Баумакс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Баумакс България ЕООД

Здравейти, представителю на управлението.Как могъщо звучи, някъде към 160 кг.мазнина на което управлението е поверило съсипването на 0256.Стига си писал хвалебствия към себе си от името на анонимни служители.Нали знаеш,че в този магазин и въобще навсякъде си господин никой.Малкото,които ти лижат задника и пушат цигари с теб го правят не защото си им симпатичен ,а с надеждата че скоро ще те махнат и в момента нямат алтернатива.В края на краищата за всяка СВИНЯ рано или късно идва КОЛЕДА. ПОДГОТВИ СЕ ТВОЯТА КОЛЕДА ИДВА .Благодаря на администраторите,че дават трибуна на нас обокновенните хора , които просто искат да работят в свят БЕЗ дупеблизци ,подмазвачи,дебелокожи,обвити в лой същества представители на управлението.И последно погледни се в огледалото. По ГРОЗНО нещо виждал ли си .Не нали!ОТВРАТ лъха отвсякъде. Къде да сложим гел. На квадратната плешива кратуна ли.На кое да сложим татуировка без да увисне и да сме сигурни плаче ли или се смее.
Красимире, уж си пич пък Бай Гаьо тъ прай на прост.ЖАЛКО
Доскоро могъщи управителю.

Г-н Маринов добър ден,
Аз съм настоящ служител и вече рабогя от една година при ваз редовно посещавам страницата ви в Интернет.
Установих, че това са само клевети и долти лъжи.
Аз ви уважавам и ценя за това, че вие сте точен ръководител но с добро сърце. Изисквате - така грябвя да бъде. Всяка запрата трябва да се отработва. Тези които клеветят нямат място в магазина. Нека си немерят другате но и там ще се проявят. Има само един проблем. Всички говорят как вашият техник Емил се разхожда в магазина без да върши вякъква работа,прави забешки със служителките и сред това "уморен" отива в стаята си да натка. Витаги си отива по рано.
Г-н Маринов желая ви здраве и твърда здрава рака.

По настояване на мой приятел, посетих страницата и доста почетох. Считам, че администраторите не помагат много на успешни и печеливши компании, като дават възможност и трибуна на подобни публикации. Но както и да е.
И така,
Г-н Куманов,
Аз също разпознах почерка ви в поста, пълен с неистини. В обяснителен режим няма да влизам. Манталитета, поведението ви и стилистиката, предполагат да са на Калфа на частен съдебен изпълнител или лихвар. Вероятно, проблемите ви се коренят далеч в детството, лишено от морални ценности. И тъй като консултант, логистик и изпълнител на проекти, търпите пълно фиаско, горещо препоръчвам да се насочите към гореспоменатите професии, неизискващи ценз, за да можете да храните егото си от съдбите на хората. Повярвайте ми, това генно е заложено у вас!
В случай, че опитате да отречете авторството си, веднага ви опресняване паметта с препратка към телефонните заплахи за саморазправа към мен от вашите родители. Съвета ми е да не го препоръчвате повече!
Между другото поздравявам Мартин Кирилов за доблеста, и желая да запомни следното:
Консолидирането на един ръководител с подчинените си по теми като:
"Ниски са ви заплатите"
"Високи са ви таргетите"
"Скъсват ни от преустройства",
Не го прави Добър, досеща се за кого говоря!
"..само с гел, татуировки и лак за нокти мач не става, драги...."

Az pak znam che geq iskal Uprawitelq da go izchuka.Toi obache izchukal Desi i priqtelq mu napusnal

Хаха,това е гейчето с опашката той не е бил анонимен и бивщ.цял месец Лиза маза на управитела, бяга след него кой с кого спи и излиза,ама нещо не му,се е отворил парашута.пшшиш за колеги женени с малки деца ве лиглъо.

