Баумакс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Баумакс България ЕООД

Преди 1 г. работех в Хоуммакс Русе. Чета и все повече се радвам, че така се е случило. Г-н Маринов, когото от отдел Информация разбирам не са успели да го отстранят, си е останал все същия ... даже по-зле.
Хора има много по-добри работодатели, поне такива които не унижават служителите си. Не съсипвайте бъдещето си в Хоуммакс Русе!!!

Nikoga ne zapochvaite rabota vuv Homemax Ruse!!!
Shefa e palen pomiar,obeshtavat ti edno a stava drugo.
Razkazvam vi za "g-n Marinov"-absoliuten debil.Nishto nerazbira ot turgovia.Postoqnno obijda rabotnicite.Dumata mu ne struva edna stotinka.A da vidite kak se oblicha-gashnik,razpasan,shkembeto i zadnika mu izlizat ot vsqkade,grozna kartinka .Obeshtava ostapki a ne gi dava. A vsichko koeto e napisano che e jenkar e 100% vqrno.
Ako iskate da rabotite pod ogromen stres i da vi sledqt na vsqka krachka za 450 leva kandidatstvaite.Koito ne e kandidatstval nego ne sa vzeli.

G-n Atanasov ,vzemete se v race i prekratete tova bezumno opravlenie na tozi debil i lajec.

Няма да се крия коя съм и що съм ...направо ще си кажа мнението за тази фирмичка .. Работех за фирмата 6 м. ..бях наета като логистик на интервюто управителя ми обясни как ще бърша прах и ще зареждам дребната стока хаха кво стана накрая зареждах 5-10л антифриз,свалях тежки кашони абе общо взето вършех си работата без да се оплаквам ..изпълнявах нарежданията на ръководителя и на зам. ръководителя без проблем уж много ме харесваха и ме направиха продавач - консултант в санитария с условията казани отново от управителя,че в отдел санитария ще продавам аксесоари за баня и ще бърша отново прах (работа за жени) да ама не оказа се,че трябваше да продавам и обзавеждане на баня неща които са супер тежки налагаше се да викам момчетата за да ми свалят артикули от висока зона защото това не е по силите ми,...както и да е не им пречеше,че ми помагат ...Накрая какво стана викат ме в офиса и то не управителя а един от ръководителите на отдел за да ми каже,че имам заповед за напускане ,питам го защо какво съм направила и отговорът му беше "Ами г-н управителя каза,че не се справяш с машините,не съм можела да свалям стока,тръгвала съм си по рано " ... хахах а нали бях наета да бърша прах и да продавам аксесоари ..еее как да стане като нали клиента трябва винаги да е обслужен и обгрижван и възможно най добре да му се продаде артикула който търси а аз го правех с удоволствие ,винаги съм била учтива и вежлива с клиентите даже колко визитки и колко благодарности съм получавала от клиенти само аз си знам и на това се радвам на благодарностите на клиентите че съм и помогнала и са си отишли щастливи от магазина !!!
Та ако четат шефовете този коментар бих им казала докато си гоните читавия персонал и държите мързеливците продажбите в HOMEMAX Варна няма да се вдигнат ...!!! Има хора в този магазин дето стоят само колкото да им мине деня,но има хора който са отишли да си вадят хляба с честност като мен,винаги съм се грижила за отдела да е добре изчистен и подреден особено в частта аксесоари за баня,даже една колежка ми сподели,че идвали шефове на проверка и са се подразнили чак колко било чисто и подредено в този сектор ..ами така е върша си работата,не казвам че съм перфектна но съм доста по добре от други подлезурковци който държите за украса там ... дръжте си ги и чакайте да скочат продажбите ....УСПЕХ !!!

Колега, нас градинаря на кара да лепим наляво надясно, Бая тай изнервил шефа май ти изчукал гажето. Обаче има друго Светозар Маринов е гътнал три колежки и едната май е бременна и ще напуска

Не знам какво е кунден за лепене, но като пазарувам виждам умрели и отегчени служители които не си мърдат пръста да те питат какво търсиш. Особено в дъното с бои и други, не хуйове ами заспали хуйове, началника трябва да изгони половината и да натруши главите на тез. Навсякъде едни и същи мърлячи

Абсолютно съгласен съм с мнението на колегата за управителя на русенския магазин Хоумакс Светлозар маринов. Грубо поведение и много нецензурни изрази използва в комуникацията си със служителите. По повод проверка от таен клиент и констатирани нарушение, управителят си позволи да нарича служителите "путки и хуйове". И това се случва нееднократно. Чести са и грубите шеги с колегите, без да се съобразява, че го прави в магазина, където минават наши близки и познати и освен че е унизително, би могло да доведе до конфликт и в семействата. Некомпетентен е в много отношения. За да вдигне така наречения кунден на магазина ни кара да преследваме клиентите и да лепим стикери на всичко, а след това ни прави събрание, в което изкарва служителите виновни, макар че са изпълнявали негови нареждания. В града се носи славата му на лош ръководител и не малко опитни хора напускат или не желаят да кандидатстват за работа в магазина.

