Рап Системс България / RAP Systems Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Рап Системс България / RAP Systems Bulgaria EOOD

Това е потресаващо! Как е успял да го допусне до колкото разбирам човек от "Западна Германия" ?
Благодаря

Обявата изобщо не е нова, а се върти през месец. Това е така, защото трудно се намират балъци, които да бъдат ръководени от любимеца на Рамон Харпс, а именно- Тихомир Трифонов. Това е един тотално некадърен сополанко (в буквалния смисъл), който е с на практика нулева техническа грамотност, но се ползва с безрезервното доверие на Харпс. Всеки, който си е позволил да възроптае срещу Тихомир е вече бивш, тъй като Харпс го има за идеалния мениджър. Писанията в обявата са пълна измишльотина. Никакво ноу-хау нямат, нито пък работна среда и уникален софтуер. Всичко в тази фирма е лъжа и измама, но това се разбира едва след като започнете там. Репликата "Аз съм мениджър и това не е моя работа, а ти си инженер и трябва да го знаеш" се чува доста често. В момента са орязани от към чертожническата работа, която им даваха германците. Имат някакви газови истории за България, за които като велика фирма нямат специал;исти (защото им избягаха) и за това въртят обявата. Харпс непрекъснато повтаря, че дава добри заплати, но това е далеч от реалността. Ако искате да ви мачка тотален сополив некадърник, който да обира и овации за това- моля заповядайте. Ако търсите развитие или поне нормално човешко отношение- сбъркали сте адреса.

Виждам негативните мнения за фирмата, че преобладават. Тъй като са доста стари има ли промяна или нови мнения ? Интересувам се тъй като забелязвам от скоро обявата за работа " Инженер Технолог".
Какви са условията на работа, средата, екипа, високи ли са изискванията ..........

Фирмата е много зле във вс отношение, заплащане, вътрефирмени връзки и т.н. С две думи не си струва загуба на времето.

Днес видях нещо, което ме ужаси - писмо на Рап Системс с подпис на Изпълнителен директор. Нищо лощо да се развива една фирма. Но молбата ми е който знае да пише - Ирина ли е Изпълнителният директор? Ако е така - желая на работещите успех. С човек, който няма ръководни качества, не разбира от работата и непрекъснато се чуди на кого да си прехвърли задачите, за да си пише в Скайп и да говори по телефона не виждам докъде ще стигне фирмата.
Моля ви кажете кой е ИД на фирмата?

Хладилника - на ъгъла на бул. Черни връх и ул. Сребърна, в сградата на Fair Play International. Производството е в Белово - града на "замесник управителката".

Някой може ли да напише адреса на фирмата.
Благодаря предварително.

ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ са тези негативни мнения за фирма РАП СИСТЕМС
Това е фирма мечта
Чудесни хора, перфектна среда и върховен ШЕФ

Реших да изкажа мнението си за името РАП Системс или поне да покажа нещата от моя ъгъл, с което искам да сложа край на така заформящата се малка война от изказвания, реплики и клевети.
От личен опит мога да кажа само хубави неща за тази фирма. Тук получих шанс, признание,доверие, уважение и динамична среда позволяваща ми да се развивам. Това е от огромно значение за един млад специалист и неговият начин на мислене.Екипа е предимно от млади, амбициозни и новаторски мислещи хора. Подкрепата, която получавам(организация, пътувания, документи, информация)е много сериозна и фактор номер едно за успехите, които постигам. Винаги съм срещал разбиране от всеки един колега. Не на последно място искам да подчертая, че усилията не остават незабелязани. Заплащането до момента е обвързано с резултата, което прави чест на управителя на фирмата.
Онова, което е ключов фактор в тази или друга фирма ако щете е общият език с хората и използването на сиво вещество в решаването на професионалните проблеми. Онези, които се чувстват ощетени и подценени винаги могат да обсъдят проблемите си с управителя, който не е изгонил нито един човек потропал на вратата на офиса.
За онези дошли във фирмата с идеята да получат шефска позиция и заплата от първия ден ще кажа следното:
За всички е ясно, че комунизма отдавна го няма и празните приказки и плетенето на интриги не са доходоносна професия вече, особено когато управителя е от западна Германия и се интересува от реални неща а не от предизборни обещания.

Няма пълни глупости когато говорим за обстановката в Рап системс. Заплащането беше и си остава ниско, може би се покачва само на определени хора, но не заради работата им в офиса. Колегите са типични гадняри, но с тази разлика, че освен гадни са и подли. Тихо и подмолно ти копаят капана. Обучения няма. То е само за един отдел във фирмата. Обучават се само любимци на управителя. Уважение се демонстрира също само пред управителя. През останалото време е гадост. Привилегии определено няма. Служебен телефон, лап топ или кола в тази фирма са лукс. Работи се много и до късно, извънреден труд не се заплаща. Потенциал за развитие има само за 1 човек във фирмата... Иначе местоположението и фирмената сигурност са на ниво, но не заради Рап системс. Офисът е под наем в бизнес център на друга голяма фирма. Това май е единственото предимство в тази фирма.