Golden Pages / Голдън Медия ООД /img/frontend/nomap.png"

Golden Pages / Голдън Медия ООД

и хубаво е направила ,че е била в болничен иначе щеше да чака като останалите колеги да им платят смешните 100-200 лева отпуски .Ама много работите бе Голдън Медия ,хахахах щом по цял ден следите какво пишат за вас тук,явно имате много работа.Надке ,Надке....

Коя беше тая златка бе, колеги? Имаше една дето се завъртя за две седмици и взе пари 'на заем' от колегите (които още не е върнала). Тя ли плюе? Че тя какво общо има с компанията, нали беше в болнични през цялото време?

Хаха,личи си ,че колегите от Голдън Пейджес ,вече Голдън Медия ,са заети основно с това да интригантстват и да се чудят бившите им колеги с какво се занимават.Нещо ви е грешна информацията ,уважаеми ,не съм служител на Инфо Регистър от доста време,а за Митковците и Красимирите ,мога да кажа ,че доста ще трябва да се потрудите за да ги стигнете.Уважение,компетентност,грамотност,не ме разсмивайте ,да не бях работила при вас ,да не ви знам....Няма смисъл да пиша ,защото ще заприличам на вас,а не желая

Абе, тези даже не са си направили труда да отворят новия сайт на goldenpages.bg и затова пишат глупости.

Смятай :)

Ахахахахха, виждам, че златките, красимирите и митковците от прословутата фирма с няколко имена ИНФО РЕГИСТЪР/ УЕБ БРАНД / ЗДРАВЕН КАТАЛОГ сън не ги лови и пак пишат глупости. Защо бе, колеги? Толкова ли ви е зле бизнеса?

До 'Кандидат за работа' - ако изобщо приемем, че сте се явил на интервю (защото такова не се е провеждало), разбираемо е защо не сте бил избран за позицията. В Голдън Медия грамотността и културата на изказа са задължителни.

Няма вариант да бъде назначен човек, допуснал около 30 правописни и граматични грешки в пасквил от няколко реда. Мястото на човек, способен да напише 'сами ще се Обедите ВЪВ това' със сигурност не е в Голдън Медия, а в някоя по-специфична фирма, където да бълва глупост след глупост за конкуренцията.

Поздрави на целия екип на ИНФО РЕГИСТЪР, УЕБ БРАНД и ЗДРАВЕН КАТАЛОГ, които неуморно пишат глупости.
Успех, колеги! Дано някога научите, че почтеността и уважението на клиентите се печелят с много труд, а не с грозни лъжи и тарикатщини на дребно!

Когато бизнесът не върви, конкуренцията започва да бълва помия :)
Нека някой уведоми 'кандидатите' за работа, че Ирини не беше в България и не провежда интервюта от половин година насам.
Златки, Красимири, Митковци - успокойте се и се опитайте да си гледате работата без да плюете конкурентите си и без да лъжете клиентите. Успех!

И аз бях при една госпожа със странно име и вид на стара мома,ама наистина много малко пари дават и интервютата са малко в стил добро,лошо ченге :);)......явно мислят кандидатите за много наивни щом използват такива старомодни похвати.Всеки човек дето разбира поне малко от психология бързо им разкрива елементарните игри.

Никога до сега не ми се е налагало да пиша коментари за впечатлението си от интервю или да изкажа мнение от бившият ми работодател. Преди няколко дни бях на интервю за работа по обявата на Goldеn Pages Голдън Медия ООД и съм повече от впечатлена, по скоро шокирана от условията там.

Първоначално като влезнах в офиса ми направи изключително лошо впечатление залепените пожълтели амбалажни хартии по прозорците, а половината щори липсваха, но това не е толкова важно по важно е как протече интервюто. Само да допълня, че когато влезнах в офиса ме посрешнаха мениджърките с оглед от глава до пети все едно съм на пазара в Вакарел за продажба на животни. , Интервюто го проведе управителката със специфичното име Ирени Ирина не го запомних.
През цялото време на интервюто ми разказваше колко приходи имала фирмата, колко харчили за придобивки на служители и за името на фирмата , като сайт и реклама. И в следващия момент, очаквах наистина добра заплата като предложение, но като ми казаха, че ще взимам 500 лева + бонус се втрещих. Обясни и ми и за бонуса на който размерът му беше колкото да си покрия храната и пътните разходи до офиса. Прибирайки се в къщи разглеждам сайта подробно за който ми наду главата колко е добър колко много фирми рекламират, паднах като го видях той не е променян от години, и по скоро ученици в някой техникум по информатика в някое далечно родопско село биха се справили отлично,нищо общо от това което чух. Разгледах и бг работодател гледам коментарите и се чудя истина ли е това или просто е някаква шега. Имам познат, който работи в един мобилен оператор и ми каза, че имал позната която е работил там преди време. Помолих да ми каже нещо за тази фирма.След като ми разказа какво знае се отказах да върна обаждане, че съм съгласна да се присъединя в екипа на фирмата. И наистина ако трябва да си нося тоалетна хартия да си нося одеало да се завивам...., Не благодаря Golden Pages Голдън Медия, не бих станала за нищо на света ваш служител за 500

За тези които искат да започнат работа там отидете и вижте за какво става на въпрос и сами ще се обедите във това.

Златке, не съм бил твой колега и се радвам. Сама си го каза - сега си безработна и имаш време. Седни и научи малко правопис и граматика. Хората, които са писали, били мишки, а теб, като те гледам, си долен трол.