Кове 2 ООД /img/frontend/nomap.png"

Кове 2 ООД

може ли някой да ми обясни с какво се занимава тази фирма.Благодаря предварително

Аз пък съм доволен . Напуснах фирмата без проблем и си ми платиха всичко.Когато си коректен и те са коректни.

Невине какви претнций имаш ти към фирма ми ,защо не споменеш колко литра дизел си откраднал и защото колегата ти който работи на този автомолил , на същата релация след теб разликата на разхода е огромна и как без щета по композицита от курс не се връщаше. Ама тези неща май не ти е изгодно да ги помниш. Само едно мога да кажа че колегата който те наел на работа след мен ще ги разбере със сигурност. А що се отнася до другия господин предполагам, че е някой приятел на КРАДЕЦА ФАЛШИВИТ ШОФЬОР, така че нямям намерение да се занимавам със него. Пари не дължа на Никой дори и на КРАДЕЦА си платих!!!! За което много Съжалявам, но на всеки му се връша рано или късно

Боже Опази шофьорите от тази фалшива фирма.С почит Невин.Бивш шофъор.

Това е възможно най-ужасната фирма за международни шофьори.
Камионите им са големи талиги,все се развалят на път и после те обвиняват че ги чупиш, а не им пука, че не ги заебаваш на пътя а им ги докарваш.На всичко отгоре въобще не плащат, не дават телефон и те заебават да се оправяш сам.
Големи мизерници са!
Все имат проблем с товарите и те карат да чакаш с дни на майната си.
Бягайте далече от тях.