Kirby / Кирби /img/frontend/nomap.png"

Kirby / Кирби

Аз също работя в Кърби и искам да кажа на всички, колко съм щастлива в тази работа,имам чувството,че това е сбъднат сън.Абсолютно всичко в тази фирма си е на мястото, а такива недоволни от факта,че живеят по път и над път,не може само да взимаш,трябва и дадеш.Получаваш това,което ти е обещано и което си си заработил.Още не съм чула някои да дава пари за лентяиство.Атмосферата в офиса е едно щастливо семеиство,отношението на всички е на ниво,професионализма също,и се чудя на тези лъжи и нереални тъпотии.

Първо си направи равносметка за ценностите от живота.Щом една кола е по-важна за хората от чистотата много сме загазили.За парите не може да се коментира,защото ако не бачкаш не получаваш.Избора е личен.Естествено като във всяка фирма не са на почит МЪРЗЕЛИВЦИТЕ.Ако сте един от тези просто сте свършени в живота.Просто хора направете си равносметка и тогава пишете за другите.Ако ви е крив живота не си го изкарвайте на другите щот те не са ви виновни.

Кво да продаваш като всеки ти казва че това струва колкото една кола. Бай-бай комисионна, остават ти само нервите и безплатното чистене - всеки ден не едно. Не съм щаслив , а даже обратното. намразих ги!

Работих в тази фирма известно време и мнението, което ми остана е много противоречиво. От една страна хората, с които се работи са изключително симпатични и се опитват да ти помагат и да те разбират. От друга, обаче..... заплащането не е това, което обявяват. Няма растеж на заплатата, нямаш свободно време. Единственото, което искат е да те впрегнат като вол и да не може да си поемеш дъх от работа. Има постоянно "натякване" (макар и не толкова видимо) за липса на продажби. Управителите на фирмата са германци и е леко тип "Хайл, Хитлер", спрямо работата- едва ли не, трябва да живееш и дишаш с мисълта, че трябва да продаваш Кърбита и че това е най-голямата ти цел в живота. Тези Multi-level компании, като тази го докарват в повечето случаи на секти- продукта е като Бог и ти трябва да го боготвориш. Хората със здрави нерви, нямащи скрупули и харесващи този тип сектански фирми може и да успеят там.... Успех!

стенли колев еоод
www.kirby.com
провери това и тогава говори

Добре е с Истината , ако може цялата!
Разбрах едната истина , че няма фирма Кирби България. Сега искам да разбера, че няма и американска фирма KIRBY. Ако все пак я има - как да се свържа с нея - в Америка все пак?

Няма фирма с име KIRBY. Моля кажете ни хора, за кого ще работим, с договор или без? Безплатното чистене не ми е по вкуса!

Добре де,кажете точно с какво се занимавате като служител в тази фирма, дали само обикаляте и представяте някаква прахосмукачка или нещо друго?? Дълбоко ме интересува и ще помоля някой от работещите там да ме светне поне малко. Благодаря

Работя в тази фирма от 1 година,мога да кажа само че започнах с 20000 лв на червено, а сега имам толкова в повече и то без много труд и много свободно време,наи вече началника е винаги весел и засмян с хората,започнах при Кърби заштото разбрах че продаваме невероятен уред за дома които излекува моите деца от всякакъв вид алергии,а преди давах сумати пари на фармахим.Също с тази фирма обиколих цяла Европа за 1 на година и разбрах че такава мръсотия която съм виждал в българските домове почти никъде е няма.

1 точка

Влизаш тук и четеш за да научиш нещо пък то аман от ракламни агенти - само се хвалят - личи си, че има назначена някоя тъпа дългокрака красавица на тази длъжност.