Здравейте служители на Баумакс Русе.На първо място искам да изкажа моите искрени съболезнования за това ,че поради липса на добре платена работа в града сте пренудени да работите в магазина.Веднага уточнавам заплатите се изплащат редовно купоните за храна също отпуските няма проблем. Ще се запитате тогава какво не е наред.Ами УПРАВИТВЛЯ Уважаеми господа Николов , Занев и най вече Атанасов. Докога ще си заравяте главата в пясъка и няма да вземете отношение по повод безобразното държание и поведение на УПРАВИТЕЛЯ към хората, които Ви изкарват парите /тъпите служители които трябва само да се мачкат/.Няма да споменавам името му защото този който му го е дал ще се срамува доста ако разбере какви ги върши.Един въпрос към ръководството.Господа как бихте постъпили ако един слънчев ден Вашата дъщеря млада ,перспективна, умна,амбициозна надъхана да работи и да се доказва получи работа в Баумакс - Русе /0256/.Като всеки родител ще бъдете доволни .Да ама не ,Вашето дете не е оценено по този критерий. На интервюто СВИНЯТА /защо ли горкичкия както е известен/ в града обещава какво ли не кариера в ерархията заплати но с малката подробност да си на разположение.Например на СВИНЯТА му се пие и понеже няма с кого трябва да отидеш естествено за благото на магазина там те увещава колко си ценен как има едно ядро от няколко човека ,които само те стават а другите са овце ,тъпи путки и смотани уйове /извинявам се на администратора но това са негови изрази и определения/.Започват наскончаеми обаждания и есемеси обикновено в късните часове на деня в началото ужким по работа а после с конкретни намеци за срещи излизания показва хотели на които иска да ги заведе /но е много стиснат и алчен и никога нама да стане/.Служителките в началото мислят ,че е безобидно и се поддават на това наречено ухажване взема ги от тях със служебната кола разкарва ги но в един момент разбират ,че нашия иска секс.Ма боже само си го представете /гол/ , аз нямам толкова достатъчно развинтена фантазия.Пробвал се е на всички жени.Най много се дразни на служителки , които обръщат внимание на свои колеги а не на него и не може да си обясни защо ,та той е толкова красив строен с осанка на каца пълна с омраза и злъч към всики.Повярвайте няма по голям комплексар от СВИНЯТА.Не може сериозен човек на ръководна позиция всеки ден да сменя снимката си в профила с поза стил Гьобелс с някакво куче ,което му седи като брошка.Може да попитате, стига да Ви пука за хората ако не текучеството доказва всичко.Когато разбра за Ивелин и Вероника нищо, за Иван и Анел нищо но като разбра за Дидо и Десислава обезумя СВИНЯТА.И въпреки ,че Дидо излезе пич и напусна той не се примирява и рови още иска да принуди и Деси да напусне.Той не обича служители под него да са по умни по креативни спъва ги настройва ги един срещу друг мисли се за голям маниполатор и като стане нещо идва като месия да оправи нещата.Не смее да взема елементарни решения а за всичко ще питам г-н Атанасов /Контето така го нарича/.И Шаповалов и Петков и Петрова са по добри професионалисти от него.Но намат връзки НАЛИ.Въпросът ми към г-н.Атанасов е виждате ли какво се случва в интериор ,какви недоразумения се назначават за консултант-продавачи как умишлено СВИНЯТА спъва работата в отдела как безпричинно глобява опитни служители и те напускат.Пука ли Ви изибщо.И всичко защото никой не ще да легне с него /опазил господ/.Между другото вече има подготвени два иска за сексуален тормоз на работното място включая нерегламентирани и нежелани опипвания от негова страна .Родителите на две от момичетата ,които са по малки от дъщеря му знаят представяте ли си Господа.
Господин Атанасов неоспорим факт е ,че сте професионалист но от това дали ще вземете отношение по всичко гореизложено а то е самата истина ще проличи дали сте мъж на място /пич/.

ПРОСТО ГО МАХНИ ТОЙ СТОПИРА МАГАЗИНА

Поздрави !

