина на работа и размаха на Евромаркет е в десетки пъти по-голям от това което си представях преди това.
 Евромаркет за мен работи като една добре смазана машина, като с тези думи не преувеличавам видяното от мен.
Относно колегите бих казал че още от първия ден на самото ми представяне бях посрещнат изключително добре, бих казал завидно!Екипа от хора е професионално подбран и всеки си знае мястото в този млад и добре сплотен колектив.
Всеки който желае да израсне професионално и да надгради, мястото му е в Евромаркет Груп!
Специални Благодарности изказвам към Изпълнителния Директор Николай Станчев,Мирослав Петров,Ангел Ангелов и към целия колектив на Кари , искам да знаят че винаги в мен ще останат топли чувства към тях.
Желая ви много Успехи!
Николай Симеонов

Не съжалявам за времето прекарано в ЕМ, научих много, израстнах в личностен и професионален аспект.
Очевидно нещо в момента куца като цяло, щом хора а авторитет и на високи позиции си събират багажа.
Пожелавам успех на всички настоящи и бъдещи колеги и не забравяйте: има и по-хубави места под слънцето!!!

Уважеми бивши и настоящи служители,кандидати за работа и клиенти.
Като човек работил за тази компания в продължение на 4 години мога да кажа ,че това е фирма с огромен потенциал и ресурс.Но като всяка голяма компания е доста тромава при вземането на определени решения. В голяма степен проблемите с "непрофесионалните"съвети и оферти се дъжат на неправилно задание или поради търсената минимална цена.
Това е компания в която може да се научи много,да се придобие опит, рутина и постоянно да се усъвършенстваш,разбира се ако си настроен за това.Поне за мен Евромаркет бе Висша Търговска Школа.
Относно работата в екип мога да кажа ,че имах честа и удоволствието да работя в офис Варна под ръководството на инж.Тома Томов -Човек знаещ и можещ да управлява мотивира и сплотява предоставения му човешки ресурс.Същото мога да кажа и за управлението и колегите от компресорс на които оперативно бях подчинен.
Е тук някой ще пита- защо напусна като всичко е ОК.
Отговарям-По прични от личен характер.
Много неприятно ми става като чета коментарите изпълнени със злоба и обидни квалификации,при това писани от хора зад псевдоними.
На тях ще кажа:                                                                           Злобата и анонимноста няма да Ви направят по уважавани и ценени ,а само по безлични и лутащи се от фирма на фирма и пишейки анонимка след анонимка в настоящия форум.
Поздрави на всички

Време е да кажа и аз няколко думи за Евромаркет.
Токова простотии и то откровени се пишат,че чак не е за вярване!
Какъв е смисълът да се плюе ......ами кажете нещо позитивно. Голяма фирма, стои здраво на пазара.....лидер! Нормално е да има проблеми. В коя фирма ги няма? Ако някой не му харесва нещо да напусне и да си търси късмета. По стар Български обичай ние ще плюем  когато фирмата ни плаща заплатата и пак ще плюем когато не сме на работа. Тоест винаги плюем. И за това живеем в една оплюта държава. Срамота.
Колко фирми има на пазара, които да се задържат над повърхността и да търсят развитие , да търсят нови пазари и т.н
Ами нормално е да има промени от време на време ( и организационни и други). Бизнеса се равива и променя непрестанно, не може да се стои на едно място. Трябва бизнеса да е гъвкав. А какво коства на Мениджърите да движат фирмата напред мислите ли.......всеки служител вижда само нещата на повърхността.
Нека всеки честно да се замисли дали е бил истински активен по време на работата си. Ама честно ......ей така пред себе си. Аз например ще призная , че сега като се замисля не съм бил 100 % активен. Така, че нямам право да плюя. Когато си дал наистина всичко, тогава може би имаш право и на по друго мнение. Разбира се сега много хора ще ме упрекнат и ще спорят а и ще плюят отново.
Но факт е, че фирмата е голяма, силна и е лидер на пазара ......а това с празни приказки и непрофесионализъм не става! Четох, че имало голяма политическа подкрепа. Хахахахха Ами къде в съвременният свят и бизнес няма взаимовръзка между големите фирми и правителството? Има ли друга логика. Нали тази държава се движи и от двете страни. Правителството има ли сметка да се държи като ощипана мома с едрият бизнес. Как ще се върви напред тогава? Като се спъва бизнеса ли ?
Не ми се пише повече, няма смисъл..........който има какво да открие в писанията ми нека да го открие. Аз поздравявам управлението на Евромаркет.......искат се и професионализъм и здраво дупе за да се прави подобен бизнес. Очевидно те го имат.........а пък аз знам, защото все пак бях част от екипа.
Поздрави и успех на мениджърите)

