Areon / БАЛЕВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Areon / БАЛЕВ ЕООД

Здравейте!
Посоченият по-долу линк красноречиво описва какво очаква кандидатите за работа.
Ако случайно не Ви провърви и сте одобрен за позицията, сами може да си направите изводите в каква "благоприятна" среда ще прекарвате голяма част от времето си.

Искам да разбера защо от февруари до средата на март излиза една и съща обява за дизайнер в такава голяма фирма цели шест пъти ?
Може би има назначен шеф или шефка на дизайнерския отдел, който(която) не желае конкуренция?
Иначе защо фирмата ще плаща такива разходи за обяви ?
Нима няма кадри за тази позиция ?
Или този който е назначен е бог ?
Да и какви са критериите ? Да си космонавт или джендър ?

Оправдания винаги се намират!
Но обществото винаги е служило на шепа избранници. Напоследък тенденцията е пълна деградация на индивида, не се ли подчини на общите линии на поведение! Инакомислещите никога не са били на почит и уважение, защото просто не са удобни!
Ако имаше повече зачитане помежду ни, щеше да е по-различно съществуванието ни!
За това трябва да намираме начини за развитие и оцеляване.
И повече увереност!

До АНОНИМНИЯ настоящ служител:От всичко,което си написал пич,заключавам че си абсолютен плазмодий без капка достойнство достигнал позицията си далеч не с професионални умения-това първо.Второ:като си бил толкова ценен и уважаван защо си работил "къде ли не"?За сравнение-работя от 15 години в норвежка фирма/J.Gran&co.,AS/и не мога да се оплача от отношението към мен,въпреки че норвежците не са хич очаровани от балканското население.Стигнал съм предпоследното стъпало от развитието което ми предлага професията и бранша ми и се удивлявам и дразня от мнения,изказани от безгръбначни като теб-и не,не са роби тия които са принудени да се гърчат на такива работни места и фирми-робът си ти,но не го осъзнаваш,за съжаление.Нямаш достойнството дори да се покажеш със собственото си име,нещастнико.
Айде, със здраве и изправи малко тоя гръбнак,че е срамота

Интервю като за НАСА, заплащане над минималното , но имаш удоволствието да се тровиш на воля.Ако си мазохист и искаш да ти стане нещо - работата е за теб!За тези пари които предлагат спокойно може да си намериш нормална работа.Както казва предния , който явно е началник някъде по веригата - никой не ви кара да работите на сила , вие сами се наказвате като се съгласявате на тези условия, те не са виновни.

Привет на всички бивши и настоящи колеги.
Чета и чета коментарите ви просто от любопитство.
Да всеки има право на мнение и може да се изрази, но не мисля че сте прави за много неща.
1-во миришело, алергии и т.н.
Колеги, никой не ви кара на сила да работите.
2-ро няма уважение, отношение...
Колеги вие там сте за да работите, уважавайте се след работа. Където и да работите дали в България или в чужбина, то вие сте роби. Ако не искате да сте роби, бъдете си сами шефове.
3-то мизерно било, мръсно било и т.н.
Колеги, това не ви е Шест звезди хотел. Там е работното ви място.
В тези форуми влизате и нареждате, то така е най лесно. Аз не съдя никого. Но хубаво ви беше като се издържахте с тези пари.
4-то - Уважение!
За да има уважение, научи се да уважаваш, за да те уважават.
Бъди естествен, бъди себе си, но бъди и сръчен и бърз.
5-то Натоварване!
Да има натоварване, като не ви се мъкнат кашони отидете да бъркате по 20 кубика бетон на ден за 30 лв.
За мързеливите и ленивите, дори ставането от леглото е натоварване.
Всички които се оплаквате тук сте мамини сукалчета. Абе излезте и си намерете работа, така като изливате слобата си към дадена фирма и работодател няма да нахраните семейството си.
Единствено съм отрицателен спрямо колегите - 90 % от колегите са - интриганти, клюкари, завистливи. Нямат смелост да ти кажат какво мислят за теб в очите ти и за това говорят само зад гърба ти. Това не е колектив.
Колектива се гради с доверие и задружна сила и сплотен екип.
И запомнете едно - Не мечтайте за постигане на по високи цели, мечтите си остават мечти. За да постигнете успех се борете, работете и вярвайте в собствения си успех.
Аз съм работил къде ли не, на всякаде съм бил оценен и уважаван, защото не се занимавам с селски интриги, а съм отишъл да работя.
Вие всички от единия край до другия край на България сте се събрали на едно място и само се лъжете взаимно и си чешете езиците.
Работа му е майката. Работата поддържа духа и тялото.
Не аз не съм луд... Вие сте мързеливи просто!

nfyjutuy nhgjt v sxea bjhjk nhyre vtugs bju

Тресе ги манията , че са някаква голяма корпорация, но по отношение на био продуктите цари пълен хаос. Ако ня бяха другите дейности, магазините просто нямаше да съществуват. Не е крайно лошо място за работа, просто не очаквайте много. Заплащането не беше мизерно, но не бих го нарекъл честно, понеже си има гърч. Най големият проблем са хората, които "организират" и "ръководят" нещата. Всяват напрежение и могат да предложат главно пълна аматьорщина.

По отношение на био продуктите, нещата са хаос. От страна на ръководството - неориентираност и аматьорщина. Магазините съществуват само благодарение на другите дейности. Заплащането в момента не знам как е, но не виждам как може да е справедливо, понеже гърч си има. Не е крайно лошо място за работа, просто не очаквайте кой знае какво. Иначе бяха много точни по отншение на договор, изплащане на отпуски и т.н. Но просто като в повечето фирмички, най-големият враг на работния процес, са тези които го "организират". Ставал съм свидетел как някой висш кадър изчезва по някаква причина и всички се самоорганизират и работата си върви.

уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу уууууууууууууууууу ууууууууууууууу