в. ПАРИ /img/frontend/nomap.png"

Като нищо в. Пари може да се опитва да зарибява стажанти с обещания, за да пести пари. Вестникът е в незавидно финансово положение и има некомпетентна главна редакторка / изпълнителна директорка, която няма ясна представа на кой свят се намира. Жалко за изданието и за хората в него.

Бях удобрен за едномесечен стаж с уверението, че се търсят хора за постоянна работа след приключване на стажа. По време на т.нар.работно обучение на практика те използват на 100% като преводач и те публикуват, без дори дума на обяснение от редакторите за техните критерии или някакви насоки. След като прекия ти ръководител те увери, че "ставаш" и е 2-5% вероятността да не подпишеш договор, фин. директор ти заявява, че ИЗОБЩО НЯМА БЮДЖЕТ ЗА НОВИ ЩАТНИ СЛУЖИТЕЛИ. Вярвам, че обяата ще се завърти отново из сайтовете за подбор на персонал и реших да споделя опита си. Успех на следващите!!!

Не съвервам никой да се хваща с този вестник. Заплатите са безобразно ниски. Работещите са симпатични обаче не се задържат много. Новите шефове са извадили голямата метла и редовно метат цялата стълба додолу. Махат стари, над 35 години, и от стария екип. Който се е спасил досега, добре е.

Вестник "Пари" в момента е много зле, и като работна среда, и като заплащане - не съветвам никого да си търси работа в "Бизнес Медия Груп"- АД. Лицето В.П. се изнесе от вестника, направил гушка, а "кораба" напуснаха и главният редактор - послушкото Стефан Неделчев (едно голямо недоразумение между другото в бг журналистиката), административният директор, както и други хора. Не е ясно кой ще поеме вестника. Всъщност вестникът загуби читатели и пазарни позиции (не че е бил някакво влиятелно издание) през последните 6-7 години, а по-лош мениджмънт като този в последните 5 г., в."Пари" не е имал никога в своята недълга история. Недалновиден изпълнителен директор, неценящ талантливите си кадри, слаб главен редактор, неразбиращ нищо от финанси и икономика и т.н. Абсолютна шуробаджанащина цареше във вестника, поне до неотдавна беше така.... И нека да си дойдем на думата - във вестник "Пари" не се правеше и в момента не се прави никаква истинска журналистика. Днес се срамувам, че бях в това издание - беше поредното ми работно място, но така се случи. Все се заричам да не работя за пишман-работодатели като Валентин Панайотов, но повярвайте ми, изборът на столичния медиен пазар не e много голям...

Супер е във вестника стига да имаш желание за работа. На Violin мога да й кажа, че за правенето на нищо няма как да й се плаща нещо. Няма незабелязана добре свършена работа, която после да не се отчете на банкомата. Жалко, че идват нови собственици и ще трябва да се разделим. Страхотна атмосфера и добри приятели... с малки изключения;). Вярно е, че няма добри професионалисти, но всеки има шанса да покаже на какво е способен.

Изключително слаб топмениджъмънт, ниско заплащане, журналистите не се уважават и ценят, а съдържанието на вестника с малки изключения е слабо. Много малко професионалсти са останали в изданието, поради неумението на мениджмънта да оценява кой струва и кой не. Или пък, защото не му пука какво излиза във вестника. Въпростъ е само да излиза, и да се правят пари. И до кога така ...?

Struva si. Dobar ekip ))))

Заплащането е много ниско да не говорим за бонусите който забравят да добавят към заплатите. Има найстина свестни хора в този вестник но се броят на пръсти, тъй като царува "Шуро-Баджанащина". Няма управление и развитие за кадрите си, никаква фирмена култура, а що се однася до уважение към служителите и това няма! Всичко в тази фирма е позьорщина и дилетанство.

част от колегите си заслужават, но до тук! заплатите са наистина малки, нямат никаква политика за кадрите си, никакъв мениджмънт, никакво уважение към дългогодишните си служители!!! жалко за доброто име и представата, които май остват някаде в миналото!

на мен ми харесва:)