ИНОТ-КАРАДЖОВА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИНОТ-КАРАДЖОВА ЕООД

Здравеите, честно да ви кажа, ако работиш добре във фирмата, си добре подплатен и всичко е ОК, но ако не работиш и скатаваш не е добре за теб, и след време си аут. Работил съм и другаде и пак се повтаря същата схема. Абе общо взето положението е, че 'които не работи, няма да яде'; така че стига сте чели ами се хващаите на работа. Хаиде чао.

Здравейте! Обадих се по обява за работа в брокерска къща "ИНОТ - Караджова"и ме наеха...даже много лесно.Работих 2 седмици и за това време съм ползвала само по 30 мин. обедна почивка, през другото време само работа - пипкава, неорганизирана, тяхна програма, техен сайт, 10 техни пощи и тетрадки, в които се внася информацията на ръка.На всички места е една и съща информация, която пиша, освен това и аз четях обявите в Марица, Пловдивски имоти, Куриер...публикувах обяви, редактирах..ужас.Много натоварено като време и накрая се оказа, че две седмици са време за обучение и не ми се плащат.Без да ме питат и без аз да искам станах спонсор на фирмата.А иначе заплатата беше чисто 250 лв.