Баумакс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Баумакс България ЕООД

МНОГО ЛОШО ОБСЛУЖВАНЕ
Катрин Русинова /Коoрдинатор Online магазин/
Баумакс България ООД, mob:+359882820410, e-mail: [email protected]
се отнесе изключително непрофесионално към запитване от моя страна за онлайн поръчка на продукти на стойност над 800 лв.
Освен, че не ми предостави информацията, за която отправих запитването, препрати ме да си говоря с не каза кой на не каза кой телефон, който се намирал някъде долу вдясно на нещо си, но и на всичкото заяви, че не били консултанти. Е, ако координатор на онлайн магазина не може да отговори за поръчване на продукти в онлайн магазина, кой ????

От 01.03.2021 официално не работя за магазин Хоуммакс Русе !
Причината за моето напускане е гозна случка , не е заради парите , беше ми ясно колко ще вземам , не е заради неразбиране с колеги, напротив бяхме добре смазана машина , работното време ме устройваше , е ще се запитатр " Защо забога тогава ?"
Случката е с охраната !!!
Дойде един ден служителя Т. Димитров и ми каза дайми 1м от това въже , аз отрязах , подадох бележка с вътрешния код, а той най - спокойно се обърна и се усмихна , и ми каза "Ама не се притеснявай , аз знам къде са камерите". В първия момент неможех да взема решение как се постъпва , но уведомих прекия си началник от отдел Техника . Той от своя страна Управителя на магазина . Аз реших, че всичко вече е ясно и колегата ще си вземе бележка . Е да ама не , неговата началничка работеща в приема , реши , че ще е Шефка - И.Иванова . Дойде в търговска зала , а да отбележа , че аз съм пълна , та да се върна , ми заяви първо , че работа с охраната нямам и че нищо не е стало , какво като на колегата Т.Димитров му трябвало 1м въже (0.25лв сърува) и да внимавам , аз казах , че това е кражнба . След като уведомих отново управителя на магазина и му казах да направи нещо и тая жена да престане да се занимава с мен , и че малко от малко са виновни . Той е говорил с нея и госпожа И.Иванова дойде отново в търговска зала да ми заяви , че ако ми бие един шамар "ще хвърчи лой и мас" и да внимавам "свиня дебела " . Та ми беше обяснено , че нищо немогат да направт , фирма ТИМ е външна фирма и управителя няма влас .
А и ме посъветваха просто да я набия , така се рашавали пронлеми !
Просто напуснах , а смея да твърдя , че си разнирам от работата . Но явно фирма ТИМ е собсвеник, но няма лошо един кадърен човек по - малко !!!

Ноуммакс-Варна са мошенници.Наемат работници с временен договор и след 6 месеца ги освобождават.Много хора си изпатиха.Да не ти плащат на борсата за безработни.Изчислили са всичко.Балъци много.

За позицията Офис асистент, не се търси момиче за това свободно място,а по-скоро момиче за всичко. Ако искате да сервират кафе и напитки на шефовете, да им поръчвате храна и дори да обикаляте от край до край в града,за да им я доставяте лично, то това е вашето място. Плюс това ще трябва да поддържате и кухненското помещение.

Мястото е пълен потрес. Заплатата е... Бонус системата е...

Не очаквайте уважение, не очаквайте помощ от ръководителите ви, с МНОГО малки изключения. Цял ден обикаляш след хората като падар. Хората над вас са доста мързеливи. Добре ще е ако може да сте в няколко края на магазина едновременно. Смените не са измислени изобщо.

С две думи, ако не сте много закъсали, не се хващайте. Сиреч ще сте едни от многото гости за 3,4 седмици, в най-добрия случай.

От както Калоян Горанов е във Баумакс Русе, магазина върви само нагоре. Вече има нещо като подобие на колектив. Голяма грешка е, че го махате. Ако искате да потръгне магазина, оставете Калоян Горанов. 99% от служителите искат това!
Дано това мнение се вземе под внимание.

1.Ако искате да работите за малко пари,без перспективи за увеличение на заплатата,моля,това е правилното място.
2.Безумно работно време,особенно безмислената втора смяна до 21 часа.
3.Не можеш да разчиташ на никой над тебе,защото ръководителите са добре платени пъдари,на които се плаща да следят персонала и да го хващат в крачка.
4.На интервютата ще ви излъжат,че трябва да правите САМО ТОВА И ОНОВА,което се оказва толкова работа и напрежение в последствие,че доста от кандидатите не се явяват на работа още на втория ден.
5.Бонусната система е повече от смешна и няма нужда се коментира.
Ако търсите добра работа с уважение и т.н.,не я търсете там.

Обадиха ми се за интервю за системен администратор по телефона на кратко питах работно време нормално от понеделник петък официалните дни почиваш. Отивам на интервю минава нормално интервюто също така добавиха, че трябва да си на разположение на слушалката всеки ден включително уекенди и празници до като работят магазините. Без да се водиш на работа. Незнам как я мислят но други фирми плащат по 150-200 процента надник за това, че си на разположение по телефона. Всеки трябва да се замисли. Аз вече за мерси на работодатели не работя!

Нямам думи за управлението некомпетентни до неузнаваемост
Управителя на магазина на Владимир Вазов е под всякаква критика не поема отговорност когато го търсят клиенти изпраща служители да говорят с тях. Пред регионалния топи зам. Управителите за да излезе той чист, създава хаос в магазина. Освен това служителите извършват документални измами и той си затваря очите за да не си създава проблеми. Супер безотговорно отношение към магазина. Неразбория невероятна и когато му го кажеш в очите ставаш неудобен.

Бях кандидат за работа в Хоумакс Русе.Оказа се,че ще отговарям за доста голям асортимент,а местоположението е далеч от моя квартал.Когато стана въпрос за заплата,управителя ми каза,че тя не се коментира на интервю и е една и съща за всички,но аз трябва да кажа колко очаквам,за да го вземат под внимание.За тях било важно служителите им да се чувстват комфортно.Отговорих,че заплатата,която искам е минимумът,за да мога да се издържам.Той си записа цифрата и каза,че ще се свърже с мен,за да каже дали са ме избрали за позицията.Обажда ми се в уречения ден с оферта за заплата естествено по-ниска.Отказах,но явно и с другите им кандидати е така,защото пак са пуснали обява наскоро.Груба лъжа е според мен да казваш,че заплатата е една и съща и вместо просто да я съобщиш,правиш оферти по телефона.Дано да не се подвеждат много хора!