Kirby / Кирби /img/frontend/nomap.png"

Kirby / Кирби

Кандидатствах за търговски представител и моля някой да ми каже дали е вярно , че не ти плащат горивото на личната кола , с която трябва да обикаляш адресите и че се получават по 440 лв.? Благодаря предварително !

Искам само да помоля всички(клиенти,служители,ръководители и т.н.) да посетят ebay.co.uk и да видят реалната цена на прочутото кърби!!!
Българите ли сме най-богати(най-балъци) в ЕС , та даже и в света ,за да ни  шиете през гащите???

Много съм доволен от уреда които си купих.Върши много работа.Пробвах го даже на тапицерията на колата и стана като нова.От начало го приех с недоверие но разбрах че човек има нужда от такива уреди.Служителите във фирмата са много любезни за което едно БЛАГОДАРЯ.

София
ул.Костур 14а
тел.02-9507715
Стенли Колев Еоод

Бих искала да получа ТЕЛ. за контакти с фирма "Кирби" както и техен адрес на офис или на техен дистрибутор, например на Станислав ако ощте работи за фирмата и ако въобще същестрвува такава фирма. Търся спешно контакт с тях.

Един приятел има Кърбу купил си го е кеш, ако имах пари и аз бих си го закупил само,че не ми е по джоба иначе,това което съм видял,от възможностите на тази прахосмукачка,според мен няма по-добра на пазара и надали ще има някога. Не съм чувал друга такава да чисти килимите и след 20 мин те да са сухи след прането им, а и не е само това може и още куп неща все пак зависи дали са ти необходими но това е според нуждите на човека то затова и има различни преставки, все пак сумата си е голяма, но ако я имаш като излишък си заслужава парите. Със сигурност,който и да я има ще е доволен въпроса е дали може да си я позволи? А за това,че ги плюете като сте балаци да си купувате на изплащане това значи да се обвържиш с разход "прахосмукачка" за 5години примерно и после да искате да се отказвате къде сте чули и видяли подобно нещо те не ви слагат пистолет на главата и да ви карат да си я купите тва си е ваше лично решение.Щом сте го взели значи сте имали възможността да го направите защо се отказвате чуствате се излагани ми то е същото като си купуваш кола караш я 3 месеца и казваш а не ме кефи да ама няма кои да ти върне парите, пак и баничка да си купиш да я пробваш и да кажеш не ми харесва върнете ми парите някак си не се връзва.Важно е да е чисто, но все пак трябва да можеш да си го позволиш в този живот няма безплатни неща ако нямаш пари ще седиш с обикновенната прахосмукачка така е в живота ще караш бричка и всъщност това няма какво друго да кажа.

Обръщам се към Олга, izmamen, Lpv, АТВ, на Олга съм писал вече на и-меил, можете да ми прочетете мнението/Тодор Божиков/: аз съм от поредните "зарибени", имоите парочистачка в комплект с парна ютия не изкат да ми ги вземат обратно. Изкам да разваля договора по съдебен път, имам и адвокат, но изгледи няма. Смятам че причината е че съм сам. Каня потърпевшите като мен, Олга, "измамен" да ми пишат на и-меила, ако те познават други и тях каня, да ги съдим съвместно.А "АТВ" и"Лпв" ако желаят могат ни сътрудничат като свидетели или в друга форма. Пишете ми  [email protected]

Пиша, за да предпазя всички по-нататъшни потърпевши.
Първо ти се обаждат по телефона...странното е че ти знаят трите имена и точния адрес (защо БТК предоставя тази информация незнам). Любезна служителка ти прави кратка, но тъпа анкета. След това те уверяват че си третия печеливш и печелиш - безплатна демонстрация и малък подарък ( по- късно се оказа че подаръкът е ножица за месо, която не струва повече от левче). И след това започва голямото приключение. В уречената дата и час пристига вежлив служител. Държа да отбележа че сме младо семейство с бебе на няколко месеца. Та въпросния служител дойде малко преди обяд. Упорито започна да ни убеждава че живееме адски нездравословно - сред мухъл, плесен и мазнина по целия ни апартамент и как това е супер гадно за малкото ни бебе. Докато служителят вежливо обясняваше това, вече беше минало обяд и въобще не се притесни, че бебето трябваше да яде....куриозното беше че се притесняваше в каква мръсна среда живее то. Както и да е нахранихме детето, а той продължаваше да говори....стана време детето да спи (около 13:30 вече бяха минали около 2 часа от "кратката" му презентация) , но служителя и с това не се съобрази и продължи да ни убеждава как трябва да си купим уреда дори и на изплащане (след изплащане цената му ставаше над 7 000лв). В процеса на презентацията обаче вежливо те разпитват къде работиш, с какво се занимаваш, каква кола караш и все така лични неща. Докато стигнеме накрая, да ми поискат и ЕГН-то. След като отказах да си го дам служителя едва ли не ми се разсърди че му нямам доверие на него и неговата компания !!! Вече беше станало около 14 часа, когато най-накрая той благоволи да си тръгне. Все пак не си закупих уреда, въпреки досадната, упорита, брутална и агресивна презентация. И след като прочетох какво пише тук много се радвам че не им се вързах.....Не се връзвайте и вие!

аз също желая да се откажа от поръчка, която сключихме преди броени дни. не сме ползвали машината, но отказват да я взвмат обратно и ни изнудват за пари. ако някой може да помогне да пище на мейл [email protected]

Някой ще ми каже ли как да върна прахосмукачката, след като вече я взехме на изплащане, но искаме да се откажем... Моля, който знае да ми помогне