И аз искам да изкажа мнението си за магазина.
управата-изключително точни, коректни хора, които се стремят да вдигнат магазина на крак, след последните две години разочарование. Влизат в положение на служителите и отнасят проблемите за решение при управителя.
служителите-повечето са млади хора, които имат собствено мнение и го защитават пред ръководителите. Вярно е, че има какво да научат, но не от мързеливите и неграмотни стари служители. По добре за магазина е да се освободи от тях.
директорите-нямам наблюдение както колегата ми от предният пост, можи би той лиже при тях затуй ги знай, ама смятам че са точни, чух че наказали шефовете ни, защото не взели под внимание мнението на служителите
управителя-пичага, но е вярно че се майтапи с младите колежки и много хубави колежки назначиха. Сигурно предния колега е някоя баба или гей и чака усмивка да спи спокойно.в магазина лятото топло пък зимата хладно, ама на който не му арадисва да взема чантата и на открито на обекта

Изключително възмущение от поведението на управителят Светлозар Маринов. Грубо, неуважително, неприлично за човек на тази позиция. Той не е човек за пример. Няма стабилна и ясна позиция за нещата. Каквото и да се случва винаги се обажда на търговският директор Красимир Атанасов. Изключително невеж и неподходящ за тази позиция.
На всички нови служители обещава много, а накрая остават с пръст в устата и нищо не получават. Новите служители стоят по 2-3 месеца и напускат. Защо ? Защото обещанията дадени от Светлозар Маринов не са изпълнени и служителите остават разочаровани. Разбира се, ако е някоя красива млада девойка, която като му се усмихне и той веднага навежда глава и изпълнява желанията й.
Голям интересчия и нагаждач. Държи се грубо със служителите и когато дойде проверка от Регионалният мениджър Тодор Тодоров или Красимир Атанасов, започва да се прави на великият шеф и да мачка служителите с грубият си исказ. За мен лично това не е човек, който е подходящ за управител.

Управата на "високо" ниво, която е над управителят са изключително некоординирани. Липсва всякаква комуникация между тях. Няма никакъв ред, а хаоса от тяхното невежество го отнасят служителите в магазина. Защо ? Защото нямат смелостта да поемат отговорност за грешките си и да получат нужното наказание. За тях винаги служителите са невежи и некомпетентни.
Спускат постоянно снимки за презентации относно подредбата на магазина. Служител правят точно по снимка презентацията. Минават на проверка Красимир Атанасов, Татяна Минкова или Тодор Тодоров, не им харесва и всичко се прави наново. Нещата се пренареждат многократно, което е досадно.
Искат продажби... искат оборот... хм.. КАК ? - Служителите са заети да изпълняват прищевките на ръководството как да бъде изложена стоката, което трябва да бъде направено в изключителен кратък срок. При което служителите се концентрират и изпълняват прищевките на ръководството, като през това време няма кой да продава. Интересно, нали ?
Има презентации за правене - оборот няма, няма презентации - оборот има, но недостатъчен.. и това е ежедневният кръговрат във фирмата.

Към хората, които мислят да кандидатстват във фирмата имам следната молба: Моля Ви четете коментарите за фирмата, които са написани от хората преди мен. За Ваше добро е.

Rabotq v Homemax Ruse ot po4ti godina,iskam da vi kaja che mqstoto za rabota e mnogo nepriatno.Gonqt ti targeti koito se pravqt ako ima klienti(klieni nqma) i znaesh kakvo pravish. Svetlio Marinov dava samo prazni obeshtaniq koito nemoje da izpalni osven ako ne si ot jenski pol s privlekatelna vanshnost.Parite za prodavach-konsultant sa 470 lv chisto i 40lv vaucheri.Obuchenie ne si i mechtaite za takova nito ot kolegite nito ot upravaata.A inache taen klient ima osobeno ako te narochat ti prashtat po dva na mesec.
g-n Svetlio Marinov e pi4 na koito nekadarni podmazvachi mu promivat denonoshno mozuka i iska ili ne se vliqe ot tqh.
I da ne zabravqte da vi lepnat gadnia stiker.prodavachite ne sa vinovni za tova te vse pak sa prodavache a ne lepachi na stikeri,no vseki si pazi hlqba.Rabotata ne e tejka zaplati se davat navreme.Regionalniq menidjer i pi4 pozdravi g-n Todorov. Ako obichate da podrejdate da vi sledqt na vsqka krachka "zapovqdaite v nashiq svetal magazin"
Rabotata stava za vremenno dokato si namerite po dobra tova e moeto mnenie.

Преди три години закупих от въпросното дружество Баумакс ЕООД бойлер от марката Щибел Елтрон с гаранционна карта и гаранция 10 години за водосъдържателя. След около две години експлоатация водосъдържателят започна да тече, т.е уредът стана негоден за експлоатация. Свързах се с Баумакс ЕООД където без да сочат каквито и да аргументи в подкрепа на неизпълнението на гаранционната отговорност , вписана в договора за покупко-продажба с главни букви:,, водосъдържателят е с 10 години гаранция" . След като загубих един месец в напразни и безсмислени спорове с представители на Баумакс стигнах до извода, че единственият начин да бъде превъзпитано въпросното дружество е чрез установителен иск пред българския съд за установяване на съществуващо облигационно и гаранционно правоотношение. Ако има други жертви на въпросното дружество могат да се свържат с мен или да встъпят в съдебното производство срещу Баумакс ЕООД по реда на гражданско-процесуалния кодекс.