EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп /img/frontend/nomap.png"

EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп

Здравейте заплатата за търговски специалист дали стига до 1000лв чиста за София?

Здравейте Евромаркет медиа, комунизма си отиде дами и господа отдавна, колкото и да се опитвате с предварително написани и нагласени мнения да скриете начина на работа, кои хора успяват в Евромаркет, колко достойни хора загубихте и защо, по долу са описали в детайли. Г-да кандидатстващи, дръпнете курсора 4-5 страници по на зад, там е истината. Успех!
А до мениджмънта, тепърва ще берете и осъзнавате плодовете на вашите решения в южна България...
\n

Защо не си пиша името, няма как, така ни научихте !

Много ще е полезно някой , който е запознат да предостави малко повече информация за позицията " СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ ИНДУСТРИАЛНА ПОЧИСТВАЩА ТЕХНИКА KAERCHER".
Какво представлява самото обзавеждане, за типа на работата е ясно какво е, но все пак нова позиция ли е това,нивото на заплащане, оборудването с което се работи, както и условията на труд. Всякаква информация ще е полезна. Благодарности на всички, които ще се отзоват.

Уважаеми Smile,
След моят пост всички започнахме да се представяме с истинските си имена и да пишем реални неща, които сме преживяли работейки в екип.
Не можах да се сдържа на коментара ' защо всички положителни мнения звучат еднакво' да не смяташ че се пишат от един и същи човек ?
Един съвет, за да си решаваш проблемите не се крий зад накакъв 'nick' а ги излагай и споделяй.

Поздрави
Данаил

Здравейте Уважаеми колеги,
Казвам се Николай Симеонов и имах честа да работя в групата на Евромаркет като Мениджър Ключови клиенти.Тази длъжност заемах в Евромаркет Кари с Изпълнителен Директор Николай Станчев.
В Евромаркет постъпих защото виждах потенцяла, широката гама продукти и завидните темпове на развитие.
След като започннах работа още от първия ден ми стана ясно, че начина на работа и размаха на Евромаркет е в десетки пъти по-голям от това което си представях преди това.
 Евромаркет за мен работи като една добре смазана машина, като с тези думи не преувеличавам видяното от мен.
Относно колегите бих казал че още от първия ден на самото ми представяне бях посрещнат изключително добре, бих казал завидно!Екипа от хора е професионално подбран и всеки си знае мястото в този млад и добре сплотен колектив.
Всеки който желае да израсне професионално и да надгради, мястото му е в Евромаркет Груп!
Специални Благодарности изказвам към Изпълнителния Директор Николай Станчев,Мирослав Петров,Ангел Ангелов и към целия колектив на Кари , искам да знаят че винаги в мен ще останат топли чувства към тях.
Желая ви много Успехи!
Николай Симеонов

Не съжалявам за времето прекарано в ЕМ, научих много, израстнах в личностен и професионален аспект.
Очевидно нещо в момента куца като цяло, щом хора а авторитет и на високи позиции си събират багажа.
Пожелавам успех на всички настоящи и бъдещи колеги и не забравяйте: има и по-хубави места под слънцето!!!

Уважеми бивши и настоящи служители,кандидати за работа и клиенти.
Като човек работил за тази компания в продължение на 4 години мога да кажа ,че това е фирма с огромен потенциал и ресурс.Но като всяка голяма компания е доста тромава при вземането на определени решения. В голяма степен проблемите с "непрофесионалните"съвети и оферти се дъжат на неправилно задание или поради търсената минимална цена.
Това е компания в която може да се научи много,да се придобие опит, рутина и постоянно да се усъвършенстваш,разбира се ако си настроен за това.Поне за мен Евромаркет бе Висша Търговска Школа.
Относно работата в екип мога да кажа ,че имах честа и удоволствието да работя в офис Варна под ръководството на инж.Тома Томов -Човек знаещ и можещ да управлява мотивира и сплотява предоставения му човешки ресурс.Същото мога да кажа и за управлението и колегите от компресорс на които оперативно бях подчинен.
Е тук някой ще пита- защо напусна като всичко е ОК.
Отговарям-По прични от личен характер.
Много неприятно ми става като чета коментарите изпълнени със злоба и обидни квалификации,при това писани от хора зад псевдоними.
На тях ще кажа:                                                                           Злобата и анонимноста няма да Ви направят по уважавани и ценени ,а само по безлични и лутащи се от фирма на фирма и пишейки анонимка след анонимка в настоящия форум.
Поздрави на всички

