Баумакс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Баумакс България ЕООД

Надявам се мнението да ми е от полза особено за новите кадри ако има такива за тази фирма.Въпреки че залеза отдавна е подминал фирмата и дълбае здраво под земята вече.
Хоуммакс приемник бившата Баумакс. Компания която докато беше австрийска беше добре с добро управление и т.н., но както всичко българско управлението се побългарява тотално и положението става още по зле. Некадърността е думата с която може да се опише особено в търговско направление. Какво друго може да се очаква след като търговският директор г-жа Кристина е дама с повяхнала младост. Мисли се за красавица която в младите си години е разчитала на други компетенции, за съжаление /нейно/ вече няма и следа от младата и палавата....В търговско направление пълна нула освен, че е злобничка и лекичко прос..... Госпожа която не познава нито асортимента нито доставчиците нито как се преговаря с доставчиците. Още докато беше продуктов мениджър незнаеше как да си направи асортимент, не случайно смени няколко компании. Да я видите как преговаря пълна излагация не може да сметне елементарни сметки. Срещите и събранията и са пародия изобщо ако сте гледали филма Далече, Далече...тя е главният герой. Самият факт, че магазините са им празни и офертите им са извън пазара говори сам по себе си. Факт е и служителите които работят, хората в магазините са кадърни, но в централата особено продуктовите мениджъри и маркетинга са гола вода - най-големите неудачници са събрани там Има тук таме един двама още останали, но ти те ще си ходят. Но рибата мирише откъм главата както се казва. Така, че ако сте неудачник и търсите елементарност това е вашата фирма. Дерзайте!

всичко е уя ми якнко..............

Има ли все още ентусиасти дето се връзват и ходят на интервюта в Баумакс? Я не си губете времето моля!

Как може да са такива лигльовци в тая фирмичка? На това тимаджиите учат Пеьо?

Кандидатсвах в тази фирма за работа. Не ми върнаха обратна връзка, че поне са получили e-mail от моя страна. А това вече се счита за неуважние дори и в България. Поразучих малко повече за фирмата и не оставам с впечатление, че се развиват добре. Това обаче което прави впечатление е че техния конкурент Бриколаж в събота и неделя не можеш да паркираш на паркинга, а в Хоум макс има пет коли на кръст. А ако няма клиенти, дали успяват да плащат добри заплати......?

За работата ми в ХоумМакс Русе ще кажа: работещите там нямат никаква самодисциплина; обучение - не получих такова; бонуси - взеха ги от моят джоб отидоха в нечий друг (няколко пъти си смятах заплатата, защо съм получил толкова, обърнах се към счетоводител и разбрах така, че всъщност парите от работата ми в празнични дни са ми одържани от заплатата); дългосрочни трудови отношения - след 3 месеца ти дават заповед за уволнение без каквото и да е обяснение; и за десерт после ти бавят 1 месец трудовата книжка и ако си намерил по-добра възможност я губиш именно заради това закъснение в оформянето на документите.
Уважаеми млади хора, най-вече висшисти, не се лъжете да започвате работа там. В Отдел "Информация" се наемат 20-годишни без опит, които после ви карат да съжалявате, че сте започнали работа там и благодарение на тях няма да имате никакво развитие!

Хора не ходете там да работите... ще срещнете само оуигофрени и може да си зашиете жобовете - пари нема - бегайте и ни се обръщайте !

Поканена съм на интервю за един от магазините в София. Вярно ли е, че интервюто е на няколко етапа - първоначално, после още едно и т н. Можете ли да ми кажете колко е заплащането за сътрудник информация. Не съм от София и не знам дали ще си струва да се разкарвам за едно, второ и енто интервю, като имам предвид коментарите дотук.

А в колко часа ти беше насрочено интервюто Иване?
В 17:00ч.
След като съм в друго интервю , най- нормално е да изчакаш да приключи то, за да мога да те приема!
Не съм ти казал да дойдеш в 16:30ч., а в 17:00ч., нали така?
Преди да търсиш грешки в другите, първо ги потърси в себе си!
Успех в търсенето.

Отивам на интервю на 7април четери и половина.Търся лице за контакт Иво Кошеров от отдел Градина.Чакам от информация да го извикат.Русата мадама от Информация ми се мръщи и ми казва да чака.Аз чакам,чакам никой не идва.Аз и казвам извикайте някой
Тя ми се сопна ще чакате.Пълна подигравка спрямо мен.Няма да стъпя в този магазин и като клиент.