Areon / БАЛЕВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Areon / БАЛЕВ ЕООД

Здравейте момчета работещи в Балев , радвам се да се запозная с вас,но загубихме  на 05.08.2009 Калоян Кирипов в една нелепа катастрофа и от тогава на сам живата ми се промени повярвайте ми ,аз съм негов първи братовчед и много ме боли.Знам от него че сте много добри профисионалисти но обеден съм че той продължава да е един от вас.Никога не го забравяйте ,той говореше само суперлативи за вас той се гордееше с вас.Много ми липсва КОКО и не мога да го забравя немога .Искам да изкажа мойте големи саболезнования на моя втори брат КОКО ,че винаги ще ми ипсва и никога няма да го забравим защото той беше много талантлив ,но съдбата реши да ни го вземе ,момчета моля ви ако случайно минавате покрай родния му град Полски Тръмбеш ,отбийте се на гроба му той ще се зарадва защото ,винаги се е гордеел  с вас  и така ще бъде.Много ви благодаря знам че Коко ще се зарадва .......

Фирмата е много добра и всеки, който прояви старание и търпение ще получи шанс за развитие. Има една дузина работещи на различни нива във фирмата с 10 и повече години стаж. Аз съм един от тях и съм много доволен от отношението на работодателя. Един пример: не зная да има случай в който заплащането да е било изключително от самото начало. Има доста обаче, които са стигнали до добро заплащане след, като са показали лоялност и качества. Нека да кажем още нещо: колко пъти са закъснявали заплатите? Няма такова нещо. Затова и толкова много хора си тръгват в търсене на по-добро място за работа и не след дълго се връщат пак в същата фирма. Има добра среда от млади хора. Приятно е за работа и аз лично ходя с удоволствие на работа. Пожелавам същото чувство и на останалите колеги, които си мислят, че да ходиш на работа е неприятно.

Здравейте аз съм Крум Николов от Благоевград и кандидатствам за длъжността помощник-дистрибутор вав фирма БАЛЕВ ЕООД.Ще започна така ''ЗАПЛАЩАНЕ''-не може днес да започнеш работа и да очакваш милиони.Трябва да си заслужиш парите като покажеш,че си способен и кадърен и резултатите сами ще дойдат. ''УВАЖЕНИЕ''-то се гради с времето и трябва да си го заслужиш.''ПРИВИЛЕГИИ''-за да имаш привилегии трябва да покажеш и докажеш,че ги заслужаваш.''ФИРМЕНА СИГУРНОСТ''-вярвам и знам,че фирма като БАЛЕВ ЕООД я предоставя и цени своте работници.''СЪОТНОШЕНИЕ РАБОТА/СВОБОДНО ВРЕМЕ''-от интервюто,което проведохме разбрах,че се работи от понеделник до събота,което е савсем нормално и добре.''ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ''- за мен лично има добър потенциал за развитие стига да си упорит и да покажеш способност.''МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ''-все още не знам каде точно се намира офиса в Благоевград,но най-вероятно е избрано добро място.''КОЛЕГИ''-сигурен съм,че има перфектен колектив и всичко ще е добре.''РАБОТНА СРЕДА''-както казах все още незнам каква е работната среда и каде се намира точно офиса в Благоевград,но все пак фирма БАЛЕВ ЕООД се слави с отлично реноме.Това е моето лично мнение и се надявам да се присъединя към отбора на марка номер 1 за ароматизатори АРЕОН.

mno qka firma,mnogo qki aromatizatori,na4ina na rabota s distributorite e 4udesna,vinagi navreme v obekta,vinagi predlagat fakturi,prosto vsi4ko e na mn dobro nivo,nikoq druga firma zanimava6ta se s tozi biznes ne moje da im se konkurira v ni6to

zapla6taneto e mn malko za tez otrovi koito se di6at.za 6tqlo i ne6tqlo si pozvolqvat da te globqvat.raboti se postoyanno s1bota i ponqkoga nedelq v nito 1 cex nqma organizaciya TAM SAMO 6EFOVETE LAPAT PARITE A KARAT RAVOTNICITE DA IM V1R6AT RABOTATA

ЗАПЛАЩАНЕТО НА ЧАС Е 3 ЛЕВА БЕЗ УДРЪЖКИТЕ ЧИСТО Е ОКОЛО 2.50ЛВ-2.55ЛВ НА ЧАС

az li4no sam dovolna ot firmata,rabotodatelq i kolegite i mi haresva da rabotq v areon