Баумакс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Баумакс България ЕООД

Имах намерение да кандидатствам за Зам.Управител за филиала в Русе, тъй като имам опит в мениджмънта в подобна сфера. Но прочетох негативните коментари, реших да не се доверявам на тях. Затова поразпитах няколко познати, които познават Маринов и всички оценки бяха негативни и да не се занимавам с тях. Отказах се да кандидатствам. Жалко, че ЦУ в София не следи подобни оценки, защото ниските обороти в магазина са резултат от лош мениджмънт. Лошият мениджмънт е причина за всички проблеми в една фирма, текучество, липса на мотивация на персонала, лош имидж и следствие нисък оборот. Дори като клиент няма да ги ползвам в бъдеще. Успех на управлението с тази сложна задача!

Здравейте, искам да изкажа разочарованието си от поведението на служителите в магазина в гр.Пловдив. Правя ремонт и няколко месеца си оставям почти цялата заплата в магазина а вчера получих супер агресивна реакция от служител в отдел "санитария".
Поппитах за артикул, който виждам в сайта, но не го намирам в магазина, просто поисках да ме упъти къде мога да го намеря. Той каза "ела сега да вида", тичайки по него, след мен малкия ми син, установихме, че продукта го няма. Каза ми, че такава стока той никога не е получавал в магазина, с остър и неприемлив тон, видимо изнервен. След което попитах кем кого да се обърна относно въпросния артикул, къде да го намера, в кой магазин и т.н., той отвърна "Аз за 500лв няма да се занимавам с глупости, особено с такива като теб...... Помолих го да ми говори с по спокоен тон и уважение, той избухна, приближи се до мен и поиска да излезем навън да се разберем. Изпаднах меко казано в шок... Събраха се още служители, които гледаха и се забавляваха на мой гръб. Отидох на главната информация, където един господин се опита да ме успокои, явно беше единствения в магазина, който си държи на клентите..... Обеща, че въпросния господин ще си получи заслуженото. Аз няма да оставя нещата така, ще търся правата си и няма да позволявам на никой да ме заплашва с "разправия" на вън. Работя в медия и ще разглася случката още по-подробно.

Marinov e intrigant,razbira ot targovia kolkoto da prodava chushki i kartofi na pazara kadeto mu e mqstoto.

Nedev i Djambazova i Shapovalov sa donosnici i smeshnici s nikakva ideq ot menijmant.ako nqma kakvo da donesat si izmislqt intrigi za da sa polezni s neshto.Nedev krade ot vaucherite na slujitelite s Marinov,zaedno sa i v shema za krajbi v magazina(kamerite omishleno sa nasocheni da gledat kum metlite a ne kum tehnikata za 100 000 leva na regala.Imam i druga informacia koqto bih spodelil s Atanasov ako iska da promeni neshto)

Anel e obshtata,minal q e celiq magazin,sega q tapchi Shapovalov.Lichno gi vidqh da se celuvat na edna spirka.(Shapovalov nz jenati kakvo misli za tova no skoro shte razbere)

Venci e palen bezhabernik,nemoje da prodade n6 na firmite sas smeshnata si otstapka ot 10% i krade na momchetata ot otdelite klientite.

Edinstveniia koito si varshi rabotatata seriozno i savestno ot rakovodstvoto e Petkov.No podoziram che skoro shte go naglasqt i nego.

Marinov,na vsqka svinq i idva koledata a nqkoi i ne dochakvat koleda.

