Kirby / Кирби /img/frontend/nomap.png"

Kirby / Кирби

1 точка

Влизаш тук и четеш за да научиш нещо пък то аман от ракламни агенти - само се хвалят - личи си, че има назначена някоя тъпа дългокрака красавица на тази длъжност.

Исках да напиша мнение за тази фирма, но намерих само този форум.
Лично аз станах клиент на фирмата и си закупих един от техните модели.
Останах много доволен от представянето, което ми направи някакво младо момче. Не успя да ме впечетли особенно с акарите понеже знаех за тях, но се радвам, че все пак успях да намеря начин да ги чистя.
Не знам за колегата "клиент", който е писал преди мен ама аз не видях, а и колкото и да гледам машината си не виждам да работи или да е като водна помпа. Иначе модела, който си поръчах също така пере, ама почти без вода - и то много добре.
Доволен съм от тях.

Луди хора - 5300 лева за една водна помпа искат.Най - гадното е дето се опитват да ти внушат, че ще умреш ,ако не си купиш,защото акарите (за невежите това са микроорганизми,с които баба ми съжителства до 99 години)щели да те изядат.Нещо средно межу измама и психоатака. Иначе момчетата се справиха чудесно.Изделието не струва повече от 500 лв. дори да е произведено свръхстомана използвана от НАСА(а ,ако е произведено в Китай, няма да коментирам).Като технология използва принципа на водната помпа (където водата няма достъп до двигателя) само дето и самия рекламен агент не успя да ми отговори с колко оборота в мин. се върти. С една дума ,ако имате вуйчо милионер и не ви бъркат средствата купете си - машинката е готина,но за простосмъртни - не става.

Фирмата е много хубава. Колективът е направо супер. Заплащането е според постигнатите резултати, което мисля за честно. Постоянно се организират някакви забавления, парти или състезание. Общо взето винаги е весело. А и няма никаква лъжа и измама, каквото ти е обещано си го получаваш.

Kандидатствах в тази фирма за Асистент ЧР преди една седмица. Предложението беше за 800 лв. бруто стартова заплата и пълни осигуровки. Работи се на смени 09:00 - 18:00 и от 11:00 до 20:00 ч. Офисът е в близост до автогарата в \"Овча купел\".
Интервюто започна с недопустими въпроси от типа \"Боледувате ли често?\" и \"Стрaдате ли от хронични болести?\" мина през \"Женена ли сте и имате ли деца?\" и се стигна до \"Каква музика слушате?\"... В края на интервюто ми казаха, че съм се справила добре и ще ми се обадят, но така и не получих обратна връзка (без значение от отговора). Явно не са ме одобрили, въпреки това (поне според мен) е редно да драснат един и-мейл особено като са поели ангажимент. Е, това е! Дано съм била от помощ.

американска с немско присъствие- "ЕООД С Колев" - три (лъжи) в едно?

HahAHahAHAHahHAHAhAHAHah AH hahAH Palq4ovci :D :D :D :D :D :D

Фирмата е страхотна, дават прекрасно фирмено обучение, от което добивате сигурноси и самочувствие! Заплащането зависи само и единствено от теб, от твоята упоритост и желание! Шефовете са страхотни, колегите също! Свободно време също имаш. Работната среда е разнообразна. Знам, че много хора няма да повярват на това, което четат, но има все още такива места, където работата доставя удоволствие и заплащането е отлично!
БЛАГОДАРЯ!

не знам къде си проверявал но защо не провериш Стенли Колев Еоод, става въпрос за представителството на Кърби за България и е по известно като Кърби, затова и е зададено така.И ако тази фирма е менте аз нямаше да съм един толкова щастлив работник там.

СПОРЕД ПРОВЕРКАТА МИ В ДАКСИ НЯМА ТАКАВА ФИРМА, В ТЪРГОВСКИЯ РЕГИСТЪР- СЪЩО!
Ново менте май?