Tarseh kuhniia i sa obarnah da pitam edna jena ot magazina petrova bila sefka. Da vi kaja mnogo loshio vpechatlienie mi naprai nisto ne razbira i kato i kazah tui tia mi sa izhili i si tragna. Posle doidi edno momiche i razbra kakvo mi trabva. Mnogo mlado i dobro.Kato donesu kuhniata vidhiah sefjata da i vika. Zakasnala za kafe i da otivala s nea. Drugi pat kato sam idvala za cvetia i drugo ne e bivalo tai

Преди 1 г. работех в Хоуммакс Русе. Чета и все повече се радвам, че така се е случило. Г-н Маринов, когото от отдел Информация разбирам не са успели да го отстранят, си е останал все същия ... даже по-зле.
Хора има много по-добри работодатели, поне такива които не унижават служителите си. Не съсипвайте бъдещето си в Хоуммакс Русе!!!

Nikoga ne zapochvaite rabota vuv Homemax Ruse!!!
Shefa e palen pomiar,obeshtavat ti edno a stava drugo.
Razkazvam vi za "g-n Marinov"-absoliuten debil.Nishto nerazbira ot turgovia.Postoqnno obijda rabotnicite.Dumata mu ne struva edna stotinka.A da vidite kak se oblicha-gashnik,razpasan,shkembeto i zadnika mu izlizat ot vsqkade,grozna kartinka .Obeshtava ostapki a ne gi dava. A vsichko koeto e napisano che e jenkar e 100% vqrno.
Ako iskate da rabotite pod ogromen stres i da vi sledqt na vsqka krachka za 450 leva kandidatstvaite.Koito ne e kandidatstval nego ne sa vzeli.

G-n Atanasov ,vzemete se v race i prekratete tova bezumno opravlenie na tozi debil i lajec.

Няма да се крия коя съм и що съм ...направо ще си кажа мнението за тази фирмичка .. Работех за фирмата 6 м. ..бях наета като логистик на интервюто управителя ми обясни как ще бърша прах и ще зареждам дребната стока хаха кво стана накрая зареждах 5-10л антифриз,свалях тежки кашони абе общо взето вършех си работата без да се оплаквам ..изпълнявах нарежданията на ръководителя и на зам. ръководителя без проблем уж много ме харесваха и ме направиха продавач - консултант в санитария с условията казани отново от управителя,че в отдел санитария ще продавам аксесоари за баня и ще бърша отново прах (работа за жени) да ама не оказа се,че трябваше да продавам и обзавеждане на баня неща които са супер тежки налагаше се да викам момчетата за да ми свалят артикули от висока зона защото това не е по силите ми,...както и да е не им пречеше,че ми помагат ...Накрая какво стана викат ме в офиса и то не управителя а един от ръководителите на отдел за да ми каже,че имам заповед за напускане ,питам го защо какво съм направила и отговорът му беше "Ами г-н управителя каза,че не се справяш с машините,не съм можела да свалям стока,тръгвала съм си по рано " ... хахах а нали бях наета да бърша прах и да продавам аксесоари ..еее как да стане като нали клиента трябва винаги да е обслужен и обгрижван и възможно най добре да му се продаде артикула който търси а аз го правех с удоволствие ,винаги съм била учтива и вежлива с клиентите даже колко визитки и колко благодарности съм получавала от клиенти само аз си знам и на това се радвам на благодарностите на клиентите че съм и помогнала и са си отишли щастливи от магазина !!!
Та ако четат шефовете този коментар бих им казала докато си гоните читавия персонал и държите мързеливците продажбите в HOMEMAX Варна няма да се вдигнат ...!!! Има хора в този магазин дето стоят само колкото да им мине деня,но има хора който са отишли да си вадят хляба с честност като мен,винаги съм се грижила за отдела да е добре изчистен и подреден особено в частта аксесоари за баня,даже една колежка ми сподели,че идвали шефове на проверка и са се подразнили чак колко било чисто и подредено в този сектор ..ами така е върша си работата,не казвам че съм перфектна но съм доста по добре от други подлезурковци който държите за украса там ... дръжте си ги и чакайте да скочат продажбите ....УСПЕХ !!!