Време е да кажа и аз няколко думи за Евромаркет.
Токова простотии и то откровени се пишат,че чак не е за вярване!
Какъв е смисълът да се плюе ......ами кажете нещо позитивно. Голяма фирма, стои здраво на пазара.....лидер! Нормално е да има проблеми. В коя фирма ги няма? Ако някой не му харесва нещо да напусне и да си търси късмета. По стар Български обичай ние ще плюем  когато фирмата ни плаща заплатата и пак ще плюем когато не сме на работа. Тоест винаги плюем. И за това живеем в една оплюта държава. Срамота.
Колко фирми има на пазара, които да се задържат над повърхността и да търсят развитие , да търсят нови пазари и т.н
Ами нормално е да има промени от време на време ( и организационни и други). Бизнеса се равива и променя непрестанно, не може да се стои на едно място. Трябва бизнеса да е гъвкав. А какво коства на Мениджърите да движат фирмата напред мислите ли.......всеки служител вижда само нещата на повърхността.
Нека всеки честно да се замисли дали е бил истински активен по време на работата си. Ама честно ......ей така пред себе си. Аз например ще призная , че сега като се замисля не съм бил 100 % активен. Така, че нямам право да плюя. Когато си дал наистина всичко, тогава може би имаш право и на по друго мнение. Разбира се сега много хора ще ме упрекнат и ще спорят а и ще плюят отново.
Но факт е, че фирмата е голяма, силна и е лидер на пазара ......а това с празни приказки и непрофесионализъм не става! Четох, че имало голяма политическа подкрепа. Хахахахха Ами къде в съвременният свят и бизнес няма взаимовръзка между големите фирми и правителството? Има ли друга логика. Нали тази държава се движи и от двете страни. Правителството има ли сметка да се държи като ощипана мома с едрият бизнес. Как ще се върви напред тогава? Като се спъва бизнеса ли ?
Не ми се пише повече, няма смисъл..........който има какво да открие в писанията ми нека да го открие. Аз поздравявам управлението на Евромаркет.......искат се и професионализъм и здраво дупе за да се прави подобен бизнес. Очевидно те го имат.........а пък аз знам, защото все пак бях част от екипа.
Поздрави и успех на мениджърите)

Не разбирам защо повечето ( да не кажа всички ) 'писатели' стоят зад псевдоними, колеги, проблемите трябва да е решават а не да се споделят във виртуалното пространство. Работех почти 5 години в Компресорс, бяхме стегнат и работоспособен екип, мога да кажа на всички, че които се раздава в работата си, не остава незабелязан от 'Ръководството' . Чета неща от които ми настръхват косите, не мога да повярвам на 'творбите' на бивши колеги и най вече на публикуваните предположения ( да не кажа неистини ). Ако сте от хората, които наблягате на работа, имате визия за бъдещето и знаете как да се случват нещата - Няма да останете разочаровани от Евромаркет. Обратно ако сте от хората за които е важно да се идва в 9.00 , да се обядва , да се ползва обедна почивка и да си хванете автобуса без да сте довършили задълженията за деня - няма да мръднете нито в заплатата, нито бонуси чакайте.
Всички ще питате, тогава защо напусна : отговорът е прост - Появи се предизвикатество - работа в голяма мутинационална компания, предоставяща много възможности за развитие и съответните отговрности, така че рискувах и успях.
Мога да заявя на всички, че опита от Евромаркет в момента много ми помага, не подценявайте компанията и моля не пишете глупости и неверни неща.

Поздрави
Д.Димитров

Здравейте.Поканиха ме на интервю за работа в Пловдивския офис.Някой ще каже ли нещо по отношение работата,атмосферата,колектива .....