Евриста ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Евриста ЕООД

Обява която би звучала коректно за тях...

Профил на кандидата:
- Образование - да знае да брои, да пише и чете, да не звучи глупаво, когато говори, да не гледа тъпо, когато не знае нещо, а мигновено да намира начин да го научи. Купено висше образование е атестат за неграмотна инвестиция и води до автоматична дисквалификация;Продажбата на противоестествени дипломи обаче се смята за предимство.
- Отлични комуникативни умения - богат речник, владеене на чужди езици, а защо и не склонност към музикални импровизации в средата на работна среща, ако клиентът изглежда меломан;
- Опит в сферата на продажбите - от страна на продавача, разбира се, то иначе всеки си е купувал нещо някъде;
- Неумението да оправдава провалите си с другите е предимство;

Ние предлагаме:
- Страхотна работна атмосфера, подчти няма да видите офиа;
- Измисляне на великолепен прякор от страна на нашия creative отдел;
- Възможност за развитие; Възможност и за доразвитие. Възможност за излизане наравно.
Невъзможност за застой;
Алкохол и лютеница в хладилника в офиса,
- Пари някъкви, но ако може да ни дадете вие някой лев;
- Мобилен телефон, не супермодерен, ама поне да може да му вземете шейсетка от заложната къща, със сигурност ще ги върнете утре.

Документи за кандидатстване:
- CV + снимка / селфи е ок, но само от тоалетните на Мегами носи предимство/.
- Мотивационно писмо или смс.
Обаждане от свръхамбициозен родител, желаещ да разкара над 25-годишното си дете от вкъщи е предимство за викане за интервю.

Само кандидати с пълни документи ще бъдат разглеждани. Само одобрените кандидати ще бъдат повикани на интервю. Само роднините на някой министър ще бъдат назначени, ако ни спусне една поръчица за съпорт за 3 млн. лева.

Не се лъжете хора, всичко в плик под масата, скимне му на управителя и ти казва"удържам ти еди колко си" въпреки че по закон няма право.

Изобщо е като чистилище за несретници, начело с шефа им

Не се лъжете а си потърсете читав работодател, по възможност не Българин, бивша мутра

Успех на всички

За всеки, който иска да работи фирмата е прекрасна и има много възможности за изкарване на добри пари. Моля хората, които искат да НЕ работят(да спят до обяд, да не си чуват телефона, да нямат лична хигена и ред) просто да пропускат обявите за работа от ЕВРИСТА и няма да бъдат разочаровани.

Работих там 2 месеца...
Разбрахме се на едни пари после казаха, че не могат да ги дадат а и осигуровките бяха на 900 лв...

Фирмен автомобил получих на края на първия месец като преди това карах своя личен без никой да даде стотинка за гориво или амортизация..

Повечето колеги са готини но се учат и нямат много опит, хората с опит не седят там, никой не обича да го е...т с пари работно време итн...

Бачка се доста все си на път,и събота и неделя, парите са малко, имат една измислена схема на заплащане, твърди пари плюс плик под масата плюс процент...

Като цяло за хора трупащи опит е ок...за някой можещ и разбиращ ...по добре пропусни и интервюто...шефа им е много убедителен и може да продаде и лед на ескимосите, само дето леда така и не пристига..

като цяло съжалих че съм работил и съм си губил от времето там, напускайки не ми дадоха последната заплата и тъй като е под масата , ходи доказвай...

Има и читави хора там които работят но им се удивлявам как издържат.

мога да кажа единствено, че работата е готина, а пък управителя на фирмата е страхотен човек... :)

Здравейте,кандидаствах за работа в "Евриста"ЕООД за позицията Главен търговски специалист.Някой има ли информация за условията на работа,заплата ,атмосфера и т.н.Предварително благодаря