Areon / БАЛЕВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Areon / БАЛЕВ ЕООД

Това е вашето място ако сте съгласен/на да работите за минимална работна заплата и да слушате по цял ден турска реч защото 90 % от работничките идват с автобуси от Дългополските села и от околните цигански махали,а някои дори не могат да четат и пишат.Заплащането е мизерно,на всички по равно,независимо от това дали се скъсваш да бачкаш или си клатиш краката цял ден.Заплащането на операторите е малко по-високо,като там вероятността да ви одобрят ако сте с основно образование е по-висока отколкото ако сте с колеж.Така,че ако не ви се работи много и сте съгласен да взимате 900лв с години(а не стартова заплата както ви обещават при постъпването) това е вашето място.

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Пълен ташак. Не си губете времете да ходите на интервю. Пълна подигравка. Смешни пари. А Човешките им ресурси Десимира Велкова е пълно човешко недоразумение, рядко тъп човек, живеещ в соца.

От две години съм там,и вече съм си пуснала молбата.Пълна трагедия,никакво отношение от страна на началниците,абсолютни гъзоблизци.Има определени "хора",които са на мекото на хляба,всички други дупе да им е яко.Голямо текучество на хора.Последно време хора които са от повече от 10 години там,вече не издъжат и се махат.Там си добре ако ти е дълъг езика,обичаш да се натягаш на началниците и следователно нямаш никакво достойнство,ако притежавате тези качества,там е вашето място

Фирмата се промени много през последните години. За съжаление не към по добро. Дори високопоставени служители казват, че собственика вече не е човека , който вдъхновяваше всички. Според мен вече не е добър вариант за дългосрчни отношения.

Подигравка и загуба на време!Така бих описал интервюто което продължи малко над 1 час!!!

Цял час попълвах тестове, с какви ли не безумни въпроси,логически задачи и декларация за личните си данни!

Интервюто е групово и за самата позиция за която кандидатствах не казаха нищо, защото щяло да има второ интервю с одобрените кандидати и там вече щели да ни обяснят.

Както и други бяха коментирали тук,наистина има миризма на ароматизатори която се усеща още пред сградата а в самата сграда вече е много силна!

Казаха че до седмица ще се обадят на всеки без значение дали е одобрен или не.
Вече 3ти месец не са се обадили!

Бягайте дълеко ,дълеко ,дълеко

Каква е заплатата на химиците?

Здравейте!
Искам да споделя малко лош опит с компанията - Балев Био ЕООД.
Офисите в София са два - Транскапитал и на бул.България към Бояна.
Заплащането според позициите варира между 1000 и 1300 като изключим ръководните позиции.
Търговският директор е свестен тип, но изключително некоректен и заблуден какво се случва. Често се случва да те излъже и така т.н.
Колегите от склада няма как да иска човек да ги коментира - бесни лелки и повярвали си деца.
Не препоръчвам на хора с мотивация и желание за растеж и работа да започват да работят там.
Хора искащи да не излизат от зоната на комфорт и да работят малко да започват веднага.
Собственика на фирмата има друг бизнес, които му носи изключителна печалба и не го интересува БИО-то.
Фирмата не е никакъв конкурент на пазара. (БИО-то)
И заради това търпи загуби.
Да сме живи и здрави и по едно годжи бери преди лягане.

Много често се пуска обява за сътрудник лаборатория -химик. Какво заплащане предлагат? Някой ако знае да каже