Не разбирам защо повечето ( да не кажа всички ) 'писатели' стоят зад псевдоними, колеги, проблемите трябва да е решават а не да се споделят във виртуалното пространство. Работех почти 5 години в Компресорс, бяхме стегнат и работоспособен екип, мога да кажа на всички, че които се раздава в работата си, не остава незабелязан от 'Ръководството' . Чета неща от които ми настръхват косите, не мога да повярвам на 'творбите' на бивши колеги и най вече на публикуваните предположения ( да не кажа неистини ). Ако сте от хората, които наблягате на работа, имате визия за бъдещето и знаете как да се случват нещата - Няма да останете разочаровани от Евромаркет. Обратно ако сте от хората за които е важно да се идва в 9.00 , да се обядва , да се ползва обедна почивка и да си хванете автобуса без да сте довършили задълженията за деня - няма да мръднете нито в заплатата, нито бонуси чакайте.
Всички ще питате, тогава защо напусна : отговорът е прост - Появи се предизвикатество - работа в голяма мутинационална компания, предоставяща много възможности за развитие и съответните отговрности, така че рискувах и успях.
Мога да заявя на всички, че опита от Евромаркет в момента много ми помага, не подценявайте компанията и моля не пишете глупости и неверни неща.

Поздрави
Д.Димитров

Здравейте.Поканиха ме на интервю за работа в Пловдивския офис.Някой ще каже ли нещо по отношение работата,атмосферата,колектива .....

абе, що занимавате хората с тази измислена фирмичка. никой уважаващ себе си човек не работи там. в тази фирма само некадърници работят и се издигат. тези хора лесно се манипулират и всичко може да се отдаде на тяхната грешка. чудя се кога ли ще я фалират тази фирма. замисляли ли сте се що толкова мениджъри има в тази фирма? дай му на глупака власт, па му гледай сейра!

Уважаеми господа велики мениджъри , ваше превъзхоителства дами и господа,
Някога правили ли сте равносметка, анализ...........тези думи познати ли са ви?
Ако служителите, които освобождавате си намират работа веднага , постигат високи резултати в своите настоящи фирми ( например най-добрите в България , в региона и т.н) заемат и по-високи постове..........дали има някакъв проблем във вашата оценка за тези служители , дали е така? Защото във величината на вашите уникални бизнес модели и решения, бонусни схеми и взаимоизключващи се заповеди на парче, може би изпускате нещо? И в крайна сметка един сериозен мениджър- собственик, който сам си е изкарал парите, не планира ли бизнеса си и краткосрочно , но и дългосрочно. И изобщо кадрите имат ли роля в бизнеса? Или Сталин е бил в заблуждение, когато е казал , че кадрите са всичко?
Има незаменими хора, разбира се . Противното е тъпотия. Хората са различни : и външно и като качества. Така че много е важно, кой сте наели и е важно да го запазите, ако можете да го оцените. Иначе има ли смисъл да наемате студент от Харвард.............като в Бургаският свободен университет е пълно с кадри. Смешно , нали ?
Много здраве от бившите служители на тази велика и уникална "търговска"фирма. За съжаление това е Българският модел и за това няма реална икономика.
Амин

Сега искам да напиша моето мнение за въпросната фирмичка. Бях кандидат за работа във въпросната фирма за нова позиция в търговският отдел, имах големи очаквания заради името ЕВРОМАРКЕТ, които не се сбъднаха и ме разочероваха адски много. Първото което ми направи лошо впечатление е че отидох на време за интервюто а трябваше да изчакам докато си изпушат цигарите. После ми се връчи анкетна карта, в което няма нищо лошо. Но съдържанието на въпросната анкетна карта беше просто без коментар. А ето какво беше: ЕГН( което е напълно забранено да искат), въпросите:
1. Женен ли сте. 2.колко деца имате 3. Под наем ли живеете 4 имате ли кола. 4 имате ли компютър. 5. имате ли заем - размер( за да видят колко зависите от заплатата си) 6 жена ви каква професия има. 6 доход, 7. родители имена и възраст (ако са много възрастни не било добре за вас ми обясниха, защото ако се случило нещо с тях трябвало да се грижите за тях и нямало да можете да раздавате за Евромаркет)
От всички тези въпроси на мен ми стана ясно едно че си търсят роб, които да работи за тях денонощно. които няма жена, деца, родители и мисли само за божествената Евромаркет.
После ми се каза, в колата има ГПС и аз ами ок, и се следяло каде ходиш. После че се налагало да се водят обучения в събота и неделя през всеки месец, после че инвентаризация се правела пак през почивните дни. И че неможеш да си вземеш отпукс ако не се наредиш след всички лизачи в офиса.
За мен стана ясно че тази фирма неструва, пълна експлоатация за 1000 лева които ако не си изпълниш таргета ше видиш през крив макарон.
относно професионализма просто няма какво да говоря под -0
най-жалкото интервю на което съм ходил, съветвам всеки уважаващ себе си човек да не си губи времето с тях.

Абе тази смешна фирма още ли ви занимава с мениджърски събирания , където Фидел , пардон Илчев говори по 7-8 часа. Хахахахахха
Няма смисъл да пишете в тези форуми. Няма логика никаква да се оставят кадърни хора да напускат а очевидни и доказани идиоти да са ръководители ! Няма и никъде по света няма такъв тип мениджмънт!
Тоест нещо не е наред във фирмата.........а какво е то , нека всеки сам прецени ( който може)
Айде наслука и поздрав на Фанито..........тя си знае )