Kirby / Кирби /img/frontend/nomap.png"

Kirby / Кирби

СссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждахсйсйсйдйфбажажСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждСссссссссссссйдйдйдйдйдйдййдйдйсхвжсжсжсжжджждахсйсйсйдйфбажажафхайалдбсйсйдйфхейвййсхсйдкдлсляксйдйфййдйдудйдйдйдй

Имам Кирби вече от година и половина и съм много щастлива, че направих тази инвестиция. Закупих го от единствените официални дистрибутори, които работят в Бургас и нямам никакви оплаквания, нито от тях, нито от уреда!

Прахосмукачката Кирби е страхотна!!! Откакто я имаме в нас домът ни се промени изцяло. Това, което пишете относно презентациите и че не струва толкова пари, не е вярно. Със сигурност си заслужават парите за уред с такава гаранция и качество.

Колко глупости пишете- НЕ Е ИСТИНА!
1во, какво като е друга фирма дистрибутор? ПРАХОСМУКАЧКАТА СИ Е ЕДНА! Не било прахосмукачка а "машина"!!!! ГЛУПОСТИИИИИ! Проста прахосмукачка с множество приставки е! Имал съм подобна от Китай, с почти всички накрайници и вярвайте ми, вършрше същата работа и то на цена под 100лв. Погледнете някой клип или филм от америка и ще видите, че те там прахосмукачките са си ПРОСТО такива! Че дори разглобете една и познайте какво ще видите вътре?! ОБИКНОВЕН електромотор с перка!!! И ТОВА ЗА "НЯКАКВИ СИ" 8 000лв.!!!!
А бе хора! Като работите във фирма дистрибутор, помолете ги да ви покажат фактурите на каква цена я взимат!!! ПОД 1000лв. е и то ако я взимат от друг дистрибутор в европа, а не от завода!!!! Аз моята я взех за 1700лв. с лихвите за 3г. и я продадох при първа възможност за под 1000лв., защото втора можеше и да нямам! И какво питам аз и е ВСЕМОГЪЩОТО? Дали си чистите латекса с нея? Защото само го драскате! Това правехме първо на презентацийте. Първо показвахме как чисти латекс и тръскахме маркуча с всичка сила, да изпопадат боклуците от маркуча от предната презентация. А дали може да се боядисва латекс с нея?! ГЛУПООООООСТИ! Просто опитайте!
Някой каза, че я има от 23 дена. БРАВО! След още няколко ще те питам от къде и за какви пари си намираш торбичките и шампоана, и за колко време ти стигат! Ще те питам и как (щом е толко велика), почистяаш ъглите на стаята и под мебелите! За под мебелите, вярно, има приставка, ама опитай с нея и после мини с един парцал да видиш какво си успял да изчистиш!
Акарите и мъртвата кожа от леглата, може да си ги чистиш векове и ако някога спрат да излизат, ела ми се обади! ;)
Презентацията била супер! ТАКА Е! Та нали за това ни обучаваха с месеци! Както казах по-долу... ЕДИН ГОЛЯМ ЦИРК!
Нека на мен ми направят сега такава презентация, да видим дали ще ме излъжат. Прахосмукачката, (като такава), не е лоша- найстина, но ако сте толко тъпи да давате 8 000лв, за стока под 500- ВАША СИ РАБОТА!

Ако все пак ви направят презентация и искате да сте "горд собственик на "KIRBY", задайте им няколко въпроса:
1 Как да пръскам латекс с този пистолет, като щом го наклоня, спира да смуче от боята?
2 Как да пера ъглите на килима, като приставката пречи?
3 Колко точно е гаранцията и къде да я поправя като се развали? (Колелцата се износват, кабела се къса, четките на ротора си заминават, щифтовете за закачане на приставките се разхлабват или чупят, самите приставки се развалят, тупалката става на рошава гарга, машината се драска само при допир и т.н и т.н....
4 КАК ДА ПЕРА КАНАПЕТА И ГАРНИТУРИ? ЗАЩО само го споменавате, а не го показвате? (Защото всичко става на петна! (от опит ви го казвам))
4 Колко киловата в крайна сметка е всумкателната мощност и защо като запуша маркуча с ръка, не усещам тази сила както от моята (китайска)? (на презентациите показвахме колко силно духа, а не как смуче!)
.... Има още много, но няма място в поста, за това спирам до тук....