Господа "Управници" аз съм вече бивш служител на така хубавия ви магазин ..напуснах магазина защото ми писна от обещания и накрая нищо първо ще започна с големите преустройства които почнаха от ноември и продължи до февруари или нещо такова беше не помня ..бачкахме като ненормални на това преустройсто на което някой все измисляше нещо ново или пък един каже едно другия дойде и каже обратното абе пълна анархия беше ,ама оставете това направихме го преустройството но какво стана накрая уж бонус щеше да има не знам си ко и ко стана накрая един по голем чак ни отрязаха парите бива ли такова нещо чакам го тоя бонус вече половин година ама на нищо няма в сметката ми все още явно ще си почакам ..Друго на 8ми март дето ходих да им събирам китките от центъра на Варна за ко беше за МЕРСИ ли,колата ми не върви на вода и аз не работя за мерси ..абе пълен вол си бях за всичко дето ме викнат там огрявам ...ааа и до г-н Атанасов дето все намира косури да ви кажа аз на вас,че г-жа Минкова лично са я видели служители как си слага шишето на регала и после си го снима и след това обвинявате служителите,че не са си вършили работата да подържат чисто и т.н За служителите които си тръгнаха от магазина за псоледните 6-7м ще ви кажа вие си изгонихте сами читавия персонал и си държите дупелижещите които хич и хабер си нямат от продажби и ги мързи да гледат а това че си правят таргета е в това че господата ръководители са приятели с тях и им лепят стикерите защо когато се правят големи продажби в отдел Санитария се лепят стикери само на определни хора приятели с ръководството и които дори и не са на работа а други които са нови и са на работа се трудият по цял ден да си изкарат таргета а някой на готово ама вас кво ви боли нали има продажби но няма да траят дълго ако си държите тия дупелижещите ...аре много ви здраве и ще ви кажа пак махнахте грешните хора било то продавачи,ръководители и грешния управител ;)

Здравейти, представителю на управлението.Как могъщо звучи, някъде към 160 кг.мазнина на което управлението е поверило съсипването на 0256.Стига си писал хвалебствия към себе си от името на анонимни служители.Нали знаеш,че в този магазин и въобще навсякъде си господин никой.Малкото,които ти лижат задника и пушат цигари с теб го правят не защото си им симпатичен ,а с надеждата че скоро ще те махнат и в момента нямат алтернатива.В края на краищата за всяка СВИНЯ рано или късно идва КОЛЕДА. ПОДГОТВИ СЕ ТВОЯТА КОЛЕДА ИДВА .Благодаря на администраторите,че дават трибуна на нас обокновенните хора , които просто искат да работят в свят БЕЗ дупеблизци ,подмазвачи,дебелокожи,обвити в лой същества представители на управлението.И последно погледни се в огледалото. По ГРОЗНО нещо виждал ли си .Не нали!ОТВРАТ лъха отвсякъде. Къде да сложим гел. На квадратната плешива кратуна ли.На кое да сложим татуировка без да увисне и да сме сигурни плаче ли или се смее.
Красимире, уж си пич пък Бай Гаьо тъ прай на прост.ЖАЛКО
Доскоро могъщи управителю.

Г-н Маринов добър ден,
Аз съм настоящ служител и вече рабогя от една година при ваз редовно посещавам страницата ви в Интернет.
Установих, че това са само клевети и долти лъжи.
Аз ви уважавам и ценя за това, че вие сте точен ръководител но с добро сърце. Изисквате - така грябвя да бъде. Всяка запрата трябва да се отработва. Тези които клеветят нямат място в магазина. Нека си немерят другате но и там ще се проявят. Има само един проблем. Всички говорят как вашият техник Емил се разхожда в магазина без да върши вякъква работа,прави забешки със служителките и сред това "уморен" отива в стаята си да натка. Витаги си отива по рано.
Г-н Маринов желая ви здраве и твърда здрава рака.

По настояване на мой приятел, посетих страницата и доста почетох. Считам, че администраторите не помагат много на успешни и печеливши компании, като дават възможност и трибуна на подобни публикации. Но както и да е.
И така,
Г-н Куманов,
Аз също разпознах почерка ви в поста, пълен с неистини. В обяснителен режим няма да влизам. Манталитета, поведението ви и стилистиката, предполагат да са на Калфа на частен съдебен изпълнител или лихвар. Вероятно, проблемите ви се коренят далеч в детството, лишено от морални ценности. И тъй като консултант, логистик и изпълнител на проекти, търпите пълно фиаско, горещо препоръчвам да се насочите към гореспоменатите професии, неизискващи ценз, за да можете да храните егото си от съдбите на хората. Повярвайте ми, това генно е заложено у вас!
В случай, че опитате да отречете авторството си, веднага ви опресняване паметта с препратка към телефонните заплахи за саморазправа към мен от вашите родители. Съвета ми е да не го препоръчвате повече!
Между другото поздравявам Мартин Кирилов за доблеста, и желая да запомни следното:
Консолидирането на един ръководител с подчинените си по теми като:
"Ниски са ви заплатите"
"Високи са ви таргетите"
"Скъсват ни от преустройства",
Не го прави Добър, досеща се за кого говоря!
"..само с гел, татуировки и лак за нокти мач не става, драги...."

