Areon / БАЛЕВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Areon / БАЛЕВ ЕООД

Подигравка и загуба на време!Така бих описал интервюто което продължи малко над 1 час!!!

Цял час попълвах тестове, с какви ли не безумни въпроси,логически задачи и декларация за личните си данни!

Интервюто е групово и за самата позиция за която кандидатствах не казаха нищо, защото щяло да има второ интервю с одобрените кандидати и там вече щели да ни обяснят.

Както и други бяха коментирали тук,наистина има миризма на ароматизатори която се усеща още пред сградата а в самата сграда вече е много силна!

Казаха че до седмица ще се обадят на всеки без значение дали е одобрен или не.
Вече 3ти месец не са се обадили!

Бягайте дълеко ,дълеко ,дълеко

Каква е заплатата на химиците?

Искам да споделя малко лош опит с компанията - Балев Био ЕООД.
Офисите в София са два - Транскапитал и на бул.България към Бояна.
Заплащането според позициите варира между 1000 и 1300 като изключим ръководните позиции.
Търговският директор е свестен тип, но изключително некоректен и заблуден какво се случва. Често се случва да те излъже и така т.н.
Колегите от склада няма как да иска човек да ги коментира - бесни лелки и повярвали си деца.
Не препоръчвам на хора с мотивация и желание за растеж и работа да започват да работят там.
Хора искащи да не излизат от зоната на комфорт и да работят малко да започват веднага.
Собственика на фирмата има друг бизнес, които му носи изключителна печалба и не го интересува БИО-то.
Фирмата не е никакъв конкурент на пазара. (БИО-то)
И заради това търпи загуби.
Да сме живи и здрави и по едно годжи бери преди лягане.

Много често се пуска обява за сътрудник лаборатория -химик. Какво заплащане предлагат? Някой ако знае да каже

Посоченият по-долу линк красноречиво описва какво очаква кандидатите за работа.
Ако случайно не Ви провърви и сте одобрен за позицията, сами може да си направите изводите в каква "благоприятна" среда ще прекарвате голяма част от времето си.

Искам да разбера защо от февруари до средата на март излиза една и съща обява за дизайнер в такава голяма фирма цели шест пъти ?
Може би има назначен шеф или шефка на дизайнерския отдел, който(която) не желае конкуренция?
Иначе защо фирмата ще плаща такива разходи за обяви ?
Нима няма кадри за тази позиция ?
Или този който е назначен е бог ?
Да и какви са критериите ? Да си космонавт или джендър ?

Оправдания винаги се намират!
Но обществото винаги е служило на шепа избранници. Напоследък тенденцията е пълна деградация на индивида, не се ли подчини на общите линии на поведение! Инакомислещите никога не са били на почит и уважение, защото просто не са удобни!
Ако имаше повече зачитане помежду ни, щеше да е по-различно съществуванието ни!
За това трябва да намираме начини за развитие и оцеляване.
И повече увереност!

До АНОНИМНИЯ настоящ служител:От всичко,което си написал пич,заключавам че си абсолютен плазмодий без капка достойнство достигнал позицията си далеч не с професионални умения-това първо.Второ:като си бил толкова ценен и уважаван защо си работил "къде ли не"?За сравнение-работя от 15 години в норвежка фирма/J.Gran&co.,AS/и не мога да се оплача от отношението към мен,въпреки че норвежците не са хич очаровани от балканското население.Стигнал съм предпоследното стъпало от развитието което ми предлага професията и бранша ми и се удивлявам и дразня от мнения,изказани от безгръбначни като теб-и не,не са роби тия които са принудени да се гърчат на такива работни места и фирми-робът си ти,но не го осъзнаваш,за съжаление.Нямаш достойнството дори да се покажеш със собственото си име,нещастнико.
Айде, със здраве и изправи малко тоя гръбнак,че е срамота

Интервю като за НАСА, заплащане над минималното , но имаш удоволствието да се тровиш на воля.Ако си мазохист и искаш да ти стане нещо - работата е за теб!За тези пари които предлагат спокойно може да си намериш нормална работа.Както казва предния , който явно е началник някъде по веригата - никой не ви кара да работите на сила , вие сами се наказвате като се съгласявате на тези условия, те не са виновни.