И накрая... ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРЕЦАКАНИ!!!
Лично аз ще ви презентирам не по-лошо прахосмукачка от 60 лв. и ще ви я дам за 120! ;)

Само искам да ви кажа, първо да се научите да правите разлика между фирмата на Стенли Колев, и фирмата която е основен представител за Кирби в България! Това са 2 коренно различни неща!!! Компанията която предлага Кирби е нова на българския пазар (от май месец тази година) и няма нищо общо с всякакви други фирми предлагащи парочистачки, кухненски роботи и някакви други подобни ! Хората са представители единствено и само на Кирби ! Хайде осведомeтe се и тогава пишете 

Отначало бях скиптично настроен,да поканя поредната фирма опитваща се да предлага некачествени стоки на българския пазар,но понеже мой близък приятел беше участвал скоро в това,и ми каза че е изумен от това което е видял,реших и аз да не отказвам.Поканих хората у нас чрез някакво девойче,което ми звънеше по телефона и по план те дойдоха.....НЕ МОЖАХ ДА ПОВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ !!!Нямам думи да опиша тач машинка какви ги върши!За здражето на моето семейство реших че трябва да се сдобия с Кърби и това и направих ! Вече 23 дни съм горд собственик на прахосмукачката , пък и жена ми остана много доволна :) Браво и на момчето,което беше у нас,страхотен професионалист !

В момента съм служител във фирма Алфа Екотрейд-официален представител на KIRBY за България..Това което успях да разбера от коментарите до сега е че винаги има доволни и недоволни...Сега фирмата се ръководи от руснаци,които са точни хора...няма нищо общо с това което е било преди...АЗ СЪМ ДОВОЛЕН от работата и от колектива..не е лесно но и работата не е за мързели...Стегнете се бе хора...как навсякуде може всичко да е ОК а тука в България всеки да е недоволен...А относно апарата..Определиха го като обикновена прахосмукачка..НЕ Е!!!!Уреда си е жесток...бабите ни били живеели до 99 години и били спали в сламници....да ама сега не е така...домовете ни заприличаха на мръсните улици...KIRBY е решението за тези проблеми...който не го кефи-ОК..но това не значи че трябва да плюете нааляво и надясно из интернет...ПОШЛО....ЖАЛКО и СМЕШНО е това отношение....до сега видях много хора които се смениха..аз съм един от първите служители от втория сезон на фирмата...само че сега не е Стенли Което е добре!! може би :Д ...очквам скоро тук да видя още много коментари относно новата компания...но всеки си има мнение....Желая ви успех...

Днес ях на интервю за работа в тази фирма. Кандидатствам за позиция: Търговски представител. Казаха ми, че фирмата ми осигурява клиентите, от мен се иска презентация, мения да убеждавам и продавам. Казаха ми, че ще получавам 600лв. заплата/месец + комисионни. Социалните осигуровки  правели върху реално заработените пари.
Моля, ако някой желае, да направи коментар за истиността на горепосо1ената информация.
Благодаря ви предварително! :))