Az pak znam che geq iskal Uprawitelq da go izchuka.Toi obache izchukal Desi i priqtelq mu napusnal

Хаха,това е гейчето с опашката той не е бил анонимен и бивщ.цял месец Лиза маза на управитела, бяга след него кой с кого спи и излиза,ама нещо не му,се е отворил парашута.пшшиш за колеги женени с малки деца ве лиглъо.

Здравейте служители на Баумакс Русе.На първо място искам да изкажа моите искрени съболезнования за това ,че поради липса на добре платена работа в града сте пренудени да работите в магазина.Веднага уточнавам заплатите се изплащат редовно купоните за храна също отпуските няма проблем. Ще се запитате тогава какво не е наред.Ами УПРАВИТВЛЯ Уважаеми господа Николов , Занев и най вече Атанасов. Докога ще си заравяте главата в пясъка и няма да вземете отношение по повод безобразното държание и поведение на УПРАВИТЕЛЯ към хората, които Ви изкарват парите /тъпите служители които трябва само да се мачкат/.Няма да споменавам името му защото този който му го е дал ще се срамува доста ако разбере какви ги върши.Един въпрос към ръководството.Господа как бихте постъпили ако един слънчев ден Вашата дъщеря млада ,перспективна, умна,амбициозна надъхана да работи и да се доказва получи работа в Баумакс - Русе /0256/.Като всеки родител ще бъдете доволни .Да ама не ,Вашето дете не е оценено по този критерий. На интервюто СВИНЯТА /защо ли горкичкия както е известен/ в града обещава какво ли не кариера в ерархията заплати но с малката подробност да си на разположение.Например на СВИНЯТА му се пие и понеже няма с кого трябва да отидеш естествено за благото на магазина там те увещава колко си ценен как има едно ядро от няколко човека ,които само те стават а другите са овце ,тъпи путки и смотани уйове /извинявам се на администратора но това са негови изрази и определения/.Започват наскончаеми обаждания и есемеси обикновено в късните часове на деня в началото ужким по работа а после с конкретни намеци за срещи излизания показва хотели на които иска да ги заведе /но е много стиснат и алчен и никога нама да стане/.Служителките в началото мислят ,че е безобидно и се поддават на това наречено ухажване взема ги от тях със служебната кола разкарва ги но в един момент разбират ,че нашия иска секс.Ма боже само си го представете /гол/ , аз нямам толкова достатъчно развинтена фантазия.Пробвал се е на всички жени.Най много се дразни на служителки , които обръщат внимание на свои колеги а не на него и не може да си обясни защо ,та той е толкова красив строен с осанка на каца пълна с омраза и злъч към всики.Повярвайте няма по голям комплексар от СВИНЯТА.Не може сериозен човек на ръководна позиция всеки ден да сменя снимката си в профила с поза стил Гьобелс с някакво куче ,което му седи като брошка.Може да попитате, стига да Ви пука за хората ако не текучеството доказва всичко.Когато разбра за Ивелин и Вероника нищо, за Иван и Анел нищо но като разбра за Дидо и Десислава обезумя СВИНЯТА.И въпреки ,че Дидо излезе пич и напусна той не се примирява и рови още иска да принуди и Деси да напусне.Той не обича служители под него да са по умни по креативни спъва ги настройва ги един срещу друг мисли се за голям маниполатор и като стане нещо идва като месия да оправи нещата.Не смее да взема елементарни решения а за всичко ще питам г-н Атанасов /Контето така го нарича/.И Шаповалов и Петков и Петрова са по добри професионалисти от него.Но намат връзки НАЛИ.Въпросът ми към г-н.Атанасов е виждате ли какво се случва в интериор ,какви недоразумения се назначават за консултант-продавачи как умишлено СВИНЯТА спъва работата в отдела как безпричинно глобява опитни служители и те напускат.Пука ли Ви изибщо.И всичко защото никой не ще да легне с него /опазил господ/.Между другото вече има подготвени два иска за сексуален тормоз на работното място включая нерегламентирани и нежелани опипвания от негова страна .Родителите на две от момичетата ,които са по малки от дъщеря му знаят представяте ли си Господа.
Господин Атанасов неоспорим факт е ,че сте професионалист но от това дали ще вземете отношение по всичко гореизложено а то е самата истина ще проличи дали сте мъж на място /пич/.

ПРОСТО ГО МАХНИ ТОЙ СТОПИРА МАГАЗИНА

Поздрави !