Аз работих в първата в българия фирма за продажба на KIRBY-"АРИЕС". Тогава тзи още я нямаше! Направил съм над 500 презентации и имам честта да съм първият продал KIRBY-Sentria в България. За тази фирма не знам нищо, но искам да ви кажа няколко думи за KIRBY, за да сте наясно какво точно ще продавате.  И така.....
Макар и представяна като "система за почистване", KIRBY си остава една проста прахосмукачка с множество приставки. Наистина СТРАХОТНА прахосмукачка, в пъти по-добра дори от RAINBOW, но все пак- само и единственно ПРОСТА прахосмукачка.
На презентациите правехме истинско шоу, показвахме че KIRBY едва ли не не пуска и пералнята и не готви. Някои хора бяха настроени "да ни запушат устите", но оставаха удивени и просто нямаше какво да кажат, но всичко това е един добре заучен ЦИРК!
Истинската същност на "уреда", започва да се вижда едва когато започнеш да чистиш редовно дома си с него. А именно:
-Голямата глава на тупалката и факта, че е прикачена за целия уред, ПРЕЧИ за достигането на всички места които трябва да се почистват.
-Същото е и с голямата ваничка за събиране на пяна при прането на килими!
-"Сухото пране" е чудесно за пране на леко замърсени килими и освежаване на чисти такива, но при пране на наистина мръсни- ефекта е НУЛЕВ! Отделно, ако вадите килим от мазето, миризмата по НИКАКЪВ начин не се маха и пак трябва да го занесете на автомивка, за да го изплакнат хубаво.
-KIRBY ИЗОБЩО не е пригодена да пере тапицерии, мебели, табуретки и прочее! За това и ви пеат килима, а за останалото ви ЛЪЖАТ, че може, но сега нямало време или че рискуват едната да светне от читота а другата да е мръсна и да ви дразни... Бля-бля...
-Понякога с не малко труд и творчество, успявате да изперете някоя друга тапицерия, но аз НЕ ВИ СЪВЕТВАМ да го правите! В 90% от случаите, след съхненето всичко остава на ПЕТНА!
-Ако ви кажат, че KIRBY боядисва с латекс на тавана, помолете ги да ви го покажат. ;) НЕ МОЖЕ!
-СТРАШНО бързо се износват четките на голямата тупалка, малката тупалка, както и тази с конския косъм. Последната, макар и с патент- въртяща се глава, за по равномерно износване, просто цъфва като майска роза.
-Много бързо се износват ремъците и гумичките на колелата. Шампоана стига само за 2-3 пранета а е към 20лв.!
Разбирасе всики твзи неща се продават като резервни части....
И мога още да добавя че:
Много бързо се надрасква корпуса, че самият тои НЕ Е от дуралуминий а от ЦАМ или някаква подобна сплав, че НАСА няма НИЩО общо с KIRBY, че вътре има най-обикновенн електромотор чийто четки също се сменят от време на време....
И приключвам с... ЦЕНАТА!!!
ПОД 1000 евро! Аз лично (като ценен кадър във фирмата), станах горд собсрвеник на пълен комплект KIRBY-Sentia за скромната сума от 1850 ЛЕВА в едно с лихвите за 1г. през TBI-кредит.
Защо си я купих след всичко изложено по-горе ли? Веднага отговарям!
-Преди всичко, както вече казах в началото, KIRBY все пак си е най-добрата прахосмукачка и ако и на вас ви испадне за тези пари- НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ да си я вземете! 7000лв. не струва, но под 2000лв. ДА!
-Все още не бях видял всичките недостатъци.
-Аз все пак накрая продадох и моята преди да се е разпаднала съвсем! ;)
Ами това е в общи линии! Вероятно съм пропуснал и някой плюс и някой минус, но в общи линии предполагам ви е станало ясно. Но ако все пак имате някакви въпроси, звъннете ми 0890557681. Нито ме е срам, нито ме е страх, нито каквото и да било друго, за да не си дам телефон. Просто всичкото горенаписано е ИСТИНАТА, ЦЯЛАТА ИСТИНА и САМО ИСТИНАТА!
Успех на всички служители на фирмата и на всички всики настоящи и бъдещи клиенти на KIRBY! ;)

Кандидатствах за търговски представител и моля някой да ми каже дали е вярно , че не ти плащат горивото на личната кола , с която трябва да обикаляш адресите и че се получават по 440 лв.? Благодаря предварително !